Jump to content

ציטוטים מהשדים עונת 2015/2016

tomkovacsi

Recommended Posts

אתה יוצא לחיפה, הם יוצאים לסכנין (נתניה)

על פניו, להם יש משחק יותר קשה מלך. ברור שחיפה מולנו זה משהו אחר, אבל תכלס מה שמשנה בפיניש זה הכושר והחיבור של הקבוצה ולא לוח המשחקים.

אגב, הבעיה הגדולה שלנו מבחינת הלוח היא 2 משחקי הסיום - בית"ר בחוץ וחיפה בבית - אם זה יהיה צמוד עד הסוף אלו מוקשים רציניים

ממש לא רוצה את חיפה משוחררים במשחק על אליפות נגדי. חייבים להגיע ל2 המשחקים האלה עם מינימום 4 הפרש (6 זה האידיאל)

אני לא מסכים איתך,

אני בהחלט מעדיף לקבל את חיפה משוחררים ומשחקים פתוח, הגיע הזמן לנקמה. ואם אפשר לקחת אליפות גם במקביל - פאקינג חלום

זה שהם לא משחקים בדוחא ואנחנו כן יכול להכריע תאליפות.

איזה קשקוש, אלוהים ישמור. כמה אפשר להתבכיין? זה בערך כמו שאוהד ב"ש יגיד שההרחקה של סטויקו יכולה להכריע את האליפות.

אגב, תבדוק את המאזן של סכנין בדוחא ומחוץ לדוחא...

שום דבר עוד לא סגור או גמור.
במקרה הטוב זה יסתיים בפוטו פיניש סטייל 94/95 מול חיפה שגם שם היינו צריכים לנצח עד המשחק האחרון כולל.
במקרה הרע (או המותח) זה יסתיים במהפך במחצית כמו ב-2003 או במקרה העוד יותר מופרך בדקה ה-92 מגול של... נניח ערן לדוגמא.

שום דבר עוד לא סגור או גמור.

במקרה הטוב זה יסתיים בפוטו פיניש סטייל 94/95 מול חיפה שגם שם היינו צריכים לנצח עד המשחק האחרון כולל.

במקרה הרע (או המותח) זה יסתיים במהפך במחצית כמו ב-2003 או במקרה העוד יותר מופרך בדקה ה-92 מגול של... נניח ערן לדוגמא.

באמת?מופרך?

״מופרך״ ו״גול דקה 92 של ערן״..לא,לא מסתדר.

הכי מצחיק שבפורום של באר שבע מנסים לעשות נאחס וכל פעם ערן תופר אותם.גם מול בית״ר הם ניסו לנחס כשכתבו שערן עומד להבקיע ובום,הוא הבקיע.גם כשהם לא מדברים הוא מבקיע.

זה שי כבר לא מבין למה הוא מתעורר במיטה רטובה כל לילה.

אגב,ציטוט לגבי סטוייקוביץ׳ מהשדים-

סטוייקוביץ' הורחק למשחק אחד על זה שהוא ירק על האוהדים של ב"ש

שופטים של דון קסקט ושל מיץ'

זה די לא ייאומן שהוא יחמיץ את מ*בי ויחזור נגד ב"ש בגביע

בושה וחרפה.שופטים של מ*בי(כמה פתטי אתה מאחד ועד אני מצנזר את המילה ״מכבי״?)

עוד יותר בושה שסכנין תשחק מול ב״ש בדוחא ומול מכבי בסמי עופר בגלל העונש שלהם.מגישים לנו את האליפות ממש.אה רגע..

למה הוא מצנזר את המילה מכבי אם רק בחיפה יש מכבי?

