Jump to content

ציטוטים מהשדים עונת 2015/2016

tomkovacsi

Recommended Posts

בהפועל תל אביב ממשיכים לעסוק בתוכניות לקראת העונה הבאה. אחרי שביצעו שורת החתמות לקראת העידן החדש תחת סזאר מדניונדו, בקרב הקהל האדום נרקמת יוזמה בנוגע לבן רייכרט.

האדומים החלו בהפצת כרזה עם הכיתוב: "בן עדיין חי", זאת בשל העובדה כי הם קיבלו את המסרים לפיהם אוהדי מכבי תל אביב מתכננים לעשות "את המוות" לקשר באימון הפתיחה לקראת עונת 2015/16. בקרב האדומים מקווים כי המהלך יוביל לשובו של רייכרט.

בסביבת הפועל ת"א התייחסו לסאגת רייכרט: "הוא לא יכול לשחק במכבי אחרי כל הנזק שעשו לו, בהפועל רוצים אותו מאוד ובונים עליו. במכבי היו צריכים לדעת שיהיה לו קשה לחזור אחרי שהעבירו אותו בעסקת גילי ורמוט".

כזכור, הקשר עבר לאדומים כחלק מעסקת העברתו של ורמוט בחודש ינואר האחרון. תחילה הקשר התקבל בצורה קשה על ידי הקהל האדום כאשר באימון הראשון הקהל שהגיע למתחם חודרוב דרש ממנו להוריד את המדים. רייכרט רשם במדי הפועל 10 הופעות בהן כבש שני שערים, הוסיף כמות זהה של בישולים והורחק פעם אחת.

אם באמת יעשו לו את המוות היום ויקללו אותו זה רק יוכיח כמה האוהדים שלנו טיפשים מבלי לשמוע מילה ממנו מה הם עושים וכל אוהד כזה מבחינתי אוהד הפועל תל אביב ורוצה בטובתה ושבן רייכרט יעבור אליה בחינם, כי עם לחץ כזה זה מה שיקרה.

זה פסיכי הקטע עם רייכארט

לפני חצי שנה הם קיללו אותו כאילו אין מחר והניפו שלט שהם לא רוצים אותו בהפועל.

באמת שהם הקהל והמועדון הכי מסכן ופתטי שיש.

לא מכיר את הג'ק שלהם, אבל הוא בטוח התאבד. ובצדק.

זה פסיכי הקטע עם רייכארט

לפני חצי שנה הם קיללו אותו כאילו אין מחר והניפו שלט שהם לא רוצים אותו בהפועל.

באמת שהם הקהל והמועדון הכי מסכן ופתטי שיש.

לא מכיר את הג'ק שלהם, אבל הוא בטוח התאבד. ובצדק.

הם עושים מה שאפשר בשביל לשרוד כי הם יודעים שהם לא שווים כלום

תנסה להשיג פרטים על ג'ק שלהם זה נשמע כמו חומר לתסריט של סדרה בקומדי סנטרל

ותאשר אותי באייסיקיו

אני נשען לאחור ונהנה, הוא לא יהיה במכבי.

אתה בסדר. מה עם הג'ק שלהם?

הבן אדם בטח שבור.

הם עושים מה שאפשר בשביל לשרוד כי הם יודעים שהם לא שווים כלום

תנסה להשיג פרטים על ג'ק שלהם זה נשמע כמו חומר לתסריט של סדרה בקומדי סנטרל

ותאשר אותי באייסיקיו

מה?

תוסיף אותי 105788238

אתה בסדר. מה עם הג'ק שלהם?

הבן אדם בטח שבור.

אין להם ג'ק שמה, כולם סויירים, הבן אדם רק מחליף חולצה לשניה והופססס הוא אלוהים. מה שאני לא מבין זה את ההתנהלות של ההנהלה שלהם, כאילו הם רוצים אותו, הוא רוצה אותם סבבה והכל אבל מה עם הצעה רשמית? הוא לא יגיע בכוחות עצמו או בזכות ספינים בתקשורת. שיעשו איזה מגבית כמו עם שכטר וגם בן האדום ישים עוד איזה 200K להגשים חלום, כבירי ישים עוד חצי מליון והכל טוב, למה צריכה להיות כל יום כתבה בתקשורת על שחקן שלא עשה כלום בכדורגל חוץ מלגרום לספיגת קללות בכל קבוצה שהוא שיחק.

אין להם ג'ק שמה, כולם סויירים, הבן אדם רק מחליף חולצה לשניה והופססס הוא אלוהים.

ואוו, איזה כיף להם.

קהל מלא בסויירים הם בטוח הקהל הכי טוב בעולם.

אין להם ג'ק שמה, כולם סויירים, הבן אדם רק מחליף חולצה לשניה והופססס הוא אלוהים. מה שאני לא מבין זה את ההתנהלות של ההנהלה שלהם, כאילו הם רוצים אותו, הוא רוצה אותם סבבה והכל אבל מה עם הצעה רשמית? הוא לא יגיע בכוחות עצמו או בזכות ספינים בתקשורת. שיעשו איזה מגבית כמו עם שכטר וגם בן האדום ישים עוד איזה 200K להגשים חלום, כבירי ישים עוד חצי מליון והכל טוב, למה צריכה להיות כל יום כתבה בתקשורת על שחקן שלא עשה כלום בכדורגל חוץ מלגרום לספיגת קללות בכל קבוצה שהוא שיחק.

מה זאת אומרת הצעה רשמית? למה לשלם כסף כשאפשר לסכסך בין השחקן למועדון, להיעזר בתקשורת על מנת לגרום לקהל היריבה לעשות את שאר העבודה, ולקבל את השחקן בחינם?

אם זה לא עובד, תמיד יש את תוכנית ב', פנייה לבוררות.

אבל גם אם הם לא היו עושים את זה רייכרט היה מקבל קללות, הם לא גורמים למשהו שלא קרה בעבר, זה רק מפתח צפיות לא תואמות מציאות אצל השחקן שחושב ש"אם הפועל כ"כ רוצה אותי אני בטח שווה הרכב במכבי" בכל מקרה בחינם זה לא יקרה.

למה שיציעו הצעה? מכבי לא רוצה למכור בכלל.

אז נכון, הבית של " מכבי תל אביב חושבים שהם עכשיו נותנים בראש" קצת לא מתאים לשירה בגלל המצב של הקבוצה אבל בכל זאת מדובר באחד הלחנים הכי טובים שהוכנסו לאיצטדיון והשיר הזה לא היה בפלייליסט במשך כל העונה. אתם לא חושבים שכדאי להחזיר אותו בעריכה של הבית הספציפי הזה?

בבקשה