Jump to content

ציטוטים מהשדים עונת 2015/2016

tomkovacsi

Recommended Posts

עדיף לקפוץ מהחלון ולא לאהוד את הזבל האדום הזה.

איך הלך השיר הזה על הלחן של מת לחיות?

עדיף להיות זונה בצומת ולא אוהד של הפועל?

בדרך לאוטו ( הייתי עם עוד 4 חברים ) צעקו לנו דברים דומים, ברגע שהסתובבנו והתחלנו ללכת לכיוון שלהם הם התחילו לרוץ...

קוקסינלים שמחפשים יריבה בכוח, שהמטרה שלהם תמשיך להיות רק להרוס לנו בזמן שאנחנו ניקח תארים.

הייתי לבד, צהוב, באוטובוס מלא טסטוסטרון של תיקו 0 מוקף במשהו כמו מאה קופים בכל גיל. אפילו התפתחה שיחה חיובית עם רופא חיפאי ערבי מבוגר. בהמשך אבל לא הרמתי ראש מהסלולרי כי ידעתי שקשר עין איתם יביא אותם למקומות שאין לי רצון להגיע אליהם. שיחגגו תיקו 0, שיחגגו נצחונות, הצלחות ומה שבא להם אבל יש דברים שחייבים להשאר מחוץ לתחום.

אנחנו עדיין עושים את הקטע של "חיפה לא מעניינים"? כי זה קצת פחות אמין כשאוהדי מכבי חוגגים כל הפסד ליגה שלהם כבר כמה שנים ויש כאן עמודים על המשחקים שלהם בכל שבוע.

אנחנו עדיין עושים את הקטע של "חיפה לא מעניינים"? כי זה קצת פחות אמין כשאוהדי מכבי חוגגים כל הפסד ליגה שלהם כבר כמה שנים ויש כאן עמודים על המשחקים שלהם בכל שבוע.

לא מדבר בשם אחרים, רק בשם עצמי.

על מי אנחנו צוחקים כאן בנושאי יתר?

הפועל - ברור למה.

בית״ר - קהל גדול.

חיפה - קהל גדול.

באר שבע - יריבה לתואר.

השאר? על מי תצחק? על קבוצות בלי אוהדים?

אם חיפה רצה לאליפות נגד כל קבוצה שהיא לא הפועל, באמת שאין לי העדפה.

צוחקים על חיפה, על המשחקים של בית"ר בקושי מדברים. על היחס בין בדיחות על חיפה לעל בית"ר בנושאי הממים למשל בכלל אין מה לדבר, גם בנושא הזה כשמביאים ידיעות על דברים מקבוצות אחרות זה על חיפה או על הפועל. בית"ר שנואים, אבל לא באמת מעניינים. גם כשעקבתי אחריהם כשהיו בתחתית בתקווה שיירדו ליגה הרגשתי שאני ומנש בין היחידים שבאמת הזיז להם, האמת.

צוחקים על חיפה, על המשחקים של בית"ר בקושי מדברים. על היחס בין בדיחות על חיפה לעל בית"ר בנושאי הממים למשל בכלל אין מה לדבר, גם בנושא הזה כשמביאים ידיעות על דברים מקבוצות אחרות זה על חיפה או על הפועל. בית"ר שנואים, אבל לא באמת מעניינים. גם כשעקבתי אחריהם כשהיו בתחתית בתקווה שיירדו ליגה הרגשתי שאני ומנש בין היחידים שבאמת הזיז להם, האמת.

זה כי ביתר כבר שנים לא רלוונטים. להוציא שנתיים של ארקדי, אין שם כלום מאז שאוחנה שיחק שם.

זה כי ביתר כבר שנים לא רלוונטים. להוציא שנתיים של ארקדי, אין שם כלום מאז שאוחנה שיחק שם.

