Jump to content

ציטוטים מהשדים עונת 2015/2016

tomkovacsi

Recommended Posts

בהמשך ישיר -

"האופטימי זה לראות את מכבי חיפה המועדון המפואר הזה מעביר זמן מהשנייה הראשונה ומשחק על ה30 מטר בהגנה ומתבנקר ,אם זה מגיע מקבוצה כמו כפר סבא עכו הפועל חיפה זה עוד מובן ממכבי חיפה לא ציפתי למשחק כזה במיוחד שהם צריכים גם תנקודות כי סכנין ניצחו ופתחו עוד פער ,רוני לוי מאמן בושה ,זה שי !"

זה שי!

הם באו לשחק היום כאילו זה משחק של החיים שלהם. העיקר נגד מכבי הם יפתחו רגליים כיאה לשרמוטות שהם

משום מה הם מעדיפים את ת"א אלופה, הם שונאים אותנו.

משול לזה שאחרי המשחק נגד צ'לסי הייתי אומר שהם שונאים אותנו יותר מאת טוטנהאם וארסנל ביחד. האנשים האלה חיים במציאות אלטרנטיבית.

בהמשך ישיר -

זה שי!

יש לו דרך ממש מוזרה לכתוב סימני פיסוק.

ראיתי כאלה שכותבים בלי רווחים בכלל, ראיתי שכותבים עם רווח משני הצדדים, אבל רווח-סימן פיסוק-מילה הבאה בלי רווח (היפוך של הצורה התקנית) בחיים לא ראיתי.

על הפועל באר שבע , גאווה ומאבק האליפות

כן , אני שונא את מכבי תל אביב יותר מכולן , כן יהיה כואב ומרתיח לראות אותם שוברים את השיא שלנו עם אליפות רביעית ברציפות אבל?

אני לא מסוגל להתחבר להפועל באר שבע , קבוצה של בכיינים(כל שריקה רצים לשופט) , לא ספורטיבית(שוברים את קובי מויאל ואז ממשיכים לשחק ומשיגים פנדל עם צלילה מרשימה בצירוף מגע דבילי) והכי גרוע חסרת כל פאסון של מועדון גדול

מה זה פאסון של מועדון גדול? פאסון של מועדון גדול זה לבוא , להלחם , להרביץ ולנסות לנצח בכל משחק ובכל מסגרת מבלי לחשבן לאיזו יריבה זה ישתלם ואת מי זה ידפוק

בשורה תחתונה אני חושב שגם אם חלילה מכבי תהיה זו שמכריעה את מאבק האליפות לטובת העמלק הצהוב זה יעיד על עוצמה אמיתית של מועדון , כזה שהולך אחרי הדרך שלו גם אם זו תשרת דווקא את היריבה הגדולה שלו

וחוץ מזה אם באר שבע מוציאה 3 מ9 מול מכבי של רוני לוי לא באמת מגיע לה...

תגידו מה היה יותר העונה -

סולחות של ג'ון אוגו עם מגוון שחקנים שהוא כמעט אנס או בכי כללי של מועדון הפועל באר שבע?

שאלה קשה.

תגידו מה היה יותר העונה -

סולחות של ג'ון אוגו עם מגוון שחקנים שהוא כמעט אנס או בכי כללי של מועדון הפועל באר שבע?

שאלה קשה.

במשחק הבא נגדם צריך איזה שחקן שיעשה לו פניני ויוציא אותו משווי משקל. הוא נראה כמו מישהו שקל לערער אותו

במשחק הבא נגדם צריך איזה שחקן שיעשה לו פניני ויוציא אותו משווי משקל. הוא נראה כמו מישהו שקל לערער אותו

שנוסא (חי או מת?) לפני המשחק ישאל אותו מה עם הזימון לנבחרת :)

נוסא הוא אולי השחקן הכי פחות מתאים לעשות לו פניני. אין שחקן אפריקאי שנוסא לא ניגש אליו אחרי משחק ומתחבק.

הדובון אכפת לי הזה הוא לא שחקן עם רעל בורידים.

בקשר לאוגו, באמת שזו תופעה שאני שם לב אליה בכל משחק של ב"ש השנה - הוא מקבל טו מאצ' ריספקט מכולם.

פאולים שלא נשרקים, צהובים שלא יוצאים, רב עם שחקני ב"ש אחרי כל משחק בלי ניצחון, רב עם כל שחקני היריבה בכל משחק ואתמול היה הדבר הכי הזוי בעולם שהדובר של הקבוצה

משכנע אותו להירגע ולרדת מהמגרש.

