Jump to content

ציטוטים מהשדים עונת 2015/2016

tomkovacsi

Recommended Posts

יש מצב להעתיק את הטור לפורום, לטובת אלו שמחרימים את אתרי הספורט בארץ?

בואו נעצור לרגע ונחשוב על מהלך הפוך. חצי גמר

עכשיו בואו נהיה כנים, נוציא את הקוראים אוהדי מכבי תל אביב מהמשוואה ונחשוב איך אנחנו, כל מי שלא, היינו מגיבים. כן, לא נעים להודות, היינו בוודאי תוקפים את העליהום של ערן זהבי וחבריו ומוצאים דרך להגן על המהלך הלא ספורטיבי.

לא ככה? יודעים מה, סבבה. ה-1:1 של מכבי לא ספורטיבי, מגעיל. אבל רגע? חמש דקות לפני זה ראו השחקנים של מכבי איך השופט גיא ברגר מאשר שער מנבדל. ומה עם הדקה הרביעית? כששער חוקי של זהבי נפסל? שמענו מישהו מדבר על זה. בואו נפסול את השער של ברק יצחקי, אבל גם את זה של מוגרבי ונאשר את השער של זהבי והנה ירדנו בה-0:1 למחצית. וזה עוד לפני שדיברנו על הפנדל של קנדיל על אותו זהבי שחייב פנדל וכרטיס אדום.

אבל כל הכותרות הולכות לכיוון אחר. הנה מכבי תל אביב עשתה טעות, כמו גול ממהלך לא ספורטיבי, שנתנה את הצידוק לעליהום שאנחנו כל כך רוצים לעשות להם. והגורל אף סידר מפגש ליגה בדוחה מול אותה סכנין משולהבת ונזעמת שרוצה "להרוס לצהובים את האליפות". ממש תסריט מושלם.

מחודורוב ועד כפר גלים, מדוחה ועד טרנר, קשה לנו לעכל את מכבי ת"א (עדי אבישי)

הרי כבר עונה שלמה, שמדינה שלמה מסתערת על מכבי תל אביב. לועגת ושמחה לאיד על קמפיין ליגת האלופות, מלטפת בהתרסה את היריבה למירוץ האליפות, הפועל באר שבע, כאילו מדובר בקרב דוד מול גוליית ולא במאבק בין קבוצה מלהיבה ודורסנית הנאבקת מול חבורה די אפורה, עם כדורגל של 0:1 המודרכת בידי טקטיקן על המגרש ובמסיבות העיתונאים. כן, בואו נרים מבט ונודה לפחות בינינו לבין עצמנו – הצהובים הכי טובים והכי ראויים, רק שאנחנו מחודורוב ועד כפר גלים, מדוחה ועד טרנר, קשה לנו עם זה.

שחקני באר שבע חוגגים. זה באמת קרב של דוד מול גוליית? (דני מרון)

בכדורסל, הצליחו הצהובים לשלוט ללא עוררין במשך שני עשורים באמצעות הכסף הגדול מבלי לעורר אנטיגוניזם. להפך, שועי עולם פקדו את יציע הכבוד ביד אליהו ועבור עמך ישראל מכבי תל אביב הייתה הנבחרת. רק אחרי 20 שנה ועשרות תארים בארץ ובאירופה החל הגל האנטי מכביסטי לצוף.

בכדורגל, בדיוק ההפך. הצהובים טרם הספיקו לזלול שלוש אליפויות רצופות וכבר יש גיוס כללי לגרש אותם מהעיר. טראומת השלטון המכביסטי בכדורסל מחלחלת, מתערבבת בתסכול האדום התמידי, ומקבלת חיזוק מרגשי הנחיתות שהתפתחו בשנים האחרונות על הכרמל. בואו נודה, אנחנו לא ממש אובייקטיביים בכל מה שקשור למכבי תל אביב.

