Jump to content

ציטוטים מהשדים עונת 2015/2016

tomkovacsi

Recommended Posts

אנחנו מדברים כאן על אנשים שטוענים שפיו פיו זה הסתה לרצח, כן?

מזכיר לי את הראיון ההוא של אבוקסיס "אני אמרתי שהפעם אני לא אדבר על השופטים אבל..."

כאוהד חסר מנוי שגר רחוק מתל אביב ומשתדל להגיע לסמי עופר בכל משחק (השנה הצלחתי), הסבל הכי גדול היה לחלוק אוטובוס איתם בדרך הביתה. חייב לומר שסבלתי.

אני מוכן להרבה דברים. שמחה לאיד - אני מכיר אותה ומבין. אבל ביטויים כמו "ניאו-****" ו"יש פה מחבל והוא לובש צהוב", לא מסתדרים לי. חוסר מודעות של תולעים מפגרות שעליהן שמרתי 3 שנים בסדיר ועוד מספיק במילואים... וכל זה כדי שאמא שלהם תוכל להשפריץ אותם החוצה. גועל.

לא ציטוטים

אבל אוהדי חיפה מפגינים שיא טמטום חדש

https://www.facebook.com/Ultrats-Tel-Aviv-1012808868756909/?pnref=story

פשוט תעשו דווח

אני לא מצליח לעלות על דעתי כמה אומלל אדם יכול להיות בכדי לתחזק דף אוהדים לקבוצה יריבה רק בשביל הבדיחה הכ"כ לא מצחיקה של נאצים.

יש שם מישהו שמגיב על כל פוסט "הדף הכי חזק בארץ..", הייתי מצפה שהוא יהיה בן 12, אבל מסתבר שאפשר להיות כזה דפקט גם בגיל 18+, אם זה מה שמצחיק אותך וזה מה שעושה לך טוב, באמת שכבר אי אפשר לאחל לך רע, את הרע שלך כבר קיבלת.

יותר נמוך מזה כבר אי אפשר לרדת.

יש שם מישהו שמגיב על כל פוסט "הדף הכי חזק בארץ..", הייתי מצפה שהוא יהיה בן 12, אבל מסתבר שאפשר להיות כזה דפקט גם בגיל 18+,

אחרי המשחק נגדם עמד מחוץ ליציע שלהם איזה מבוגר שסביר להניח שהוא התרבה ולא הפסיק לטנף בקללות גם לילדים שלא נראו יותר מ-15. כאילו ראבק בנאדם אתה בן חמישים, יש לך ילדים איך אתה מתנהג כמו נוער בסיכון?

אחרי זה בגלל אנשים קטנים כאלו נוצרת סטיגמה על כל אוהדי הכדורגל שהם בבונים

כנראה שמי שמגיב לפוסטים זה מי שמתחזק את הפייג'. באמת לא ברור כמה נמוך ניתן לרדת, ועוד יותר לא ברור מה הם לעזאזל רוצים. מזעזע.

תמשיכו להתעסק בחרא מסביב אנחנו נמשיך להתעסק בעיקר, בגלל זה בחיים שלכם לא תהיו מכבי.

אין מה להתעסק בחיפה. באמת. אני זוכר ברכבת חזור ישבתי ליד 4 אוהדי חיפה והתחלנו לדבר,

ואמרתי להם שבאמת שהיינו בעונות השחורות שלנו והם לקחו אליפויות כמו מים, זה לא הזיז לי תשערות בביצים.

הם מודעים לזה שאנחנו פשוט לא סופרים אותם וזה מה שמטריף אותם ככ. נקסט.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

זה אפילו יותר מוגזם מחומות של ייאוש

גוטמן העיף לאסולין את השש-בש: מי אתה בכלל? חם בהפועל ת"א: היחסים המעורערים בין הקשר למאמן עלו מדרגה במהלך שיחה בחדר האוכל. גוטמן רתח וצעק: "חתיכת פישר, מי אתה שתעשה לי עם הידיים?

כעת, ל-ONE נודע שהמערכה בין השניים עלתה מדרגה אמש כאשר גוטמן נכנס לחדר האוכל לאחר האימון, שם ישבו צליל חתוכה ואסולין (הפצועים), הקשר, שראה שגוטמן לא מבין מדוע לא התאמן, סימן למאמן עם תנועות אצבעות ואמר "אלי, אמרו לך עליי, נכון?".