אה זה מהשדים. מבלבל המעקב הזה אחרי כל הפורומים השונים

לא הבנתי את

סטוייקוביץ' הורחק למשחק אחד על זה שהוא ירק על האוהדים של ב"ש

שופטים של דון קסקט ושל מיץ'

של מי השופטים? אי אפשר שניהם

כמה בכי, אלוהים ישמור, שישרף איתם ביחד

יש להם את השחקן הכי טוב בליגה, שגדל אצלנו והעדיף לחזור אלינו, ולא חזר בגלל החלאות שניהלו אותנו לאורך כל ההיסטוריה, חלב שנשפך לפני 4 שנים וכבר החמיץ והתמלא בחיידקים

הם יחגגו על כל התארים והכסף והשיאים, אין להם שמץ של אינטליגנציה רגשית להבין כל דבר יותר עמוק מזה, אבל אני לא אשכח שכל השחקנים שהייתה עליהם תחרות העדיפו אותנו - ורמוט (כשחזר מקייזרסלאוטרן), שכטר, דמארי, בן חיים (העדיף אותנו ועבר אליהם בניגוד לרצונו), וגם המשוקץ

הם ניסו להביא גם את ידין, תמוז ולאחרונה את שוינפלד שהעדיפו לשחק אצלנו, בפחות כסף ככל הנראה, כי אפילו לשחקני כדורגל דפ"רים יש יותר רגש מלעלובים הצהובים, על אפם ועל חמתם של כל הניהיליסטים שטוענים תמיד שהכל זה כסף, היצע וביקוש, ושאר המנטרות השחוקות

ואפילו לא הזכרתי את הכיפה האדומה שעשינו להם עם רייכרט

תרימו את הראש, ותבינו שאנחנו הרבה יותר מהם ומכל אחד אחר במדינה המפגרת הזאת, הם יודעים את זה ומפחדים פחד מוות מהאימפריה שכבירי בונה פה.

אם נביא את דמארי בקיץ, אז אפשר יהיה לשחק בליגה שלהם, גם הוא הגיע ל-26 שערים בקבוצה המביכה שרב"ש בנה פה.

הבנאדם סובל מחוסר מודאות

כנראה זה התחתית

"אפילו לא הזכרתי את הכיפה האדומה שעשינו להם עם רייכרט״

יא הזוי.אם לא היה את אוהדי ב״ש שדרשו נבדל מחוץ היית לוקח פה את ציטוט השנה בקל.וזה אומר לעבור את חוסר המודעות של זה שי!

wamy2mzmzyi3.png

עולם הדימיונות עובד שם שעות נוספות

ובלי קשר, יפה שהם קוראים לאיצטדיון אבי רן.

עשו שם איזה סקר והחליטו האוהדים שזה השם שהם רצו? לא בקיא בפורום שלהם. מעניין

פשוט תענוג לראות את הפחד בעיניים של אוהדי חיפה לפני המשחקים מולנו. הימים האלו שהיינו מפסידים את המשחק נגדם עוד בדרך לקריית אליעזר נגרמו. תודה לך גולדהאר ותודה לג'ורדי

פשוט תענוג לראות את הפחד בעיניים של אוהדי חיפה לפני המשחקים מולנו. הימים האלו שהיינו מפסידים את המשחק נגדם עוד בדרך לקריית אליעזר נגרמו. תודה לך גולדהאר ותודה לג'ורדי

אני עד היום יש לי תפחד הזה לפני משחקים מולם

מה אתה מצפה מאוהדים שקוראים לעצמם מכבי בכל הזדמנות, אחרי שעוד בשנות ה-80 רוזנטל, סלקטר וחבריהם

בכל ראיון אפשרי מצוטטים : "כל משחק נגד מכבי הוא קשה" וכו'. זה המשיך עם בנאדו וקטן ונמשך עד לעצם היום הזה.

אפשר וצריך להתמודד עם החוסר מודעות, גם אוהדי ב"ש התחילו לקרוא לקבוצתם הפועל בדיוק כמו ירושלים בכדורסל.

זה בערך כמו שאוהד של מנצ'סטר סיטי יגיד שקבוצתו זו מנצ'סטר ולא יונייטד. אני מניח שבאירופה זה לא קורה

בעיקר מהסיבה שכל אוהד מגיל שנתיים ואילך יודע שאין אופסייד מהוצאת חוץ. משם הכל מתחיל.

זה חוצפה הקטע עם השם

אני לא חושב שזה בסדר שנתנו את השם לסמי עופר, אבל בכל זאת מכבי חיפה לא השקיעה כלום בבניית האיצטדיון הזה, קיבלו מתנה ככה סתם מהמדינה, בדיוק כמו טרנר במושבה, אז הם רוצים גם לשנות את השם?