Jump to content

ציטוטים מהשדים עונת 2015/2016

tomkovacsi

Recommended Posts

לכל אלו שמלגלגים על הקופים כי יש שם כאלה שמתעלמים מהשם הרשמי של האצטדיון: איך אתם קוראים להיכל מנורה מבטחים?

בפורום הזה העלו על נס את הבכיינות על השופטים, על בתי הדין, על התקשורת ועל ההתאחדות. אבל כשאוהדים של קבוצות אחרות עושים בדיוק את אותו דבר אומרים שהם חסרי מודעות. לפחות תהיו אמיתיים עם עצמכם.

מה

לכל אלו שמלגלגים על הקופים כי יש שם כאלה שמתעלמים מהשם הרשמי של האצטדיון: איך אתם קוראים להיכל מנורה מבטחים?

בפורום הזה העלו על נס את הבכיינות על השופטים, על בתי הדין, על התקשורת ועל ההתאחדות. אבל כשאוהדים של קבוצות אחרות עושים בדיוק את אותו דבר אומרים שהם חסרי מודעות. לפחות תהיו אמיתיים עם עצמכם.

שמע אתה כאילו עושה לעצמך בכוונה. באמת, אני רוצה להבין, באמת חשבת שזו דוגמא טובה?? באמת באמת???? או שאולי סתם רצית את הפרובוקציה ולעשות מעצמך צחוק?

שמע אתה כאילו עושה לעצמך בכוונה. באמת, אני רוצה להבין, באמת חשבת שזו דוגמא טובה?? באמת באמת???? או שאולי סתם רצית את הפרובוקציה ולעשות מעצמך צחוק?

זאת ספציפית לא דוגמא טובה, אבל הנקודה שיש בפורום משתמשים חסרי מודעות שיורדים על קהלים אחרים על דברים שקורים גם אצלנו, נכונה וזה ממש לא תלוש מהמציאות.

אבל מרוב שמחפשים לרדת עליו, ישר מחפשים איזה משהו לא מדויק במה שהוא כותב במקום להתייחס לנקודה, בעיקר כי זה קל ועדיף מאשר להסתכל על עצמנו במראה.

זאת ספציפית לא דוגמא טובה, אבל הנקודה שיש בפורום משתמשים חסרי מודעות שיורדים על קהלים אחרים על דברים שקורים גם אצלנו, נכונה וזה ממש לא תלוש מהמציאות.

אבל מרוב שמחפשים לרדת עליו, ישר מחפשים איזה משהו לא מדויק במה שהוא כותב במקום להתייחס לנקודה, בעיקר כי זה קל ועדיף מאשר להסתכל על עצמנו במראה.

אני לא יורד עליו ולא משתתף בקטע של התיוק. אבל להשוות בין אנשים שקוראים להיכל מנורה מבטחים היכל יד אליהו, שזה היה שמו הרשמי עשרות שנים, לבין אנשים שהמציאו שם לאצטדיון חדש - זה הזיה.

אני מת על זה שהם מספרים לעצמם שערן היה מוכן לתת כליה רק בשביל הזדמנות לחזור להפועל, מושא נפשו ומשוש חייו. הבטן הגדולה שיש לו עליהם ועל הקהל שלהם היא לא משהו שהתחיל בינואר 2013.

לפעמים אני שומע אוהדים שאומרים 'תשחקו בשביל הסמל' או 'תשחקו בשבילנו'. אני משחק בשביל עצמי, כי אחרי שני פסים לא טובים ישר מקללים אותך. אני אוהב את הקהל של הפועל, אבל אחרי גול האליפות והעונה שהייתה לי, גם אם אני אאבד מאה כדורים אנשים לא צריכים לקלל אותי. פתאום מגיע ההפסד מול קרית שמונה בתחילת העונה ומי הבנאדם היחיד שמקבל קללות? אני. אמרו לי שאני צריך ללכת למכור בורקסים ועוד כל מיני דברים.

(נאמר שנה וחצי לפני שהגיע למכבי)

אני מת על זה שהם מספרים לעצמם שערן היה מוכן למכור כליה רק בשביל הזדמנות לחזור להפועל, משוש נפשו. הבטן הגדולה שיש לו עליהם ועל הקהל שלהם היא לא משהו שהתחיל בינואר 2013.

