Jump to content

בית"ר\ת"א רמלה רשמית קבוצת הבת של מכבי לפי העיתון של רמלה

YalaMaccabi

Recommended Posts

לפי מה שאני יודע שחוץ משני שחקני הגנה וקשר שנשארים חריגים, כל הנוער של השנה עובר לשם שנה הבאה.

לפי מה שאני יודע

חוץ משני שחקני הגנה וקשר שנשארים חריגים, כל הנוער של השנה עובר לשם שנה הבאה.

זה נהדר ופיתרון זמני טוב במיוחד בתור כאפה למחוקקי חוק המושאלים! אבל לא יהווה פיתרון אמיתי לטווח ארוך כי שחקנים יזדקקו לכמה עונות כדי להגיע לרמה של רוטציה במכבי- וזה נראה כאילו כל עונה נצטרך לעשות כאן משהו חדש..

בכל מקרה אני לא מצליח למצוא ולא זוכר איפה ראיתי את זה, אבל היה לפני איזה שנה וחצי דיבורים על קבוצת בת בקפריסין (והסבירו שם שבגלל שאין הגבלת זרים+ זה שקפריסין היא מרחק יריקה ולכן לא תהווה בעיה עם הצבא למרות שזה חו"ל+ זה שיש כמה קבוצות במשבר כלכלי שבעליהם רק מחפשים למכור את הקבוצה) יש סיכוי טוב למצוא שם מועדון מליגה שלישית..

עריכה: שכחתי להוסיף, עוד מישהו זוכר את זה או שאני סתם חוויתי הזייה..

רשמית!!!! .... לפי העיתון של רמלה.

לא יודע אם זה יתברר כאמיתי או לא, אבל קודם כל יש כבר נושא, דבר שני זה לא רשמי כל עוד מכבי לא מפרסמת את זה.

קולולולולולו

לפי מה שאני יודע שחוץ משני שחקני הגנה וקשר שנשארים חריגים, כל הנוער של השנה עובר לשם שנה הבאה.

נשמע צעד דרסטי. זה אומר בערך 8-9 שחקנים, אולי גם צ'יבוטה. מעניין כמה קרדיט הם יקבלו בהרכב, ואיך הקבוצה תיראה.

בנוסף אליהם יש מושאלים בגילאים אחרים, אם כי לא בטוח שכדאי להשאיל את כולם לאותה קבוצה, כדי לוודא שכולם יהיו שחקני הרכב.

מספורט 5

בתוך כך, הצהובים-שחורים רוצים להחתים את רוסלן ברסקי, אבל מחזיקת הכרטיס שלו, מכבי ת"א, דורשת עליו כסף. לשחקן נאמר כי הוא רשאי לעבור לשחק בבית"ר ת"א/רמלה בחינם, מאחר והיא קבוצת הבת של הטרבלסיטית, אך הוא מצידו מעוניין לשחק בבית"ר.

שאלה תיאורתית

אם הם עולים ליגה המתכונת של קבוצת בת תישאר?

מה שאמור להיות זה שהם לא יכולים לעלות ליגה .

הם יכולים. זו לא מכבי תל אביב ב' כמו של קבוצות הבת בספרד.

אם היא תעלה, אני מניח שהקשר יפחת או ייגמר מיידית.

הם יכולים. זו לא מכבי תל אביב ב' כמו של קבוצות הבת בספרד.

אם היא תעלה, אני מניח שהקשר יפחת או ייגמר מיידית.

נו בדיוק זה או שהם לא יכולים לעלות ליגה או שמפסיקים לשתף איתם פעולה ברגע שהם עולים .

שאלה תיאורתית

אם הם עולים ליגה המתכונת של קבוצת בת תישאר?

גם השנה היה לנו קבוצות בת בליגת העל ההבדל הוא ששם יש גם צוות מקצועי, במקרה שרמלה יעלו אני לא רואה איך עם חוק המושאלים החדש נמשיך איתם

גם השנה היה לנו קבוצות בת בליגת העל ההבדל הוא ששם יש גם צוות מקצועי, במקרה שרמלה יעלו אני לא רואה איך עם חוק המושאלים החדש נמשיך איתם

אתה יודע.. זה לא חייב להיות בחוזה, אפשר להגיע איתם להסכם מאחורי הקלעים.

אתה יודע.. זה לא חייב להיות בחוזה, אפשר להגיע איתם להסכם מאחורי הקלעים.

גם בחוזה הפועל פ"ת לא קיימה את החוזה ושיתפה את אבו זייד, אז נראה לך שיסמכו על הסכם בעל פה?!?

גם בחוזה הפועל פ"ת לא קיימה את החוזה ושיתפה את אבו זייד, אז נראה לך שיסמכו על הסכם בעל פה?!?

ההבדל הוא שהפועל פ"ת לא משמשת כקבוצה בת שלך, רמלה רק מרוויחה משיתוף הפעולה איתנו