Jump to content

ציטוטים מהשדים עונת 2015/2016

tomkovacsi

Recommended Posts

אוהד חיפה עם חולצת שוער ורודה, שרו לו זה עם הורוד שמן, אז הוא הוריד תמכנסיים והצביע על הזין

משטרה העיפו אותו

אחד הקטעים היותר מצחיקים שחוויתי

אוהד חיפה עם חולצת שוער ורודה, שרו לו זה עם הורוד שמן, אז הוא הוריד תמכנסיים והצביע על הזין

משטרה העיפו אותו

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

כל המחצית השנייה ישבתי עם אוזניה מחוברת לפלאפון לשמוע את טרנר,

אחרי הגול ה-5 הורדתי את האוזניה, כי הבנתי שמה שהולך אצלנו במגרש הרבה יותר גדול בעניי ורציתי להינות מזה ולא להיות עסוק בב"ש.

כן, אנחנו מבואסים היום, אבל תאכלס זאת תוצאה שתזכר להמון שנים.

אם יש דרך הכי פחות כואבת להפסיד אליפות אז זה עם 6:0 על הקבוצה היחידה פה שבאמת קוראת תיגר אמיתי עלינו.

זאת תוצאה שתזכר הרבה מאוד שנים. זאת תוצאה שיום אחד אנשים יקנאו במי שהיה במגרש לחוות אותה, ואך אחד לא ייזכור שאנשים שהיו במגרש היו מבואסים תחת.

הקטע שהם חוגגים אליפות של ב"ש ואחרי כמה דקות מתקפלים עם הזנב בין הרגליים, אין השפלה ספורטיבית גדולה מזה בעניי.

באמת שלא יכלתי לדמיין נקמה יותר מתוקה על הקריאות ב"ש המביכות שלהם... (אולי אם היה מגיע 2:2 מטרנר, ואז באמת זה היה ברמת הפורנו)

סתירה מצלצלת עם הצד המעליב

אם יש דרך הכי פחות כואבת להפסיד אליפות אז זה עם 6:0 על הקבוצה היחידה פה שבאמת קוראת תיגר אמיתי עלינו.

וואלה אחי לא יודע למה אבל אני לא מבואס מהפסד האליפות אולי כי כבר השלמנו עם זה אחרי תיקו נגד ב"ש ולאחר שכבר 4 שנים אנחנו עמוסים בחוויות ותארים. אה וגם בגלל שדפקנו לחיפה שש על הפנים.

כל עוד גולדהאר איתנו אני רגוע צריך לדעת להתמודד גם עם זה

זאת תוצאה שתזכר הרבה מאוד שנים. זאת תוצאה שיום אחד אנשים יקנאו במי שהיה במגרש לחוות אותה, ואך אחד לא ייזכור שאנשים שהיו במגרש היו מבואסים תחת.

אני חושב שזה אחד המשחקים שהכי שמחתי בהם בשנים האחרונות, לא היה בי אפילו גרם של מרמור על אובדן התואר.

לא הצלחתי להבין איך אנשים סביבי יושבים ומרפרשים את האפליקיציות. איך בלומפילד כל כך שקט ברגעים כאלה.

אם היה לי ג׳ריקן עם דלק זמין, הייתי מעלה את שער שמונה בלהבות מרוב טירוף.

באמת שאחרי שנכנס השלישי והבנתי שיש פה את הפוטנציאל להגיע ל 5+ , לא עניין אותי

שום דבר אחר. כלום. התוצאות האלו כל כך נדירות, זה פאקינג לנצח. חקוק באבן.

הסיוטים והאקסטזות הכי גדולות שלי כאוהד היו במשחקים מהסוג הזה, לא בחגיגות אליפות .

על מה ששרו לילד שחגג יום הולדת על המסך במחצית

מאחל להם שימשיך להיות להם רע, ו 120 לילד.

אני חושב שזה אחד המשחקים שהכי שמחתי בהם בשנים האחרונות, לא היה בי אפילו גרם של מרמור על אובדן התואר.

לא הצלחתי להבין איך אנשים סביבי יושבים ומרפרשים את האפליקיציות. איך בלומפילד כל כך שקט ברגעים כאלה.

הסיוטים והאקסטזות הכי גדולות שלי כאוהד היו במשחקים מהסוג הזה, לא בחגיגות אליפות .

מדוייק

על מה ששרו לילד שחגג יום הולדת על המסך במחצית

מאחל להם שימשיך להיות להם רע, ו 120 לילד.

קיללו בטירוף גם את הילדים שעשו הקפת אליפות.

איכס.

מי שלא היה נוסע ב-10 שנים הרעות לקריית אליעזר ובאופן קבוע חוזר עם שלישיה והראש למטה (10 שנים לא ניצחנו שם), לעולם לא יבין כמה מתוק ניצחון 6:0.
הנחמה הכי טובה שיכלנו לקבל בערב של אובדן אליפות.