(נאמר שנה וחצי לפני שהגיע למכבי)

והם לא ממש היו לטובתו ונלחמו עליו שיגיע כאשר שני הסמלים שלהם אבוטבול וטועמה התנגדו לחזרתו (צריכים להודות להם על כך). רק מתי שהוא חתם אצלנו פתאום הם נזכרו שהוא סמל שלהם

לא התייחסתי בכלל לשורה השנייה בהודעה שלו, נטו לראשונה עם ההשוואה הלא קשורה ליד אליהו

אני לא יורד עליו ולא משתתף בקטע של התיוק. אבל להשוות בין אנשים שקוראים להיכל מנורה מבטחים היכל יד אליהו, שזה היה שמו הרשמי עשרות שנים, לבין אנשים שהמציאו שם לאצטדיון חדש - זה הזיה.

ההשוואה עצמה לא נכונה, אבל אם יבוא יום ויהיה לנו אצטדיון חדש בעזרת הזהבי, ויקראו לו על שם משפחת עופר אני גם אשמח אם לפחות בקרב האוהדים לא יתנו לו את הכבוד הזה ונקרא לו בשם אחר.

ממש לא מסכים

האצטדיון ברובו נבנה מכסף של הטוטו (חברה ממשלתית) ומכסף של משמי המיסי בעיר חיפה. לכן, ראוי הרבה יותר שהאצטדיון (מתקן ספורטיבי) יקרא על שם ספורטאי, בן העיר חיפה שנהרג בטרגדיה וכרגע הוא מונצח בצורה לא מספיק ראויה. זה הרבה יותר לגיטימי מלקרוא על שמו של בעל הון, שהשקיע בסהכ 20 אחוז מעלות האצטדיון, שעיקר פועלו היה לסרטן את תושבי העיר חיפה.

אתה מסתכל מזווית אחת בלבד .

בטוטו אף אחד לא משקיע מכספו נהפוך הוא יושבים שם אנשים שמקבלים הון בשביל להשקיע את הכסף של המהמרים בכדורגל.

עיריית חיפה משקיעה את כספי הציבור לטובת הציבור ולטובת האינטרס הפוליטי של העיר ושל ראש העיר.

אבל סמי עופר/משפחת עופר או כל מגלומן עשיר אחר משקיעים את הכסף שלהם בשביל האגו אז התמורה שלו היא השם של האצטדיון.

הם מקבלים אגו אנחנו מקבלים מהם חזרה חלק מהכסף שהם עשקו מאיתנו ולא בטוח שזה סידור כל כך רע

זה עובד יופי בהמון תחומים, אוניברסיטאות, יערות, בתי כנסת , מבני ציבור ואפילו גינות וככירות אז למה לא בספורט ?

אישית אני מבטיח שבהרבה פחות מ 20% מהעלות אני מוכן לשנות את השם של הבית שלי לסמי עופר אפרטמנט ואפילו להציב פסל שלו בחדר מדרגות.

למישהו יש את הטלפון של המשפחה ?

"הצבר"

ההשוואה עצמה לא נכונה, אבל אם יבוא יום ויהיה לנו אצטדיון חדש בעזרת הזהבי, ויקראו לו על שם משפחת עופר אני גם אשמח אם לפחות בקרב האוהדים לא יתנו לו את הכבוד הזה ונקרא לו בשם אחר.

או תודה

לפחות גולש אחד פה שלא צבוע ומסוגל לענות על שאלה פשוטה בצורה אמיתית.

כל השאר: אתם פשוט משקרים לעצמכם. ההשוואה מאוד רלוונטית ומתאימה. בשני המקרים מדובר באצטדיון שמישהו שילם הרבה כסף עבור השם שלו ויש אוהדים שבוחרים לא לכבד את זה. כן, יש שוני מסויים בין המקרים שנובע מהשם הקודם של ההיכל (ששונה כבר לפני 12 שנה אגב) אבל הבסיס כפי שתיארתי הוא בדיוק אותו בסיס. לא נכנס לשאלה האם ההחלטה של האוהדים ראויה או לא. רק מראה לכם את התופעה שיש כאן בפורום של חוסר מודעות עצמית שאנחנו מפגינים לפעמים. אתם יכולים לתקוף אותי ולהגיב איך שאתם רוצים. זה לא יגרום לכך שהתופעה המגוחכת והמוגזמת הזאת שאני מדבר עליה פתאום לא תהיה קיימת. היו פה כמה נושאים והודעות בשבועות האחרונים שאם היו נפתחים נניח אצל הגמלים אנשים כאן היו מצטטים אותם וחוגגים עליהם בנושא ציטוטים, ואז אתם עוד אומרים שהם חסרי מודעות. תשחררו מזה. אתם לא מבינים שזה מוציא אותנו טאמבלים? כל האוהדים של כל הקבוצות בדיוק אותו דבר. כולם בטוחים שרק אותם דופקים בכל החזיתות. ב-95% מהמקרים אין לזה בסיס מוצק. גם אם תצאו עליי וגם אם תתקפו אותי זה לא ישנה שום דבר כי למרות שלפעמים אני מתבטא בצורה פרובוקטיבית, אתם יודעים שבסופו של דבר מה שאמרתי כאן הוא נכון.

