Jump to content

ציטוטים מהשדים עונת 2015/2016

tomkovacsi

Recommended Posts

כמו האוהד המבוגר של באזל שחטף מוט ברזל בראש ליד אשתו?

טוב, אחי אל תבוא למגרשים, אני את הילדים שלי אשלח בכיף, יש אירועים יוצאים מן הכלל כמו המקרה שהבאת, הייתה שם כנראה טעות ולא באו להכות אוהד באזל אקראי.

אין שום סכנה בכדורגל הישראלי, ההפך הוא אחד הבטוחים לדעתי, אז לא, לא מפתיע שהאוהד הזה במצב הזה כרגע ולא, לא קרה לי סתם ככה להיתקל באלימות משום מקום סתם בגלל שאני אוהד מכבי,

את הדמגוגיות שלכם תשאירו לתקשורת הם ואתם יכולים לספר את הסיפורים שלכם אחד לשני, רק אל תאכילו אותי שהגעה למגרשים היא בגדר סכנה או כל הגדרה אחרת שתנסו לנסח לי.

באופן כללי אני חושב שהכדורגל היום הרבה פחות אלים ממה שהיה בתחילת ה2000 וסוף ה90.

גם היום יש מקרים פה ושם,אבל הם מעטים יותר ומקבלים גינוי תקשורתי ופרסום נרחב יותר

הסבר ונמק

היינו משני צידי הגדר. שתינו ביחד, הערכתי את המחויבות שלו לאהבה שלו. רבנו, השלמנו, דיברנו. הוא לא דביל בלה בלה בלה. הוא איש רהוט שמצא בית בהפועל והיא היתה כל עולמו. אני לא יכול שלא לכבד את זה. כמובן שהוא איש קיצון , אבל כזה שיגן עליך אם יצטרך. לא היה שם זיוף.

אין לי למה להשוות אותו כי כי הוא הראשון. אני לא חושב שיש לו יורשים. לא בתשוקה, בלהט בהפיכת הקבוצה לכל עולמו. אין עולם אחר. סדר היום שלו היה רק זה. אני אוהב את יורי....

היינו משני צידי הגדר. שתינו ביחד, הערכתי את המחויבות שלו לאהבה שלו. רבנו, השלמנו, דיברנו. הוא לא דביל בלה בלה בלה. הוא איש רהוט שמצא בית בהפועל והיא היתה כל עולמו. אני לא יכול שלא לכבד את זה. כמובן שהוא איש קיצון , אבל כזה שיגן עליך אם יצטרך. לא היה שם זיוף.

אין לי למה להשוות אותו כי כי הוא הראשון. אני לא חושב שיש לו יורשים. לא בתשוקה, בלהט בהפיכת הקבוצה לכל עולמו. אין עולם אחר. סדר היום שלו היה רק זה. אני אוהב את יורי....

איך יגן עליך אם הוא זורק עליך רקטות... הבן אדם הפך אישה לנכה ותכנן להפוך עוד הרבה אחרים, למה שיכאב לנו על פושע שעשה רע ומועד לפורענות גם בעתיד?!?

טוב, אחי אל תבוא למגרשים, אני את הילדים שלי אשלח בכיף, יש אירועים יוצאים מן הכלל כמו המקרה שהבאת, הייתה שם כנראה טעות ולא באו להכות אוהד באזל אקראי.

אין שום סכנה בכדורגל הישראלי, ההפך הוא אחד הבטוחים לדעתי, אז לא, לא מפתיע שהאוהד הזה במצב הזה כרגע ולא, לא קרה לי סתם ככה להיתקל באלימות משום מקום סתם בגלל שאני אוהד מכבי,

את הדמגוגיות שלכם תשאירו לתקשורת הם ואתם יכולים לספר את הסיפורים שלכם אחד לשני, רק אל תאכילו אותי שהגעה למגרשים היא בגדר סכנה או כל הגדרה אחרת שתנסו לנסח לי.

אבל מה זה "הייתה שם טעות"... ואם הטעות הזו הייתה במקרה הבן שלך? היית מסתכל על זה באותה צורה?

בכל מקרה חבל, כי אתה ממש מפספס את הנקודה. כתבתי שאני מפחד להגיע למגרשים?

אני לא חושב שהבחור הזה תמים, אפשר אפילו לומר שמדובר פה בסוג של קארמה.

ולמרות שאולי מגיע לו, העסק הזה נהיה אלים, מגעיל, וכן - אפילו טיפה מסוכן ומפחיד.

מחר תהיה קטטה בין 20 חברי אולטראס "לא תמימים שמגיע להם לחטוף גרזן לראש", ויעבור שם מישהו שרק בא לראות את הקבוצה שלו, ויחטוף איזה בקבוק או אבן לראש.

תתפלא, לפעמים אנשים נפגעים כי הם במקום הלא נכון ובזמן הלא נכון.

אז אם הבן שלך יחזור ממשחק וכמה חוליגנים יחליטו ללכת מכות, וכשהוא ילך בדרך לאוטובוס הוא ייקלע למקום הלא נכון הזה, אתה תדבר באותה צורה?

אם מישהו חושב שהאלימות הזו לגיטימית, הגיע הזמן להתבגר.