תעלו תדברים האלה לפייסבוק ולספורט 5 ששיפגלר יתמודד עם הטענות.חייב להציף.את.זה

פה בש גם.לא.הוציאה כדור וגם לא החזירה כדור אבל בגלל שלא נכנס גול במהלך אף אחד לא מדבר על זה ביזיון אנחהו שרמוטות אם לא נעשה על זה רעש

אהה וזה בשביל אוהדי הפועל שגם לא רואים את הדבשת שלהם. הפועל מול עכו, דקה 79 עוביידה שוכב על הדשא שחקן עכו מעיף כדור החוצה, הפועל מחדשים את המשחק בלי להחזיר כדור. בסרטון 1:24:30 מתחיל האירוע

באמת חבל על המאמצים שלכם, זה ברור לכל מי שיומיים בכדורגל שמכבי עשו מעשה נבלה, אותנו זה גם לא מפתיע.

מה שכן, חלאות המין האנושי בצהוב שברו את כל שיאי חוסר היושר והמוסר שהם עצמם קבעו אחרי זהבי והפיו פיו, כשכולם מצייתים לדף המסרים שהוציאה ההנהלה הגרמנית. רק חסר היה שטל בן חיים היה מאותרג בטענה שחשב שיש על עלי עותמאן מטען נפץ, היו מפעילים את "הצל" ואת מרכז הליכוד, ומארגנים הפגנה ניאו נאצית בכיכר רבין.

הטינופות הציפו את כל המדינה בטוקבקים, תגובות, סטטוסים, טורי דעה רוויים בשקרים וכל הכשלים הלוגיים שידועים לאדם. גם התקשורת הצהובה הונחתה להרגיע את העניין, בעוד שאם היה מדובר בכל קבוצה אחרת, היו חוגגים על הקליקים והטראפיק - מכבי מסוגלת לתת להם שוחד ולנפנף באיומים שיגרמו להם לוותר על רווחים גדולים.

בכלל לא מפתיע כשמדובר באתרים המובילים בספורט הישראלי קרי בערוץ הספורט שבעליו הוא בעלי מכבי-סל, אתר וואן שבעליו הוא אוהד מכבי שנסע לצ'לסי עם הקבוצה של המדינה, YNET שבבעלות משפחת מוזס שהם אוהדים ותיקים של המחלה בכדורסל ושאול אלוביץ' הבעלים של וואלה ו-יורוקום שעד לא מזמן היה הספונסר בכבודו ובעצמו של אותו יד ושם.

מה שמרתיח אותי זה הרפיסות של הנהלות הפועל, ובכללן ההנהלה הנוכחית, שלא מעזה לחשוף את הזוהמה אלא מעדיפה להפנות את הלחי השנייה. חייב לומר שציפיתי ליותר מזה כשמדובר באוהד הפועל (אמיתי) בראש המערכת, אותי זה מאד מאכזב.

ויש עוד מאותו יוצר:

לא דיברתי כמובן על המקרה הזה במנותק, המדובר הוא על השיטה, המנגנון וה-DNA הבזוי והנחות שמחרב את כל ענפי הספורט.

החלאות שמפעילות נגדנו מכונת תעמולה משומנת צריכות לקבל אש נגדית, ולצערי אף הנהלה עד היום לא העזה להוריד את הכפפות ולהילחם, כולן רק מנסות להתייפיף בפני התקשורת, לתת קצת סקופים לצנציפר, גולדשטיין ושאר אוכלי הנבלות, להתחסד, להתחנף ולקוות שירחמו עלינו.
להיות אוהד הפועל במדינת ישראל זה כמו להיות יהודי במדינה אנטישמית (ותודה להנרי על האנלוגיה) - להתעלם, ולקוות שזה גל עכור שיחלוף מעצמו זה ללכת כצאן לטבח.

Red Pride זה טכנית לצורר?

איך לא סוגרים איש כזה במוסד? אני קורא את זה ומדמיין מלא דמויות - איש עם זקן בלי שפם ותסרוקת "הלוואה בריבית" מלטף חתול על כורסא ענתיקה לאור נרות, הומלס בטיימס סקוור, בחור שמן ומוזנח עם גופייה מוכתמת שקטנה עליו שגר בקרוון על גבעה מרוחקת בקולורדו. כולם לא ממצמצים כשהם מדברים.

