Jump to content

ציטוטים מהשדים עונת 2015/2016

tomkovacsi

Recommended Posts

לא ענית לי על השאלה. יש מישהו ראוי ממנו כרגע?

ובוא נדבר תאכלס, האצטדיון הזה הרבה יותר של מכבי חיפה משל הפועל חיפה. מספיק עם הגניבת דעת. הפועל חיפה מביאים 2000 אוהדים למשחקים באצטדיון הזה ועוד 1500 למשחקים של הפועל רובי שפירא. במקרה הטוב כמובן. לא מדובר על עיר כמו תל אביב שבה יש תחרות אמיתית בין הקבוצות (הרמה להנחתה). זה כמו שתגיד שטדי לא שייך לביתר.

בכל מקרה כדי לשנות את השם מישהו יצטרך להוציא מהכיס 80 מיליון לפחות.

להפועל חיפה יש שחקני עבר כמו רובי יאנג , אנגלנדר, לוונטל,

היא גם קבוצה שלקחה תארים והיתה הבכירה בעיר ברוב שנות הליגה העליונה למעשה היוצרות התהפכו רק בשנות ה -80.

לא הבנתי למה צריך להוציא 80 מיליון מהכיס?! למה שלא פשוט ישונה השם?

מרגיש שאני מדבר עם עיוור.

תסביר לי למה מי ששם 15% צריך להחליט את שם המגרש.

לך תראה שיטת השקשוקה ותחזור להגיב פה עד אז דעתך היא של בור (מסתמך על אופי התגובות שלך)

מצידי שזה ייקרא איצטדיון חיפה, מפריע לי שהם מייחסים לעצמם את האיצטדיון הזה שהם קיבלו במתנה מבלי להשקיע בו בכלל

וכן אגב, אם מישהו תוהה, זה נובע מקנאה, כי חולדאי לא יבנה איצטדיון של 30 אלף מקומות בתל אביב, וזה מפריע לי שלכל הקבוצות בליגה בונים איצטדיונים חדשים ורק כאן לא, כשרוצים שגולדהאר יישא בעלויות. דרשו משחר לשאת בעלויות? מאלונה? לוזון?

לך תראה שיטת השקשוקה ותחזור להגיב פה עד אז דעתך היא של בור (מסתמך על אופי התגובות שלך)

זה לגיטימי שתורם ירצה להנציח שם עבור התרומה שלו. יש לזה חלופה- שהתרומה לא תינתן ואז או שמשלם המסים ישא בעלויות או שהפרוייקט כלל לא יתבצע. זה עדיף?

לא רואה מישהו דורש לשנות את השמות של כל מתקני האוניברסיטאות ובתי החולים בארץ שקרויים על שם פילנטרופים שתרמו כספים.

ומשהו קטנטן לגבי שיטת השקשוקה: זה סרט מאוד מגמתי. לא הייתי אומר לאנשים שלא מסתמכים עליו בורים.

רביד, אני שונא אותך.

לא בגלל שכתבת שוב שטויות והשווית את היכל יד אליהו לסמי בורקס, אלא כי הרסת את הנושא ציטוטים. תפתח נושא בבוטקה ושחרר מהנושא הזה.

רביד,

ברגע שהתרומה היא עיקרית ומשמעותית אז ניחא, במקרה הזה גם יש בעיה מוסרית כי הוא מסרטן חצי מדינה ועיר שלמה, חי על חשבון העניים וקורא את העם.

לגבי שיטת השקשוקה זהו סרט ביקורתי ועל כן מן הסתם מגמתי. לא הסתמכתי ולא דרשתי להסתמך עליו, אבל כן הוא פותח את הראש ומעורר ביקורת אישית בנושאי צדק חברתי/סביבתי.

לכל אלו שמלגלגים על הקופים כי יש שם כאלה שמתעלמים מהשם הרשמי של האצטדיון: איך אתם קוראים להיכל מנורה מבטחים?

בפורום הזה העלו על נס את הבכיינות על השופטים, על בתי הדין, על התקשורת ועל ההתאחדות. אבל כשאוהדים של קבוצות אחרות עושים בדיוק את אותו דבר אומרים שהם חסרי מודעות. לפחות תהיו אמיתיים עם עצמכם.

אני מרגיש עכשיו בדיוק תהפך ממה שהרגשתי בגול של זהבי.

רביד,

ברגע שהתרומה היא עיקרית ומשמעותית אז ניחא, במקרה הזה גם יש בעיה מוסרית כי הוא מסרטן חצי מדינה ועיר שלמה, חי על חשבון העניים וקורא את העם.

לגבי שיטת השקשוקה זהו סרט ביקורתי ועל כן מן הסתם מגמתי. לא הסתמכתי ולא דרשתי להסתמך עליו, אבל כן הוא פותח את הראש ומעורר ביקורת אישית בנושאי צדק חברתי/סביבתי.

תגובה אחרונה שלי בנושא לאור הבקשות.

אני מסכים עם כל הביקורת על משפחת עופר. אבל בוא נשים אותה שנייה בצד ונתמקד רק בנושא שם האצטדיון. בא אדם פרטי ומציע סכום מאוד משמעותי (בהנחה שאכן מדובר ב-80 מליון) כתרומה ובתמורה הוא רוצה שהאצטדיון יהיה על שמו. הוא לא מבקש בעלות או אחוזים מהפרוייקט, הוא לא מבקש זכויות כלשהן, אלא רק את הסמליות שבהנצחת שמו בשם האצטדיון. העירייה יכולה לקבל את הצעתו ולחסוך 80 מיליון למשלמי המסים או לדחות אותה ולממן את הפרוייקט בעצמה. אני אישית חושב שעירייה שתדחה הצעה כזאת היא חסרת אחריות כלפי התושבים. תרומה של 10-15% כשתמורתה ניתן רק שם האצטדיון ולא שום דבר מעבר היא כן תרומה משמעותית בעיניי.