ולגבי הסרטון מהדרבי 2-2 - אלוהים ישמור, הצבע של המכנסיים.... מזל שזה מאחורנו.

פשוט קסם של בחור

זה לא רחוק, ממחבל שנותן בסוף את החיים שלו למטרה מסוימת שהוא מאמין בה.

אם הבן אדם לוקח את האהבה שלו לקבוצה למקומות של להרוג אוהדים אחרים, אין לי שום כבוד אליו.

תראה בגדול אני מכבד אותך ומסכים עם 99 אחוז מהדעות שאתה מציג אבל אני חושב שאתה טועה בענק.

מחויבות היא דבר נפלא אבל האיש טרוריסט שפגע וניסה לפגוע באנשים חפים מכל פשע מלבד אהדתם למכבי.

איך אפשר לאהוב אותו?

מיציע ליציע עפה הרקטה ומכל האדומים פוגעת היא בשבטה לה לה לה לה לה..

זה מה שאני זוכר

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

הרוח נושבת קרירה

נזרוק עוד פצצת תאורה

...

צהוב ננסה לטגן

...

שינתה הפצצה כיוונה

באדהם שביטה פגעה

חחח מי שזוכר שישלים פערים

הסכנה היחידה היא מצד המשטרה הפראית שדוהרת עם סוסים לתוך ההמון. הייתי עם אחיין שלי בסמי ובנס הסוסים לא עלו על ילד.

אין לי למה להשוות אותו כי כי הוא הראשון. אני לא חושב שיש לו יורשים.

הראשון שניסה לרצוח אוהדי קבוצה יריבה באופן מתוכנן? אולי. אבל כמו שראינו היום כן יש לו יורשים.

כל הסיפור הזה עצוב ומכוער איך שלא מסתכלים עליו. אבל זה שהוא אוהב את הפועל זה הסבר מאוד עלוב לכך שהוא כמעט אחראי למוות של אדהם שביטה, למשל.

לגבי השירים באמת שאני לא לוקח ללב, רק חבל שעכשיו ידברו על זה שהפועל רק שרים ולא אלימים, ובית"ר כן, שזה מאוד אירוני בהתחשב בזהות הנדקר, שמאחל לו לצאת מזה ושיהיה בריא למרות שיש לי הרגשה שהוא כנראה היה מאחל לי למות בייסורים אם אני הייתי מגיע לבית חולים במקומו.

הרוח נושבת קרירה

נזרוק עוד פצצת תאורה

...

צהוב ננסה לטגן

...

שינתה הפצצה כיוונה

באדהם שביטה פגעה

כמו אש, אש על הפנים....

המכבייה זה אחת ההודעות ההזויות שלך אי פעם

לא מאמין שבאמת רשמת את זה .

זה לא הזוי הוא פשוט מכיר את הצואה הזו ולא רואה את הדברים בצורה אובייקטיבית -אני מבין אך לא מקבל לחלוטין.

הרוח נושבת קרירה

נזרוק עוד פצצת תאורה

...

צהוב ננסה לטגן

...

שינתה הפצצה כיוונה

באדהם שביטה פגעה

גוגל נראה לי זוכר הכל

צריך לנצל אותו קצת[emoji6]

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

אני לא רוצה שהוא ימות, למרות שכמו שאני מכיר אותו, למות על מזבח הפועל סו קולד, זה הכי נאצל.

לא רוצה שימות. ולא שיהיה נכה.

את שנאת הפועל אני לא צריך להוכיח ולא מתבקש לה.

אנשים אני לא שונא. את יורי אני אוהב ומכבד.

ושיחות ארוכות של-תעיף את הז׳רגון הנאצי , מורת רוח וכל השאר.

הוא תמיד כיבד אותי ואני אותו.

אני לא רוצה שהוא ימות, למרות שכמו שאני מכיר אותו, למות על מזבח הפועל סו קולד, זה הכי נאצל.

לא רוצה שימות. ולא שיהיה נכה.

את שנאת הפועל אני לא צריך להוכיח ולא מתבקש לה.

אנשים אני לא שונא. את יורי אני אוהב ומכבד.

ושיחות ארוכות של-תעיף את הז׳רגון הנאצי , מורת רוח וכל השאר.

הוא תמיד כיבד אותי ואני אותו.

הוא לא צריך למות, רק לשבת בכלא רוב החיים על ניסיונות רצח שהוא עשה

אני חושב שאנשים שהגיעו או כמעט הגיעו לבית חולים בגללו, יותר מפעם אחת, פחות קיבלו את הרושם שמדובר בבן אדם מכבד.

ושוב, גם אני לא מאחל לו למות, ולא שמח, ואני חושב שמי שאחראי לסיפור הזה היום צריך לשבת בכלא על ניסיון לרצח. אין שום סתירה.

אנחנו חיים בעולם שילד בן חמש!!!! מקבל כדור גומי ומאושפז. ילד בן חמש. ואלפי פוסטים רוקדים על דם של ילד בן חמש.

גם בין אוייבים ספורטיביים חייב להיות כבוד.

הוא לא צריך למות, רק לשבת בכלא רוב החיים על ניסיונות רצח שהוא עשה

ספר לי עליהם, לא מודע לזה