יכול להבין שיש לו טענות למכבי (לא מצדיק,אבל אוהד.. מילא).

אבל היו פה יומיים וחצי של פסטיבל מטורף נגדנו כשכל חרא בתקשורת רק טינף בלי סוף.

איפה לעזאזל הוא היה בזמן הזה?

אני קורא לו "טכנית לצורר 2".

ובאמת שאין יותר הפועל מלהסביר איך הם הקרבן האמיתי של התקשורת הפרו-מכביסטית שרק כותבת נגד מכבי כבר כמה ימים ברציפות.

יכול להבין שיש לו טענות למכבי (לא מצדיק,אבל אוהד.. מילא).

אבל היו פה יומיים וחצי של פסטיבל מטורף נגדנו כשכל חרא בתקשורת רק טינף בלי סוף.

איפה לעזאזל הוא היה בזמן הזה?

בוא נגיד שזה לא היה ככה, ושלא כל מי שלא אוהד מכבי במדינה מצהיר שמתעב אותה ומחזיק אצבעות לבאר שבע.

איך לעזאזל הפועל היא הקרבן? מה לעזאזל הם קשורים? איך קבוצת הפלייאוף התחתון הזאת קשורה למשהו?

באמת חבל על המאמצים שלכם, זה ברור לכל מי שיומיים בכדורגל שמכבי עשו מעשה נבלה, אותנו זה גם לא מפתיע.

מה שכן, חלאות המין האנושי בצהוב שברו את כל שיאי חוסר היושר והמוסר שהם עצמם קבעו אחרי זהבי והפיו פיו, כשכולם מצייתים לדף המסרים שהוציאה ההנהלה הגרמנית. רק חסר היה שטל בן חיים היה מאותרג בטענה שחשב שיש על עלי עותמאן מטען נפץ, היו מפעילים את "הצל" ואת מרכז הליכוד, ומארגנים הפגנה ניאו נאצית בכיכר רבין.

הטינופות הציפו את כל המדינה בטוקבקים, תגובות, סטטוסים, טורי דעה רוויים בשקרים וכל הכשלים הלוגיים שידועים לאדם. גם התקשורת הצהובה הונחתה להרגיע את העניין, בעוד שאם היה מדובר בכל קבוצה אחרת, היו חוגגים על הקליקים והטראפיק - מכבי מסוגלת לתת להם שוחד ולנפנף באיומים שיגרמו להם לוותר על רווחים גדולים.

בכלל לא מפתיע כשמדובר באתרים המובילים בספורט הישראלי קרי בערוץ הספורט שבעליו הוא בעלי מכבי-סל, אתר וואן שבעליו הוא אוהד מכבי שנסע לצ'לסי עם הקבוצה של המדינה, YNET שבבעלות משפחת מוזס שהם אוהדים ותיקים של המחלה בכדורסל ושאול אלוביץ' הבעלים של וואלה ו-יורוקום שעד לא מזמן היה הספונסר בכבודו ובעצמו של אותו יד ושם.

מה שמרתיח אותי זה הרפיסות של הנהלות הפועל, ובכללן ההנהלה הנוכחית, שלא מעזה לחשוף את הזוהמה אלא מעדיפה להפנות את הלחי השנייה. חייב לומר שציפיתי ליותר מזה כשמדובר באוהד הפועל (אמיתי) בראש המערכת, אותי זה מאד מאכזב.

אחת ההודעות הכי מנתוקות מהמציאות שראיתי.

הבן אדם לא חיי על אותה הפלנטה, אי אפשר לענות לזה אפילו.

אחת ההודעות הכי מנתוקות מהמציאות שראיתי.

הבן אדם לא חיי על אותה הפלנטה, אי אפשר לענות לזה אפילו.