סביר להניח, אבל אני לא מתווכח לגבי הגורמים למצב שחיפה יותר מעניינים מבית"ר - אני פשוט אומר שזה המצב. סביר להניח שאם חיפה היתה נעלמת אחרי שנות ה-90 הם גם לא היו מעניינים היום. אבל הם לא נעלמו, וב-20 השנה שחלפו מאז הקרב האחרון שלנו בשנות ה-90 קרה הרבה מאוד שבשורה התחתונה גורם לכך שהם כן מעניינים היום. עם בית"ר היה לנו עניין פחות מעשור. עם חיפה תהיה הסיבה אשר שתהיה - המאבקים בצמרת בשנות ה-90 וב-2002/3, האליפויות שלהם אח"כ וקיבוע המעמד שלהם כמועדון השני הכי גדול בארץ, האובססיה שתמיד היתה להם כלפי מכבי, רצון שלנו לנקמה אחרי שנים של השפלות מולם - בשורה התחתונה כן יש לנו עניין מתמשך איתם מעל ל-20 שנה.

אני מאמין לך שאם חיפה תרוץ לאליפות נגד קבוצה שלא הפועל לא תהיה לך העדפה, אבל כשחלק נכבד מאוהדי מכבי שמח כשחיפה מפסידה בזמן שהיא במרכז הטבלה, קשה לי להאמין שאם הם יהיו בצמרת לאנשים לא יהיה הבדל אם הם ינצחו או יפסידו פתאום.

אני אולי אעדיף שלא הם יקחו בסיטואציה כזו, אבל אני ממש לא אתבאס אם יקחו אליפות.

רק הפועל גורמת לי להתבאס, בית"ר מעוררת ייאוש, חיפה זה משהו אחר, סתם כזה מעצבן.

סוייר מככב אצל הגמלים:

מכירים את הסיכום של סוייר? נשבע שבחיי לא ראיתי שהבנאדם רשם "שיפוט טוב", יודעים מה... "סביר פלוס" בן **** בכיין כרוני איזה מטונף נמאס לשמוע על הילד כאפות הזה.

וכדי לתת לכם להבין על מה אני מדבר:

שופט: רע (שיפוט מחריד של הבן **** הראשי, לא נתן אדום 100% לפירס בדקה העשירית, זיין את מכבי ללא הפסקה, ויתר לחיפה בצהובים, עצר משחק בלי שום סיבה לא פעם, החזיר כדורים שלא בסמכות שלו להחזיר. נתן לחיפה לבזבז זמן בלי הכרה. היה צריך להוסיף הרבה יותר בטח במחצית הראשונה. פשוט שיפוט רע.)

והוא נחשב שם למלך למען האמת.

איש דוחה.
על כל משחק הוא רושם שיפוט חלש.
מעניין מה זה שיפוט מושלם בשבילו, 5 פנדלים לטובת מכבי ו3 אדומים ליריבה?

והליצן הראשי:

שמישהו יגיד להם שחיפה קיבלו כפול צהובים והיה ספק פנדל על ורמוט,תל אביב עצרו במלא עבירות מתפרצות וראו רק שתי צהובים כל המשחק ,זה שי !

חופשת פסח חביבי

הממוצע גיל שם לא עובר את 13

דרך אגב, אתה צודק במה שאתה אומר. תסתכל בשידורים בטרנר, מלא ילדים בקהל (וזה דווקא דבר חיובי).

להפועל ב"ש יש בסיס אוהדים שרובם בני 30+, הזכייה האחרונה שלהם בגביע הייתה ב-97, ההתמודדות האחרונה בצמרת הייתה בתחילת התשעים.

כשאני הייתי בכיתה ז' בחטיבה, בשנת 2001, היה בשכבה אוהד הפועל ב"ש אחד וגם הוא התפוגג מהר מאוד.

אני חושב שחלק נכבד מהאוהדים של הפועל ב"ש הם באר שבעים/דרומיים צעירים או בנים/בנות צעירים להורים אוהדי ב"ש.