אתה מסתכל מזווית אחת בלבד .

בטוטו אף אחד לא משקיע מכספו נהפוך הוא יושבים שם אנשים שמקבלים הון בשביל להשקיע את הכסף של המהמרים בכדורגל.

עיריית חיפה משקיעה את כספי הציבור לטובת הציבור ולטובת האינטרס הפוליטי של העיר ושל ראש העיר.

אבל סמי עופר/משפחת עופר או כל מגלומן עשיר אחר משקיעים את הכסף שלהם בשביל האגו אז התמורה שלו היא השם של האצטדיון.

הם מקבלים אגו אנחנו מקבלים מהם חזרה חלק מהכסף שהם עשקו מאיתנו ולא בטוח שזה סידור כל כך רע

זה עובד יופי בהמון תחומים, אוניברסיטאות, יערות, בתי כנסת , מבני ציבור ואפילו גינות וככירות אז למה לא בספורט ?

אישית אני מבטיח שבהרבה פחות מ 20% מהעלות אני מוכן לשנות את השם של הבית שלי לסמי עופר אפרטמנט ואפילו להציב פסל שלו בחדר מדרגות.

למישהו יש את הטלפון של המשפחה ?

"הצבר"

זה היה נכון אם לא היה מדובר במשפחת עופר.

זו משפחה שדופקת פעם אחר פעם את כלל אזרחי מדינת ישראל, ובפרט את תושבי אזור חיפה.

זו משפחה שעשתה את ההון שלה על חשבון משלמי המסים ועל חשבון בריאותם.

ולכן ההתנגדות של אוהדי חיפה מובנת לגמרי. כן, הם היו צריכים לחשוב על זה עוד לפני ההקמה.

אני גם חושב שהשם אבי רן הוא לא ראוי כי זה אומר שהאצטדיון הוקם אך ורק עבור מכבי חיפה, וזה לא נכון - הוא הוקם גם עבור עיריית חיפה (הופעות) ועבור הפועל חיפה.

אבל ההתנגדות לקריאת האצטדיון על שמו של אבי משפחת עופר מובנת לגמרי.

אני מניח שאם היה מדובר על תורם ממשפחה עשירה אחרת, נניח עזריאלי או אריסון, לא הייתה התנגדות כזו עזה.

זה בדיוק ההבדל בין הקהל הישראלי חסר המודעות לקהל במדינות שונות בעולם שבמקרים רבים מבצע מחאות חברתיות סוציאליות. פה במקסימום ילכו לשאול אזרחים תמימים בירושלים מה השעה ואם ישמעו מבטא ערבי יפוצצו אותם.יחי ההבדל הקטן.

צודקים או לא כאוהדים... שיגייסו 200 מיליון שקל ויחזירו אותם למשפחת עופר.

בכל מקרה זה איצטדיון עירוני ולא של מכבי חיפה.

משפחת עופר לא השקיעה 200 מיליון שקל באיצטדיון.

תבדוק את העובדות ואז תחליט אם להגיב או לא.

מפתיע חשבתי שאתה קצת יותר אינטיליגנט.

התרומה הכי גדולה של המשפחה בעיר חיפה זה בבית חולים רמב"ם מבחינת אכלוס אנושי.

*ממליץ לכולם לראות את הסרט 'שיטת השקשוקה'.

או תודה

לפחות גולש אחד פה שלא צבוע ומסוגל לענות על שאלה פשוטה בצורה אמיתית.

כל השאר: אתם פשוט משקרים לעצמכם. ההשוואה מאוד רלוונטית ומתאימה. בשני המקרים מדובר באצטדיון שמישהו שילם הרבה כסף עבור השם שלו ויש אוהדים שבוחרים לא לכבד את זה.

טוב שלא אמרת שאנחנו צריכים לרדת על הברכיים ולפתוח את הפה למנורה מבטחים על זה שהיא משלמת סכום כסף נאה לעיריית תל אביב כדי לפרסם את עצמה. ההשוואה ליד אליהו היא פי 1000 יותר רביד מהסיבה שמנורה מבטחים אפילו לא תרמו כסף לבנייה/שיפוץ של ההיכל. הם פשוט שילמו כסף בשביל המסחור והפרסום. אבל שיהיה לך בכיף אם אתה מאמין לעצמך.

משפחת עופר לא השקיעה 200 מיליון שקל באיצטדיון.

