Jump to content

הבריז או לא הבריז זאת השאלה?

kazale

Recommended Posts

להשאיל אותו למכבי חיפה עד סוף החוזה, שמכבי משלמת לו את המשכורת, ובחוזה השאלה חיפה מחויבת לנדות אותו.

הם ממילא מנהלים שם קייטנה של מנודים, שיתעסקו בעוד אחד בשבילנו

עוד שעתיים: וידאו של רייכרט במיטה עם מדחום "שמעתי היום שמועות שסירבתי להגיע לאימון. אני רוצה להגיד שהאדם היחיד שמייצג אותי *שיעול* הוא אבי נמני"

כתבתי את זה בנושא השני אבל פה זה יותר רלוונטי :

עד עכשיו לא יצא לי להגיב בנושא הזה אבל אני רק רוצה להגיד שהוא חתיכת ילד חרא בן שרמוטה שעכשיו פרנציפ צריך להגיד למזדיין הזה או שאתה יושב ביציע 4 שנים כמו כלב עד סוף החוזה שלך או שאתה מביא קבוצה ששמה 1.5 מיליון יורו לא שקל פחות

חתיכת קוקסינל מי הוא חושב שהוא עוד לא הבנתי

אני מניח שנמני (עם יד על הפה) אמר לו: תחרים אימונים, אל תענה להם, אל תענה לי פשוט תשב בבית ותראה איך הכל יסתדר כמו שאתה רוצה. (מוריד יד מהפה מעביר אותה לחזה ומוסיף) עליי.

מפחיד אותי טיפה שמכבי ימכרו אותו לקבוצה אחרת ואז בינואר הפועל תקנה אותו מאותה קבוצה

אסור שהפועל יצאו מזה עם ידם על העליונה, יש גבול לכל דבר

אבי נימני גם בושה שיש לו חלק מסריח בסיפור הזה, אם עד לפני יום הוא אמר שמי שמייצג אותו זה רק אבי, אז אבי פה עושה הרבה בלאגן

אני מניח שנמני (עם יד על הפה) אמר לו: תחרים אימונים, אל תענה להם, אל תענה לי פשוט תשב בבית ותראה איך הכל יסתדר כמו שאתה רוצה. (מוריד יד מהפה מעביר אותה לחזה ומוסיף) עליי.

גם התביעה של מכבי תהיה עליו?

הוא רוצה עבדות? בבקשה

לקנוס לו את התחת, שישב ביציע אם זה מה שהוא מבקש וכל אימון שהוא מחסיר יקזז לו את המשכורת.

זה שונה מהמנודים של חיפה, שם המועדון לא רוצה אותם בסגל ומת להיפטר מהם.

מפחיד אותי טיפה שמכבי ימכרו אותו לקבוצה אחרת ואז בינואר הפועל תקנה אותו מאותה קבוצה

אסור שהפועל יצאו מזה עם ידם על העליונה, יש גבול לכל דבר

אבי נימני גם בושה שיש לו חלק מסריח בסיפור הזה, אם עד לפני יום הוא אמר שמי שמייצג אותו זה רק אבי, אז אבי פה עושה הרבה בלאגן

תעביר אותו לטביב ויהיה בסדר.

תעביר אותו לטביב ויהיה בסדר.

הבעיה שהתימני הזה תמורת הסכום הנכון גם ינסה להעביר אותו אפילו בקיץ אם אפשר

מעניין אותי מאוד לדעת מה אפשר לעשות על פי החוק כדי להעניש אותו בלי שיצא מזה שיפסקו נגד מכבי באיזה בוררות או משהו

הוא פשוט דביל. יש את התקדים של עידן סרור שגם היה תחת חוזה בהפועל והיה באותו זמן שחקן הנבחרת הצעירה. הוא החרים אימונים ועשה בלגאן ומה שקרה בסוף זה שהבורר קבע שהחוזה שלו תקף ושהוא צריך לכבד אותו (היו לו עוד שנתיים בחוזה).

רייכרט עם 4 שנים חוזה, שכר חריג לשחקן ישראלי בגילו, עושה מהלכים חד צדדיים ומדבר עם ההנהלה של הפועל תוך כדי כל זה.

לדעתי הולכים לזמבר לו את החיים כדי לא להשאיר פתח למקרים כאלה בעתיד.

הבעיה שהתימני הזה תמורת הסכום הנכון גם ינסה להעביר אותו אפילו בקיץ אם אפשר

בטח יבקש 4 מיליון יורו.

אני לא מפסיק לצחוק.

אם אכן החרים אימון זה הדבר הכי טוב שקרה לנו

אם יילך לבוררות או שתהרס לו הקריירה או שמכבי תעשה ארגזים

ובינינו, הוא לא מספיק טוב לטעמי לכל הטררם הזה

מעניין אם עדיין קיימים כאן אנשים שחושבים שרייכרט רוצה להישאר.

ללא ספק- השחקן הכי טיפש בתולדות הליגה. מקווה מאוד שנזיין אותו עד הסוף ושיגמור את הקריירה האומללה שלו.

אני מבקש ממכבי דבר אחד - רק לא לנהוג בג'נטלמניות שמאפיינת אותנו בשנים האחרונות.

להסיר את הכפפות ולכסח לו את הצורה הכי חזק שאפשר.

להציב סוללה של עורכי דין שיוציאו לו את החשק לחיות.

זה צריך להיות קייס של יראו ויראו.

יש לנו מזל שחוץ מג'ורדי יש לנו גם את מרטין ביין במערכת והוא היה היה המנכל של ריינג'רס ככה שפרייאר הוא לא.

אם יענקלה יכל לתמחר את גולסה ב3.5 מיליון יורו אז אין סיבה שאנחנו לא נתמחר את רייכרט ב1.5 יורו. שחקן האכב בנבחרת בצעירה, הקשר הכי טוב בארץ לגילו וקיבל 3 פעמים ( אם אני לא טועה ) "שחקן המשחק" בהפועל.

יש לנו מזל שחוץ מג'ורדי יש לנו גם את מרטין ביין במערכת והוא היה היה המנכל של ריינג'רס ככה שפרייאר הוא לא.

אם יענקלה יכל לתמחר את גולסה ב3.5 מיליון יורו אז אין סיבה שאנחנו לא נתמחר את רייכרט ב1.5 יורו. שחקן האכב בנבחרת בצעירה, הקשר הכי טוב בארץ לגילו וקיבל 3 פעמים ( אם אני לא טועה ) "שחקן המשחק" בהפועל.

יותר מזה, כמו שאמרו עכשיו, צריך לחשוב טביב

לתמחר אותו אובר...

אם זה אומר לתמחר אותו ב3 מיליון יורו, שיהיה...

הם רוצים לשחק את המשחק הזה? תהנו....