Jump to content

ציטוטים מהשדים עונת 2015/2016

tomkovacsi

Recommended Posts

משחק קשה. מכבי עדיין לא הפסידה בחוץ העונה, וואקמה לא משחק, הם בכושר, אנחנו פחות. בקיצור אני צופה ניצחון 0-3 דחוק לנו.

הודעה עם כבוד, צריך להיות חלש אמיתי כדי לזלזל בה

אולי, אבל אני הראשון שהשווה בין זהבי לקיין. מצד שני, אני לא הראשון שהשווה בין קיין למולר...

(הארגריבס וג'ף הרסט עשו את זה. צחקו עליהם)

אני יכול להיות הראשון שמשווה בין עדן בן בסט לקונוס?

אני יכול להיות הראשון שמשווה בין עדן בן בסט לקונוס?

לא, פאקו היה הראשון

הפועל ת"א זה הקבוצה הראשונה בהסטוריה שבנתה קבוצה מגירעון על גירעון, איך חשבו שיהיה פה קיזוז שוב? אני עדין מנסה להבין על מה חשב הבעלים המוזר שלהם שבנה עוד קבוצה בינואר

זה לא להאמין איזה הזויים יש שם:

טביב כזה אפס..והתקשורת לא מפסיקה לאונן עליו..אם זאת הייתה אלונה היו עושים פאנל מיוחד ושוחטים אותה

החלק הראשון של המשפט נכון כמובן, אבל להתלונן על יחס התקשורת לאלונה?! איך אפשר?

הפועל ת"א זה הקבוצה הראשונה בהסטוריה שבנתה קבוצה מגירעון על גירעון, איך חשבו שיהיה פה קיזוז שוב? אני עדין מנסה להבין על מה חשב הבעלים המוזר שלהם שבנה עוד קבוצה בינואר

הוא חשב על אנשים כמוך שיקנו את השטויות שלו וככה הוא יתפוס עוד פוזה וכותרות.

השחקנים שהוא הביא היו ברובם שחקנים חופשיים שבאו בנזיד עדשים. בתמורה הוא שחרר (ומכר) חלק מהשחקנים הכי יקרים של הקבוצה.

על השחקנים שהוא כבר כן רכש (בקומבינה) הוא שילם בצ'קים דחויים ! הצ'קים הדחויים האלה כבר נפרטו בשוק האפור מה שמבטיח לנו שגם בעתיד יהיה מצחיק בוולפסון.

הבעיה בהפועל היא הרבה יותר קשה משקל פה אלף שקל שם. אפילו בהפועל כבר מודים היום שכבירי מסובך קשה עם הרשות להלבנת הון.

מסתבר שגם הרשות למלחמה בהון השחור מאמינה יותר לתאוריה שלי מאשר לסיפורי הבדים של כבירי.

"הצבר"

* תזכרו מה שאני אומר כבר חצי שנה, כבירי יגרום להם להתגעגע לטביב ( לא לרמון, לטביב ! ).

הוא חשב על אנשים כמוך שיקנו את השטויות שלו וככה הוא יתפוס עוד פוזה וכותרות.

השחקנים שהוא הביא היו ברובם שחקנים חופשיים שבאו בנזיד עדשים. בתמורה הוא שחרר (ומכר) חלק מהשחקנים הכי יקרים של הקבוצה.

על השחקנים שהוא כבר כן רכש (בקומבינה) הוא שילם בצ'קים דחויים ! הצ'קים הדחויים האלה כבר נפרטו בשוק האפור מה שמבטיח לנו שגם בעתיד יהיה מצחיק בוולפסון.

הבעיה בהפועל היא הרבה יותר קשה משקל פה אלף שקל שם. אפילו בהפועל כבר מודים היום שכבירי מסובך קשה עם הרשות להלבנת הון.

מסתבר שגם הרשות למלחמה בהון השחור מאמינה יותר לתאוריה שלי מאשר לסיפורי הבדים של כבירי.

"הצבר"

* תזכרו מה שאני אומר כבר חצי שנה, כבירי יגרום להם להתגעגע לטביב ( לא לרמון, לטביב ! ).

אילוסטרציה כיצד נרכש חמזה בארי

https://www.youtube.com/watch?v=wLA7SRIyxzg

טרבל

טרבל

טרבללללל

Treble

בלי א', בלי פתח, בלי קמץ.

אומרים את זה tre-bel למה אתם חייבים לדחוף את הא' המיותרת? הוצאתם את הכיף מה6-2 עם הא' הזאת.

די כבר אתם מייאשים עם זה.

רק חסר שתכתבו עוד פעם מושחטים וזהו. אוף.

יצא לי לדבר עם כמה אוהדי באר שבע נורמלים ודווקא יש להם מודעות עצמית. הם יודעים שהם לוזרים, אבל באמת מאמינים שעם ברדה וטרנר והסגל שיש להם העונה הם יכולים לעשות את זה ואומרים גם שאם העונה הם לא יזכו זה כבר כנראה לא יקרה בדור הנוכחי.

מה שכן, הם הופתעו מהשנאה שלנו לברדה. היו בטוחים שהוא נחשב לשחקן שגם אוהדי היריבה מעריכים "בניגוד לזהבי ששחצן וחוגג בצורה מוגזמת מול היריבות."

אם ככה מעניין מישהו מה האוהדים הנורמלים חושבים.

זהו עכשיו אפשר להמשיך לצחוק על זה שי.