תבדוק את העובדות ואז תחליט אם להגיב או לא.

מפתיע חשבתי שאתה קצת יותר אינטיליגנט.

התרומה הכי גדולה של המשפחה בעיר חיפה זה בבית חולים רמב"ם מבחינת אכלוס אנושי.

*ממליץ לכולם לראות את הסרט 'שיטת השקשוקה'.

לא זוכר את הסכום המדוייק,

כמעט בטוח שזה בין 100-200 מיליון.

אין שום קשר לדרכים בהן המשפחה השיגה את הונה כי הן היו לגיטימיות בהיבט החוק,

הממשלות שחילקו פה נכסים בחינם אשמות.

אחרי כל זה אני זוכר טוב מאוד שכל פרויקט האיצטדיון היה תקוע עד שהם שמו את הכסף.

הסכום הוא 80 מליון שח

ושוב, חלק לא מבוטל ממשלמי המיסים בחיפה הם אוהדים של מכבי חיפה, וחלק גדול עוד יותר הם חובבי ספורט. כך שמן הראוי יקראו לאצטדיון שהם מימנו ברובו על שם ספרוטאי בן העיר. בנוגע להפועל חיפה- עם כל הכבוד, אין להם אף ספורטאי שראוי להנצחה ברמה הזאת, לא נעים להגיד את זה, אם היה, אני מסכים שהיה צריך להתנהל דיון על כך, אבל כרגע אין ואין שום סיבה שהם לא יכבדו את זכרו של אבי רן.

לא זוכר את הסכום המדוייק,

כמעט בטוח שזה בין 100-200 מיליון.

אין שום קשר לדרכים בהן המשפחה השיגה את הונה כי הן היו לגיטימיות בהיבט החוק,

הממשלות שחילקו פה נכסים בחינם אשמות.

אחרי כל זה אני זוכר טוב מאוד שכל פרויקט האיצטדיון היה תקוע עד שהם שמו את הכסף.

סורי שהגבתי אגרסיבי

פשוט הפתעת אותי..

הם תרמו 11 אחוז.

הצבירת הון שלהם התבצעה על ידי מתן שוחד ומשרות כדמי שתיקה וכדומה

אין לי שום בעיה שיעשו מחאה, אגב החלק הבעייתי בעיניי הוא שהסכום שהאחים עופר שמו 15% בלבד מעלות ההקמה לפי ויקיפדיה, זה ממש מעט בשביל הנצחה כזאת.

אבל למה שאיצטדיון שרובו נבנה מכספי ציבור ייקרא על שם שחקן עבר של קבוצה אחת ?

טוב שלא אמרת שאנחנו צריכים לרדת על הברכיים ולפתוח את הפה למנורה מבטחים על זה שהיא משלמת סכום כסף נאה לעיריית תל אביב כדי לפרסם את עצמה. ההשוואה ליד אליהו היא פי 1000 יותר רביד מהסיבה שמנורה מבטחים אפילו לא תרמו כסף לבנייה/שיפוץ של ההיכל. הם פשוט שילמו כסף בשביל המסחור והפרסום. אבל שיהיה לך בכיף אם אתה מאמין לעצמך.

זאת הפרשנות שלך בלבד ואם תקרא את ההודעה שוב תבין שאין לה בסיס. כתבתי במפורש שאני לא נכנס לשאלה האם ההחלטה של האוהדים ראויה או לא. אני בעצמי אף פעם לא השתמשתי בביטוי היכל מנורה מבטחים. בנוסף שמכבי לא נהנית בכלום מהחסות הזאת.

יש לך שם של מישהו שמזוהה עם הפועל חיפה שראוי להנצחה כזאת (רובי שפירא לא נחשב)?

גם הסאן סירו נקרא על שמו של ג'וזפה מיאצה שאמנם שיחק בשתי הקבוצות, אבל מזוהה הרבה יותר עם אינטר.

יש לך שם של מישהו שמזוהה עם הפועל חיפה שראוי להנצחה כזאת (רובי שפירא לא נחשב)?

גם הסאן סירו נקרא על שמו של ג'וזפה מיאצה שאמנם שיחק בשתי הקבוצות, אבל מזוהה הרבה יותר עם אינטר.

מה אתה משווה? מיאצה נחשב לכוכב של נבחרת איטליה שזכתה במונדיאל.

אני אומר שוב, המחאה נגד השם סמי עופר לגיטימית לחלוטין ואני תומך בה במאה אחוז.

השם החלופי של אוהדי חיפה לא ראוי. בעזרת השם הם מנכסים לעצמם את האצטדיון וזה לא נכון, גם אם השימוש העיקרי הוא על ידם.