גוטמן, שלא אהב את תנועת היד של אסולין, התקרב לעברו של הקשר, הפך את השש-בש על הרצפה וצעק עליו: "תגיד לי, מי אתה בכלל שתעשה לי ככה עם הידיים? חתיכת פישר". הרוחות נרגעו מהר כאשר נוכחים במקום עצרו את גוטמן והזיזו את אסולין שהיה בשוק מהמקרה. "הייתה אי הבנה", אמר אדם שחזה במקרה, "יכול להיות שאלי לא היה צריך להגיב ככה, בטוח שהוא מצטער על זה

בכל מקרה, במועדון מבהירים כי התקריות האחרונות לא אמורות להשפיע על המשך דרכו של אסולין במועדון

:blink:

בוולפסון הזמינו אינסטלטור בשביל לתקן דליפה בשירותים והוא אמר להם שאין סיכוי שהוא מטפל בזה כי גם הוא לא יכול לעצור את הדליפה של כל החרא

בכל מקרה, במועדון מבהירים כי התקריות האחרונות לא אמורות להשפיע על המשך דרכו של אסולין במועדון
"עשרות אוהדי חולון קיללו, נהמו וזרקו חפצים לעבר נייט רובינסון במהלך הירידה למחצית. לאחר מכן התקרבו למנהרת השחקנים וניסו להכות את שאר שחקני הפועל. במהלך הקטטה עמדו מספר אוהדי הפועל בסמוך לאירוע. בעקבות כך, כוח של כשלושים שוטרים נכנסו ליציע ודרסו כל מה שבדרכם - ללא הצדקה".

מתי הקוקסינלים האלה יסירו את המשקפיי מציאות מדומה ויחזרו למציאות ?

עדיף לקפוץ מהחלון ולא לאהוד את הזבל האדום הזה.

תקשורת שיש לה קבוצת כדורגל, איך הם יודעים תמיד להתעלם מהמציאות ולערבב בלי סוף.

השלב הבא בהפועל כדי להכניס עוד קצת כסף למועדון זה לשים את המצלמות של האח הגדול בוולפסון, גם ככה הם מתנהלים כמו בגולדסטאר.

הפועל ספין ת"א. מאמן פחדן זורק שש בש ומתעמת עם שחקן, אבל הכל בסדר בוולפסון..

לא משלמים משכורות שלושה חודשים אבל יש כסף לבנות איצטדיון ב800 מיליון שקל...

בחירות בעיריית בת ים אבל זה לא מפריע להפועל ת"א לחתום הסכם עם העירייה דקה לפני שהיא מתפרקת.

מביאים שחקנים סוג ד' אבל רצים לאליפות כי כבירי גאון כדורגל ומנדיונדאו ענק. העיקר שפאקו רק מאמן כושר.

קוקסינלים, אתם עובדים רק על עצמכם, שמים עליכם אלף זין יא שרמוטות.

תחגגו עם הבלנדר שלכם ואנחנו נחגוג עם הצלחות והגביעים....

כאוהד חסר מנוי שגר רחוק מתל אביב ומשתדל להגיע לסמי עופר בכל משחק (השנה הצלחתי), הסבל הכי גדול היה לחלוק אוטובוס איתם בדרך הביתה. חייב לומר שסבלתי.

אני מוכן להרבה דברים. שמחה לאיד - אני מכיר אותה ומבין. אבל ביטויים כמו "ניאו-****" ו"יש פה מחבל והוא לובש צהוב", לא מסתדרים לי. חוסר מודעות של תולעים מפגרות שעליהן שמרתי 3 שנים בסדיר ועוד מספיק במילואים... וכל זה כדי שאמא שלהם תוכל להשפריץ אותם החוצה. גועל.

בדרך לאוטו ( הייתי עם עוד 4 חברים ) צעקו לנו דברים דומים, ברגע שהסתובבנו והתחלנו ללכת לכיוון שלהם הם התחילו לרוץ...

קוקסינלים שמחפשים יריבה בכוח, שהמטרה שלהם תמשיך להיות רק להרוס לנו בזמן שאנחנו ניקח תארים.