אני ממש לא מסכים עם גישת "אם השנה הם לא יקחו, הם לעולם לא יקחו"

הם קיבלו 6 חתיכות על הראש בגמר הגביע שנה שעברה לאחר, וזה לא שבר אותם, הנה העונה הם בנו קבוצה טובה יותר ורצים לאליפות בכל הכוח.

נניח והם לא יקחו אליפות העונה? אתם שוכחים שהם תמיד יכולים להתחזק, וכסף הרי לא חסר לאלונה ברקת. יש להם מקום פנוי לזר נוסף בסגל שיכול לחזק אותם (כשהם גם יכולים לחתוך שחקן כמו סוארז שאיבד את מקומו בהרכב), והופ, הם יכולים לבנות קבוצה עוד יותר חזקה מהשנה.

אני ממש לא מסכים עם גישת "אם השנה הם לא יקחו, הם לעולם לא יקחו"

הם קיבלו 6 חתיכות על הראש בגמר הגביע שנה שעברה לאחר, וזה לא שבר אותם, הנה העונה הם בנו קבוצה טובה יותר ורצים לאליפות בכל הכוח.

נניח והם לא יקחו אליפות העונה? אתם שוכחים שהם תמיד יכולים להתחזק, וכסף הרי לא חסר לאלונה ברקת. יש להם מקום פנוי לזר נוסף בסגל שיכול לחזק אותם (כשהם גם יכולים לחתוך שחקן כמו סוארז שאיבד את מקומו בהרכב), והופ, הם יכולים לבנות קבוצה עוד יותר חזקה מהשנה.

כדורגל זה לא חשבון של בי"ס יסודי

הגוש המרכזי שמוביל את הקבוצה מתבגר לכולם חוזים לעוד שנה עד 3 שנים וכולם בעיקר הקפטן עם אגו גדול שלא עולה טוב מהספסל.

זה מתקשר גם להוצאות, לאלונה יש כסף אבל היא רחוקה מלהיות סתם בזבזנית. באופן כללי אנשים עשירים לא הפכו כאלה כי הם נהנים לשים 10 מיליון שקל על הספסל.

תוסיף לזה את העובדה שהפועל ב"ש של השנה התחברה מעל ומעבר לציפיות וגם אלת המזל לא תמנה ידה בצלחת.

לבנות שזה ייקרה שנתיים ברצף זה גישה אופטימית מידי.

לסיכום: העונה הזאת זה הצ'אנס הגדול של ב"ש אם הם יפספסו אותו הם יצטרכו לבנות מחדש בתנאים הרבה פחות טובים ולחכות לנפילה של מכבי.

"הצבר"

הפעם החולרות הצהובות עברו את הגבול.

2)... סיפור שכך היה...:

הימים - ימי מלחמת העולם השניה- המקום - אונית מלחמה אמריקאית אי שם באוקיינוס השקט.

טבח יפני שבוי, נתון להתעללויות והקנטות נון סטופ מצד המלחים האמריקאים. שלא מפסיקים להתעלל בו ולרדת לו לחיים.

והוא.... שותק....

עד שהם מתייאשים ואחד מהם פונה אליו ושואל : ״ תגיד לי ״ ג׳אפ...( ג׳אפ- כינוי גנאי ליפני)... תגיד לי- איך אתה מחזיק מעמד?

אנחנו לא מפסיקים להציק לך ואתה כמו קרח ...איך!?

עונה הטבח היפני: אם אגלה לכם... אתם מבטיחים לא להציק לי יותר? לעולם?...

כן !!! כן!!! עונים המלחים...

אני...עונה הטבח היפני- כל בוקר- השתנתי לכם בתוך הקפה.....

ובסוף יפן קיבלה 2 פצצות אטום על הראש שלה

כדורגל זה לא חשבון של בי"ס יסודי

הגוש המרכזי שמוביל את הקבוצה מתבגר לכולם חוזים לעוד שנה עד 3 שנים וכולם בעיקר הקפטן עם אגו גדול שלא עולה טוב מהספסל.

זה מתקשר גם להוצאות, לאלונה יש כסף אבל היא רחוקה מלהיות סתם בזבזנית. באופן כללי אנשים עשירים לא הפכו כאלה כי הם נהנים לשים 10 מיליון שקל על הספסל.

תוסיף לזה את העובדה שהפועל ב"ש של השנה התחברה מעל ומעבר לציפיות וגם אלת המזל לא תמנה ידה בצלחת.

לבנות שזה ייקרה שנתיים ברצף זה גישה אופטימית מידי.

לסיכום: העונה הזאת זה הצ'אנס הגדול של ב"ש אם הם יפספסו אותו הם יצטרכו לבנות מחדש בתנאים הרבה פחות טובים ולחכות לנפילה של מכבי.

"הצבר"

ב"ש קבוצה מצויינת שגם בעונה הבאה תהיה היחידה שתתחרה איתנו על האליפות, גם אם היא תזכה באליפות וגם אם לא.

שלא נדבר על זה שאנחנו מאבדים את בלומפילד בשנים הבאות..

לא הבנתי מה הקשר למכבי

אני מניח שכביכול אנחנו מדברים הרבה וצוחקים עליהם, ובסוף הם ישתינו עלינו

ומישהו שם ענה לו שבסופו של דבר ארה"ב הפילה על יפן 2 פצצות אטום..

בינתיים אני שומע שבסופר פארם קריית שלום אזל הוזלין מהמדפים

אנחנו מדברים הרבה, אה?

http://www.crazyred.co.il/forum/viewtopic.php?f=2&t=14569

נושא הפאניקה הגדול בהיסטוריה