Jump to content

התקשורת נגד מכבי 2015/6

Mushon8

Recommended Posts

אז מסתבר שהוא עד כדי כך מטומטם, מצטער ebibo

חח אין בעיה אחי אם מישהו אחר היה אומר לי שהעורך דין שלו יצא עד כדי כך מטומטם ברדיו גם לא הייתי מאמין, מזל שבסיום כל תכנית שם מעלים אותה לרשת והיא בדיוק הסתיימה אחרי השיחה...

מה זה חוזה? חוזים אפשר להפר, הכל שאלה של כסף. אנשים פה התבדחו על בוררות כאילו שבגלל שרייכרט חתום על חוזה הוא ישחק כאן בכפייה.

מה זה חוזה? חוזים אפשר להפר, הכל שאלה של כסף. אנשים פה התבדחו על בוררות כאילו שבגלל שרייכרט חתום על חוזה הוא ישחק כאן בכפייה.

כסף שיזיין לו את הקריירה מי יקח אותו

מה שמחרפן, אתה לא רוצה לשחק במכבי? למה אתה שולח כתבי חצר, את הפועל , את העו"ד ולא בא ישירות לג'ורדי?

למה לטנף בכל כלי תקשורת אפשרי?

לא נותן לילד זין הזה את הפרס, מאמלל לו את החיים עד שירצה להתאבד. קובע תג מחיר של 2039482304982349082390482934823049238409238 ושיזדיין בתחת.

אם זה היה כל כך פשוט היית שומע כל יום על שחקן שרוצה להשתחרר מקבוצה כזאת או אחרת. קבוצה משלמת על שחקן הרבה כסף ופתאום לא בא לו והקבוצה צריכה להפסיד בגלל זה כסף? מה גם שלא מדובר פה באיזה שחקן מנודה שעושים לו דווקא אלא במישהו שנמצא בתכניות העתידיות של הקבוצה

אני במקום מכבי אומר שהוא שווה 1.3 מיליון יורו, מי שרוצה לקנות אותו מוזמנת להעביר צ'ק מזומן על כל הסכום ונארוז לה אותו יפה יפה, אם זה לא יקרה לבן רייכרט יהיו 4.5 שנים לשבת ביציע "להנות" קצת מהמשחקים של מכבי.

רק שתבינו, הבוררות אם אכן תיהיה פנייה עובדת על מחיר שמבוסס על כמה נתונים, שיחק בנבחרות ישראל, הופיע באירופה, שכר נוכחי + חוזה ועוד כמה דברים כמו קבוצת נוער.

בקיצור מה שאני בא להגיד פה שהמחיר הבסיסי שלו בגלל החוזה 250 אלף יורו ל 4.5 שנים יהיה גבוה מאוד, בערך בסכום שאמרתי קודם ומשם זה עוד יכול לעלות, לא אופתע למשל מסכום של 2 מיליון יורו.

לצורך העניין גיא חיימוב שסיים חוזה(!!) במכבי רצה להשתחרר, הלך לוועדה למעמד השחקן שקבעה תג מחיר של 250 אלף דולר לשחקן בלי חוזה רק בגלל שהוא שיחק במכבי בגיל נוער, בן רייכרט עם חוזה ל 4.5 שנים בסכום גבוה, שיחק בנבחרת הצעירה נדמה לי אפילו עדיין משחק ונקנה גם בסכום לא נמוך.

מה שמחרפן, אתה לא רוצה לשחק במכבי? למה אתה שולח כתבי חצר, את הפועל , את העו"ד ולא בא ישירות לג'ורדי?

למה לטנף בכל כלי תקשורת אפשרי?

לא נותן לילד זין הזה את הפרס, מאמלל לו את החיים עד שירצה להתאבד. קובע תג מחיר של 2039482304982349082390482934823049238409238 ושיזדיין בתחת.

הכי מצחיק שעורך הדין שלו אומר שהזין הזה ביקש מג'ורדי להשתחרר חינם כי הוא לא נקלט פה טוב

כוס אמא שלו אמן יגמור כמו רפי דהאן

אם זה היה כל כך פשוט היית שומע כל יום על שחקן שרוצה להשתחרר מקבוצה כזאת או אחרת. קבוצה משלמת על שחקן הרבה כסף ופתאום לא בא לו והקבוצה צריכה להפסיד בגלל זה כסף? מה גם שלא מדובר פה באיזה שחקן מנודה שעושים לו דווקא אלא במישהו שנמצא בתכניות העתידיות של הקבוצה

ויתרה מזאת זה היה יכול לההפך לשיטה קרי שחקן לא משחק כל כך יוצא נגד הקבוצה ואומר שהוא לא רוצה לשחק שם ומעדיף קבוצה אחרת ואז הקהל עף עליו והנה פתאום הוא בוכה שלא טוב לו וכו' ורוצה בוררות.

זה עדיין לא נתפס. למה שיהיה בכלל דיון על זה? הוא לא שחקן חופשי, הוא תחת חוזה. עם כל שחקן בעולם , שהיה לו קצת רע בקבוצה שלו וירצה ללכת שהוא תחת חוזה היה עושה "בוררות" זה לא היה נגמר.

אין בזה שום הגיון.

מישהו אמר שזה כ"כ פשוט? זה מסובך ויקר וברוב המקרים זה לא משתלם. כאן המקרה הוא אחר כנראה. אולי להבא, אנשים פה יתמודדו עם המציאות במקום לנסות להתאים אותה לפנטזיות שלהם (אפילו אם זה חלילה יוציא אותם "לוזרים").

זה עדיין לא נתפס. למה שיהיה בכלל דיון על זה? הוא לא שחקן חופשי, הוא תחת חוזה. עם כל שחקן בעולם , שהיה לו קצת רע בקבוצה שלו וירצה ללכת שהוא תחת חוזה היה עושה "בוררות" זה לא היה נגמר.

אין בזה שום הגיון.

אני חושב שקיבלנו דוגמא מובהקת לכך במקרה פואד בדרבי שבהפועל אין היגיון.הם יוצרים חוקים משלהם תוך התעלמות מופתית ומתנשאת מחוקים הכתובים באבן,ואם אז עוד היה לזה גינוי כלשהו בתקשורת,הרי שעכשיו התקשורת פועלת איתם.

נותר לי רק להגיד שזה הדבר הכי שפל שיש.לא יודע באיזה עולם הם חיים..אבל אלו מכות מתחת לחגורה שראוי שגורדי יתן את הדעת עליהם.

אני יודע שמכבי לא נוקטת במדיניות חיפה למנודים,אבל זה נראה כמו יוצא מן הכלל.

Sent from my iPhone using Tapatalk

דרך אגב אין מה להתרגש יותר מידי, זה היה באוויר עם כל הפרסומים.

מכבי רק צריכה לברר מה נסגר איתו באמת, אני מניח שעד המחנה אימון נדע בדיוק, אם לא יצא אז להגיד שהוא מוצע למכירה בסכום מעל מיליון יורו וזהו.

אין למכבי מה להתעסק במי שלא רוצה להיות פה.

במסגרת הבנתי הבסיסית במשפטים, אני חייב לומר שהעו"ד שלו הוא אחד האנשים הכי מטומטמים ששמעתי מאודי, בלי שום קשר לסוגיה עצמה. הוא אידיוט בהבנת החוזה עצמו, הוא אידיוט ברמת המשא ומתן, והכי גרוע - אם רייכרט ימשיך במכבי (כי הוא שחקן שלה), הוא פשוט החריב ללקוח שלו את הקריירה. איזה טמבל.