רביד, אני שונא אותך.

לא בגלל שכתבת שוב שטויות והשווית את היכל יד אליהו לסמי בורקס, אלא כי הרסת את הנושא ציטוטים. תפתח נושא בבוטקה ושחרר מהנושא הזה.

וואלה צודק כי עד ההודעות שלי אף אחד בחיים לא כתב כאן אף הודעה שלא קשורה ישירות לציטוטים וגם אתה בכלל לא השתתפת וזרמת עם הדיון שהתפתח. רק אני הרסתי את הנושא. וזה אחרי שהמצאת שטויות שאני כביכול חושב על החסות על ההיכל. שמע אתה הזוי.

מה זה החרא הזה?איפה הציטוטים?

עד שהפכנו את הנושא הזה לפאקינג קדוש אתם באים והורסים אותו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

תגובה אחרונה שלי בנושא לאור הבקשות.

אני מסכים עם כל הביקורת על משפחת עופר. אבל בוא נשים אותה שנייה בצד ונתמקד רק בנושא שם האצטדיון. בא אדם פרטי ומציע סכום מאוד משמעותי (בהנחה שאכן מדובר ב-80 מליון) כתרומה ובתמורה הוא רוצה שהאצטדיון יהיה על שמו. הוא לא מבקש בעלות או אחוזים מהפרוייקט, הוא לא מבקש זכויות כלשהן, אלא רק את הסמליות שבהנצחת שמו בשם האצטדיון. העירייה יכולה לקבל את הצעתו ולחסוך 80 מיליון למשלמי המסים או לדחות אותה ולממן את הפרוייקט בעצמה. אני אישית חושב שעירייה שתדחה הצעה כזאת היא חסרת אחריות כלפי התושבים. תרומה של 10-15% כשתמורתה ניתן רק שם האצטדיון ולא שום דבר מעבר היא כן תרומה משמעותית בעיניי.

וואלה צודק כי עד ההודעות שלי אף אחד בחיים לא כתב כאן אף הודעה שלא קשורה ישירות לציטוטים וגם אתה בכלל לא השתתפת וזרמת עם הדיון שהתפתח. רק אני הרסתי את הנושא. וזה אחרי שהמצאת שטויות שאני כביכול חושב על החסות על ההיכל. שמע אתה הזוי.

למרות שהוא מסרטן אותם?

למרות שחוץ ממשפחת עופר הושקע כבר חצי מיליארד לפחות בבנייה?

לסיכומו של עניין, אין פה עניין של כסף כי אם זאת הייתה שלשום אז ניחא. הוא פאקינג מסרטן להם ת'חיים ואח"כ הם צריכים לסגוד לו ולהגיד לו תודה (על החניה סמי סביב, על הקניון עופר ועל האיצטדיון סמי עופר)

איכ

כן, אפסיק גם בעצמי להגיב בנושא רק אסיים ב:

ממליץ לכולם לראות את הסרט שיטת השקשוקה על משפחת עופר.

ולהבין למה צריך להפסיק לקרוא לאיצטדיון על שמו.

כי זה ההסכם שחתמו איתו - כסף תמורת שם.

כן, אפסיק גם בעצמי להגיב בנושא רק אסיים ב:

ממליץ לכולם לראות את הסרט שיטת השקשוקה על משפחת עופר.

ולהבין למה צריך להפסיק לקרוא לאיצטדיון על שמו.

אני לא חסיד שלהם אבל הסרט הוא אוסף של שטויות שקרים וגנבת דעת שעשוי ברשלנות על ידי אנשים חסרי מושג.

דרך אגב אם אתה באמת רוצה להבין משהו לך תלמד על חברת ביטוח הסנה.

כל כך רוצה לנצח אותם, להזכר ולו לרגע כיצד מרגיש לנצח את ערימת הנבלות האלו. אבל אני כל כך חסר אונים כשהחלום הזה צריך להתגשם על ידי חבורת הנכים שמאיישת את מכבי חיפה - על מנהליה, עובדיה המקצועיים ואחרון שחקניה, ריכוז של סמרטוטים ומבין שמהם לא תבוא שום ישועה.

מכאן אני משגר הודעת תחינה בברודקאסט אל כל האלים האפשריים - אנא עזרו לנו לצלוח את המשחק הזה ללא צלקות מכוערות מאלו שאספנו בשלוש וחצי השנים האחרונות, החיים שלנו, בגזרה הספורטיבית, כל כך מחורבנים שבאמת אין צורך להתעלל בנו יותר, אנחנו כבר מפורקים, מרוסקים, שוכבים הפוכים על הרצפה מניעים ידיים ורגליים כמו מקק שמתחנו שנשימתו האחרונה תגיע.

לכו תזדיינו יא בני זונות.

בוואלה מדווחים שהקבוצה השלישית של ת"א, זאת שמשחקת באדום ולא משלמת משכורות, בטוחה שאם היא שאם היא תזכה במכרז על האצטדיון זה ישפר את מצבה הכלכלי, וייכנס כבר לעונה הבאה כסף בשביל להחזיר את דמארי ונאתכו.