Jump to content

התקשורת נגד מכבי 2015/6

Mushon8

Recommended Posts

יייווווווואאאווווו.. אני לא זוכר איפה ראיתי את זה, אבל מישהו כאילו "הוכיח" שלוציפר מנפיץ ציטוטי מקורבים בשביל לכתוב דברים שתורמים את המסר שהוא רוצה להעביר..

כאילו הראה שכל ה"מקורבים" או ה"גורמים" שהוא מצטט ממקומות שונים לאורך שנים משתמשים באותם מושגים מונחים או משפטי מחץ כמו "הוא כנראה התבלבל" וכאלה..

אם מישהו ראה את זה ויודע על מה אני מדבר שיעזור אני לא מוצא את זה

אצל צנציפר זה מקורבים לאשפוז בכפיה בעקבות הזיות,

לא מקורבים לשחקנים ...

מה שנקרא " בסביבתו של אברבנל ( בית החולים , לא אלי מבני יהודה ) אומרים ש... "

הפועל בש רק מוכיחים משבוע לשבוע כמה הם מועדון קטן ובכיין עם מנטליות לוזרית של אכלו לי שתו לי.

פשוט מביכה ההתעסקות שלהם כל שבוע במשהו חדש שקשור למכבי, זה כבר התחיל מזמן עם כל הבכיינות של אלונה על השופטים "של מכבי" (כן ברור), המשיך עם חוק המושאלים, והעונה הזאת שפשוט כל שבוע הם שוברים שיאים של עצמם.

זה מובן שאוהדים זה אוהדים והם רואים את המציאות באופן קצת סלקטיבי, אבל כמה אפשר לגנוב דעת?

המועדון שלהם כמועדון מתנהל בצורה קטנה ועלובה וזה רק העונה שזאת עונת שיא שלהם, זה התחיל עם הסיכום של ברק בכר מאחורי הגב של איזי, המשיך למימר, שבתאי, התבכיינות על כך שחצאי הגמר יתקיימו בסמי עופר רק לאחר שהם קיבלו את חיפה, ועכשיו העניין עם המענק לאלי טביב. וזה רק מה שעולה לי כרגע בראש.

כל פעם שהם ניסו לשים רגליים למכבי זה התפוצץ להם בפנים, נקווה שאלוהים יהיה איתנו גם עכשיו והצדק ייעשה.

אז לטעון באובר אובייקטיביות שאם ההסכם היה אצלם אנחנו היינו עושים רעש על זה הכל טוב ויפה, אבל זה לא מכבי וההנהלה שלנו לעולם לא הייתה מציפה את זה לתקשורת 24 שעות לפני משחק שלהם. שימשיכו להתעסק בחרא אנחנו נמשיך לדבר על המגרש.

אפשר להוציא את המועדון מהתחתית אבל אי אפשר להוציא את התחתית מהמועדון

פני התקשורת בארץ כפני השיחה של פרימו עם טביב .

פרימו - גיא לוזון מועמד לביתר .

טביב - מה פתאום, רק דרפיץ' יאמן .

פרימו - אבל אם לא דרפיץ, לוזון ?

טביב - מה פתאום, מה הקשר לוזון ?

פרימו - בחייאת אלי, אם דראפיץ' לא היה המאמן, לוזון היה מועמד

טביב - לא

פרימו - אבל הוא מאמן מעולה , ברור שהוא מועמד

יש יותר מביך מזה ? הבנאדם עם חצי אונה פעילה במוח . מביך .

לא הבנתי את הקשר של הפועל לזה. כאילו, בתור מה הוא מתייחס לזה, ידיד ההגינות?

היה יכול באותה מידה לפנות להתאחדות הספרדית להתלונן על ההחתמה של ניימאר או משהו כזה. זה קשור אליו בערך באותה מידה.

לא הבנתי את הקשר של הפועל לזה. כאילו, בתור מה הוא מתייחס לזה, ידיד ההגינות?

היה יכול באותה מידה לפנות להתאחדות הספרדית להתלונן על ההחתמה של ניימאר או משהו כזה. זה קשור אליו בערך באותה מידה.

בתור מישהו שחייב כסף גם לטביב וגם למיץ'

הוא סתם רוצה להראות שהוא אדום בנשמה וגבר, אז הוא מתערב בשעה ששחקנים שלו לא מקבלים משכורות.

ההסכם היה ידוע עוד באוגוסט, והוא לא ההסכם היחיד שנחתם בישראל ככה, הכל ענין של עיתוי כדאי להוציא את הפוקוס מבאר שבע על זה שהם מקבלים הנחות(כמו מקרה העונש של סכנין וטעיות השופטים)

במידה וננצח, ואצילי לא ישחק, צפו לבלבולי שכל בהקשר של ה 200 אלף יורו, תוך כדי שישכחו ששבוע שעבר אצילי לא שיחק נגד ב"ש

במידה וננצח, ואצילי לא ישחק, צפו לבלבולי שכל בהקשר של ה 200 אלף יורו, תוך כדי שישכחו ששבוע שעבר אצילי לא שיחק נגד ב"ש

אתמול בתוכנית ברדיו עלה בחצי רעיון שאצילי לא שיחק מול ב״ש שלא יראה מוזר שלא ישחק מולנו

אתמול בתוכנית ברדיו עלה בחצי רעיון שאצילי לא שיחק מול ב״ש שלא יראה מוזר שלא ישחק מולנו

חחחחחחחח אני אוהב תאוריות קונספירציה

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

למרות התיקו, ב"ש תוכתר כאלופה בסיום העונה

http://www.one.co.il/Article/15-16/1,1,4,0/268800.html?ref=hp

וואלה: האווירון על זהבי : "היום אני עושה 35 שערים בעונה. בחיים הוא לא יעבור אותי"

נפטרתי מצחוק!

שייע פייגנבוים (148 שערים, מקום 10)

שייע, למי היה יותר קשה להבקיע שערים?

"אין בכלל מה להשוות. אני הייתי צריך לעבור את חומות ברלין כדי להבקיע גול. לא היתה טלוויזיה בתקופתי שתשמור על החלוצים. הייתי צריך לעבור בלמים שכל אחד מהם היה רוצח והם השתמשו בהרבה אלימות כדי לעצור אותי. היום בלם יורק בטעות לכיוון חלוץ, הוא יושב בחוץ לחודש. אני הייתי מקבל בוקסים וסוליות נעליים לחזה. היו נותנים לי נגיחות לראש כדי להשבית אותי. הבלמים היו עושים מה שהם רוצים והשופטים לא היו רואים כלום. בלמים היו מוציאים לי כדורים מהרשת עם הידיים ולא היו מקבלים אדום. היו משחקים שהחולצה שלי היתה יותר יבשה בסוף המשחק מאשר בהתחלה בגלל בזבוזי הזמן".

וואלה: האווירון על זהבי : "היום אני עושה 35 שערים בעונה. בחיים הוא לא יעבור אותי"

שם את הביצה השמאלית שלי כעירבון שאם זהבי ממשיך במכבי עד סוף הקריירה, הוא עובר אותו.

האמת - אין מה להתרגש. 99% משחקני העבר יטענו שבתקופה שלהם היה קשה יותר. ע"ע כוכבי עבר בנבא וגולדן סטייט.

דווקא בנבא זה נכון שהיום קל יותר ובעיקר בגלל החוקים השונים שהוסיפו ושהולכים לטובת ההתקפה.