ואני עוד חשבתי שהזוכה בתחרות ההודעה המנותקת מהמציאות לשנת 2016 היא זאת מהפורם של ב"ש. אבל מסתבר שיש תחרות קשה

איך תתייחס לתקשורת בכמה מהלכים פשוטים:

1. הרחק אותם ממתחם האימונים בקרית שלום.

2. טפח עשרות כתבי חצר שיכתבו בעדך בכל מה שיקרה.

3. התנהג איך שאתה רוצה, יש לך גיבוי מאנשי התקשורת שלך.

4. במידה ועברת איזשהו גבול שלח את כתבי החצר שלך להגן עליך בחירוף נפש.

5. אם הגבול שעברת כל כך גס שאפילו כתבי החצר שלך נאלצים לדבר על כך התייחס אליהפ בזלזול.

6. במקביל שלח מכתב בתפוצת כל העולם, שאתה המקופח ואכלו לך וגזלו ממך.

7. המשך להתנהג כמו חזיר צהוב כאוות נפשך.

8. חזןר על שלבים 1-7 עד לשליטה ודאית ומוחלטת בכל ענפי הספורט השונים.

זה לא כמו שהבעלים שלך שולח מכתב על השופטים וכתב החצר שלך זריהן כל יום כותב באתר של ערוץ הספורט

זה לא "טכנית לארז"?

יש טכנית לארז ואדום לצורר, ומכיוון שהם כל כך הזויים שניהם, יצא השילוב טכנית לצורר.

לשם שינוי לא ציטוט כדי לצחוק על הכותב שלו, אבל אהבתי:

מרגיש לי כמו אחרי פיגוע לא עלינו, בתפקיד המדיה נמצאת תקשורת הספורט, מנסים להבין מה קרה ואיפה, כל אתר דיווח אחר, רק חסר שמשה נוסבאום יתן דיווח"אני מסייג את דבריי, ככל הנראה ריאקוביץ הורחק.. אליך ברוך טגניה שנמצא ען אלי דסה... " בסוף יגמרו עם הכתב לענייני ערבים צבי יחזקאלי..

בעקבות ההודעה הזאת בשדים:

אני לא מבין איך פתאום אנחנו לא הקבוצה השנואה בארץ...

אפילו בית"ר עושה רושם שונאים אותם יותר מאשר אותנו

אני היחיד שרוב אוהדי בית"ר שדיבר איתם בחייו (בעיקר כאלה שהם לא לה-פמיליה) טען ששונא את מכבי באותה מידה כמו הפועל, אם לא יותר? אני זוכר אוהדי בית"ר אומרים לי שבדרבי הם בעד הפסד של הקבוצה שיותר יפגע בה.

מתי בכלל התחיל המיתוס שבכל הארץ שונאים את הפועל? בילדותי בנתניה אנשים נטו להעדיף אותם אפילו על חיפה אם לא אהדו את חיפה. מעבר לתקופת הגועל נפש של אולטראס הפועל בסוף שנות התשעים ותחילת שנות האלפיים, מישהו אי פעם באמת שנא אותם חוץ מאיתנו?

מדאיג איך אותו ילד שבטח אין לו 20 משתמש במושג יד ושם בזילות כזו

איפה המשטרה ? אולי שאיזה שוטר יבקר אותו וידאגו שלא יהיה לו מחשב

מאיפה צצו כל העבריני אינטרנט האלה

מתי בכלל התחיל המיתוס שבכל הארץ שונאים את הפועל? בילדותי בנתניה אנשים נטו להעדיף אותם אפילו על חיפה אם לא אהדו את חיפה. מעבר לתקופת הגועל נפש של אולטראס הפועל בסוף שנות התשעים ותחילת שנות האלפיים, מישהו אי פעם באמת שנא אותם חוץ מאיתנו?

תוסיף לזה את 2009-2012 כשרצו לאליפויות עם מכבי חיפה. אוהדי חיפה, מכבי, בית"ר, בני יהודה(יא בני זונות) - כולם היו נגדם.

(למרות שבעונת הדאבל אוהדי הפועל פ"ת, הפועל ר"ג, והפועל חיפה היו איתם - מה שבעונות האלו אין לנו)