Jump to content

ציטוטים מהשדים עונת 2015/2016

tomkovacsi

Recommended Posts

אצל חיפה זה אולטראבויס...ובש זה אולטראסאות הארגון היחיד שלהם

וזה לא משנה עצם זה שכל משחק נגד מכבי הם באים כמות של 7 עד 15 חברים מהארגון השני עד לחיפה או עד בש זה מביך

נ.ב

במשחק של חיפה נגד ב"ש האיש גדר של חיפה לבש חולצה של הארגון של בש זה הגיוני תגיד לי?

גם לחיפה יש סוג של הסכם מול ההנהלה לגבי פירו בסמי עופר.

הכי מצחיק שב"ש כל היום מניפים שלטים של פירו זה לא פשע.

פפפףףף משוגעים

שאוהדי מכבי יזהרו מפרובוקציות, זה יגמר רע. במקרה של הפסד חלילה, כל הגועל הישן של באר שבע עומד להתפרץ עליהם

וזה לא משנה עצם זה שכל משחק נגד מכבי הם באים כמות של 7 עד 15 חברים מהארגון השני עד לחיפה או עד בש זה מביך

נ.ב

במשחק של חיפה נגד ב"ש האיש גדר של חיפה לבש חולצה של הארגון של בש זה הגיוני תגיד לי?

קפץ לי איזה פוסט בפייסבוק של אוהד חיפה שהתגאה בזה שהוא הולך למשחקים של ב"ש ומעודד שם. היו שם אפילו מספר אוהדי חיפה שפויים שיצאו עליו שהוא מביך

שוב: שחקני הפועל ת"א לא קיבלו את המשכורות שחקני הפועל ת"א טרם קיבלו את משכורת חודש פברואר, שהייתה אמורה להיכנס לפני ארבעה ימים, בעשרה לחודש. במועדון ציינו כי העיכוב הוא עיכוב טכני בלבד אשר נובע מהעברת הכספים מחו"ל לארץ ע"י הבעלים אמיר כבירי. כזכור, גם בחודש שעבר היה עיכוב גדול בתשלום המשכורות, כשהשחקנים קיבלו את שכרם בשבועיים איחור ושאר עובדי המועדון קיבלו את שכרם באיחור גדול יותר. "עוד חוזר הניגון", ציינו שחקנים בקבוצה לגבי המקרה

איפה ניר אלון? הגשת תביעה כבר יא רודף פרסום?

מה שמצחיק שגם חודש שעבר היה עיכוב טכני. פעם שעברה זה היה דרך אירופה, החודש זה עבר דרך ארה"ב הכסף. סליחה עדיין לא עבר.

אם יש עיכוב של שבועיים, אז שיתחילו שבועיים לפני את התהליך.

אני רק שאלה.

מה קורה אם תוך כדי הבוז הזה זהבי שם גול בדרומי ואז כל הקהל משתתק?

מה האפקט של הדבר הזה?!

מתוך נושא סטייל מנש- בוז 90 דקות

נ.ב

https://www.youtube.com/watch?v=xbeavNan-ms

תכלס, לא חדש הקשר הזה ביניהם

ומה ההבדל כבר בין חולצה של הארגון השני לבין להניף דגל ענק של הקבוצה השנייה?

5408069.png

שחקני הפועל ת"א טרם קיבלו את משכורת חודש פברואר, שהייתה אמורה להיכנס לפני ארבעה ימים, בעשרה לחודש. במועדון ציינו כי העיכוב הוא עיכוב טכני בלבד אשר נובע מהעברת הכספים מחו"ל לארץ ע"י הבעלים אמיר כבירי. כזכור, גם בחודש שעבר היה עיכוב גדול בתשלום המשכורות, כשהשחקנים קיבלו את שכרם בשבועיים איחור ושאר עובדי המועדון קיבלו את שכרם באיחור גדול יותר.

הפועל חזרה.

חשוב לציין כי אנשי הבקרה התקציבית, שנמצאים בקשר ישיר עם האדומים, לא מודאגים

DSC_6620.jpg

אגב, בשדים אין מילה על זה שהקבוצה שלהם הפכה הלנת שכר למדיניות. כבירי לבלבלב.

שאני אבין, זה נראה למישהו תקין שמועדון כמעט מצהיר שהוא לא משלם משכורות בזמן? מילא פעם אחת, אבל גם בפעם השנייה אותו תירוץ? זה בערך להצהיר מראש שזה הולך להיות קבוע עכשיו. מזל שיש בקרה תקציבית באמת.

איפה ניר אלון? הגשת תביעה כבר יא רודף פרסום?

מה שמצחיק שגם חודש שעבר היה עיכוב טכני. פעם שעברה זה היה דרך אירופה, החודש זה עבר דרך ארה"ב הכסף. סליחה עדיין לא עבר.

אם יש עיכוב של שבועיים, אז שיתחילו שבועיים לפני את התהליך.

ניר אלון הוא מארגון שחקני הכדורסל...

http://sports.walla.co.il/item/2943562

הדגשתי את החלקים הכי כיפיים:

ימים לא פשוטים עוברים על הפועל תל אביב גם במישור הכלכלי וגם במישור המקצועי. קופת המועדון עדיין ריקה ומשכורות חודש פברואר צפויות להתעכב בגלל קשיים טכניים ובירוקרטיים בהעברות כספים מחוץ לארץ - כך על פי טענות המועדון. הלחץ על הנהלת המועדון הולך וגדל לא רק בגלל העיכובים בתשלומים לעובדי ושחקני הקבוצה, אלא גם בגלל שיותר ויותר ספקים שעובדים עם המועדון ואנשים שעזבו ואמורים לקבל חלק משכרם, דורשים את כספם.

על אף הטענות של הבעלים אמיר כבירי על חובות שהצטברו משנים קדומות, במועדון ישנם לא מעט אנשים שטוענים כי הוא ידע מראש על הגרעון שיש בקופה. כמו כן ישנה טענה שרוב חובות המועדון כיום הם מהעונה הנוכחית. לטענת גורמים במועדון, הפועל תל אביב הייתה צריכה לשלם העונה כ-10 מיליון שקלים מהגרעון שנגרר מהשנים האחרונות, אך החובות גדלו משמעותית מאוד בעיקר בגלל רכישות שחקנים ושיפוץ מתחם חודורוב. כרגע במועדון מתחייבים לשלם את כל חובות המועדון עד סוף העונה.

"כבירי ידע טוב מאוד למה הוא נכנס", אמר גורם בהפועל תל אביב, "הרכש המסיבי שהגיע העונה, הוא זה שהכניס את הקבוצה לגרעון נוסף. כל מי שאומר אחרת, לא דובר אמת".

בנוסף, מינוי יו"ר הכדורסל, רמי כהן, כיועץ כלכלי הביא אף הוא למתחים גדולים בתוך המועדון ולחוסר ודאות אצל מרבית העובדים במועדון.

אני לא מבין איך זה יכול להיות,הרי כבירי הוא התגלמות כל הטוב שבעולם.מישהו יכול להסביר לי?

חשבתי שהוא עושה המון כסף ממכירת ציורים.כל כך הרבה שהוא אפילו תורם ליתומים.