מי שלא היה נוסע ב-10 שנים הרעות לקריית אליעזר ובאופן קבוע חוזר עם שלישיה והראש למטה (10 שנים לא ניצחנו שם), לעולם לא יבין כמה מתוק ניצחון 6:0.

הנחמה הכי טובה שיכלנו לקבל בערב של אובדן אליפות.

מסכים

אבל לא שווה כלום א לא ננצח בשלישי

אני יודע שמהצד זה ייראה לאוהדי קבוצות אחרות מצחיק ופאתטי, וכנראה שאני גם הייתי אומר את זה במקומם. אבל יצאתי מבלומפילד עם חיוך. אני יודע שבמדינה שבה בקושי קולטים את הקונספט "דרבי" קשה מאוד לקלוט את הקונספט של "יריבות ספורטיבית" (שמתבססת על כדורגל ולא על מכות/גזענות/יומרה פוליטית), יש עדיין אוהדים מהצד שלנו שמכחישים אותו (ועם השנים עושים את זה פחות ופחות בהצלחה), אבל הגענו למשחק שידענו שיהיה סיוט, כי בסיומו האוהדים של הקבוצה המתועבת הזו ירקדו לנו על הדם אם לא ניקח, וכנראה לא ניקח. לא חושב שמישהו דמיין בכלל ש"טוב, אולי לא ניקח, אבל לפחות שנעשה עליהם תוצאה היסטורית". זאת לא היתה תבוסה, זה היה מעבר לזה, זה מהמשחקים שהצד השני לא מבין מה קורה באותה שנייה, וגם לא מבין בדיעבד מה קרה. אם לאבד את האליפות, אז לעשות את זה בהתפוצצות על הקבוצה שגרמה לנו הכי הרבה רגעי סבל בשנים השחורות, וכמעט הרימה את ראשה כדי לשמוח לאיד - ואז הזכרנו לה להוריד אותו חזרה.

זה לא שהם באו לצחוק עלינו ואז בסוף לא היה להם על מה. זה לא שהם חגגו לפני הזמן. הם באו לחגוג על זה שאין לנו אליפות, ובאמת עדיין לא היתה לנו אליפות, והשארנו אותם בלי מילים. היום למכבי חיפה לא היה מה להפסיד, והיא עדיין הפסידה. וזה היה אחד ההפסדים הצורבים שייזכרו בהיסטוריה שלה. שיספרו סיפורים על הרכב שלישי עד מחר.

אם יש סיבה שחשוב לקחת גביע זה כדי לוודא שהם לא ייזכרו איך הוא נראה פתאום אחרי 20 שנה, וכדי שה-6 הזה ימשיך להדהד. שלא יעזו להרים את הראש הקטן שלהם.

גון אוגו בן זונה, אוברייטד בטירוף. מאחל לו לשבור רגל לפני שהם משחקים באירופה ושיפסיד את העונה הבאה.

מסכים, אבל מה...מה זה קשור?..

!!!

וללא הוצאה של ערן וטבח(מובנתלגמרי) אנחנו אולי בשמונה. זה משנה לגמרי את הדיון על ה10-0.

היה מענג.

גון אוגו בן זונה, אוברייטד בטירוף. מאחל לו לשבור רגל לפני שהם משחקים באירופה ושיפסיד את העונה הבאה.

ואו. כמה בן אדם צריך להיות קטן בשביל להגיד את זה.

אני ממש לא שונא את הפועל בש, אם להפסד אליפות אז כבר להם, אבל אוגו צריך להתבייש.

הוא בן אדם קטן (אבל שחקן גדול) ואני מאחל לו רק רע בחיים.

חוץ ממנו כמעט ואין לי בעיה עם אף שחקן שלהם

באמת שאחרי שנכנס השלישי והבנתי שיש פה את הפוטנציאל להגיע ל 5+ , לא עניין אותי שום דבר אחר

חגגתי בטירוף את החמישי ובמיוחד את השישי, ואנשים לא מבינים למה אני קופץ עליהם

תוצאה היסטורית.

זלזל במכבי וטען שבלי ראיקו אולי מכבי היו מגרדים את המקום הרביעי חמישי.

תמיד מצחיק אותי כשאומרים שבלי שחקן כזה או אחר היינו במקום כזה או אחר. בלי זהבי ובלי ראייקו..אבל הם חלק מקבוצה שנבנתה בהינתן שהם שם, אז לא ברור לי, ועוד כשזה מגיע משחקן ממנו אתה מצפה להבין דברים כאלה.

שיהיה, זה רק מראה שהוא לא גאון גדול, בלשון המעטה. גם לב"ש כמו לסכנין צריך להזכיר שהכדורגל לא נגמר היום והעונה הבאה כבר תכף מתחילה.