כיף לראות עד כמה ב"ש מועדון קטן עם אפס מודעות עצמית ואני מציע לגיל לבנוני לקחת שיעורים אצל עופר רונן ולאסי רחמים אצל ג'ורדי...

משחקים אותה עם מסיבות עיתונאים והתנהלות אל-המכבי אבל ברגע האמת הם מחרבנים בתחתונים.

עד כמה היה חשוב לבכר לדבר כמו מכבי ולהגיד בסיום את המשפט "אנחנו צריכים לנצח את המשחקים שנותרו, הכל תלוי בנו".

ש משחקים שהתוצאה שבהם יכולה לשנות מומנטום.

אתמול היה אחד כזה.

לצערי לא רואה את מכבי מפסידים נקודות מחר,בפעם הראשונה מזה חודשים המקום הראשון יכול להיות שלהם וכשהם יעלו אליו בלתימאפשרי יהיה להוריד אותם הם לא יפספסו את הצאנס.

הסיכוי היחיד שלנו להביא אליפות זה סגנון ק"ש, ליגה שמההתחלה אתה פותח פער שאי אפשר לסגור.

השחקנים פשוט לא מסוגלים לעמוד בלחץ, קבוצה שרוצה לרוץ לאליפות לא מסיימת תיקו ב4 מ5 המשחקים הראשונים של המאני טיים.

או במילה אחת ל-ו-ז-ר-י-ם.

אם לומר את האמת, אנחנו כבר תקופה ארוכה מאוד לא משחקים טוב

מה שקורה עכשיו זה התיישרות של הסטטיסטיקה, היו לנו מספרים של אחת הקבוצות הגדולות בליגת העל מאז ומעולם, וזה לא עולה בקנה אחד עם היכולת האמיתית של הקבוצה.

תוסיפו לזה עוד קצת לחץ של פלייאוף עליון, חוסר ניסיון של מאמן, פציעה של מליקסון, והשתנקות שיגרתית של בוזגלו ברגעי האמת וקיבלתם מתכון בטוח לקריסה קולוסאלית.

נתנחם בזה שאפשר לוותר על המנוי לשח״ל, מותח עד הסוף זה לא יהיה

ולקינוח

מה גורם לכם לחשוב שהשחקנים של מכבי עשויים מברונזה?

מכבי לא פחות לחוצים מאיתנו ואפשר היה לראות את זה במשחק שלהם נגד רעננה שההבדל בין הניצחון שלהם לתיקו שלנו הוא הפנדל של זהבי לעומת הפנדל של בוזגלו.

יש במכבי 2 ווינרים, זהבי ואלברמן, כל השאר חוסים בצילם.

השחקנים של מכבי כבר היו במעמדים האלו? בולשיט אחד גדול, מכבי לקחו 3 אליפויות רצופות בלי יריבות ובלי שום לחץ זה שאנחנו וקרית שמונה כאילו היינו שם לא אומר שבמכבי הרגישו מאיתנו איזה לחץ אמיתי.

מכבי מועדון ווינר? רק השחקנים שמשחקים קובעים אם המועדון הוא ווינר או לוזר (אל תשכחו את השנים הגרועות של מכבי).

שום דבר לא נגמר, העונה הזאת רשומה על שמנו כבר מהמשחק הראשון ואסור לנו לחרב את זה.

היו במעמדים האלה ? בולשיט!

אליפות, אליפות ו32 האחרונות האירופאית, אליפות, ליגת האלופות.

בעונה שעברה היינו בפיגור חמש נקודות מק"ש, בעונה של אוסקר עד אחרי ינואר הפועל עוד איכשהו הייתה בתמונה. ומה שעברנו בעונה שעברה עם אירועי הדרבי היה יכול לרסק כל קבוצה.

בעונה שעברה היינו בפיגור חמש נקודות מק"ש, בעונה של אוסקר עד אחרי ינואר הפועל עוד איכשהו הייתה בתמונה. ומה שעברנו בעונה שעברה עם אירועי הדרבי היה יכול לרסק כל קבוצה.

אל תשכח את השנים הרעות של מכבי.

לקחו אליפות אחרונה בשנות ה60.

לפעמים אני מתבאס שזאת היריבה שלנו לתואר, הם לא יריבה , אין בהם כלום .

מה זה פאסון של מועדון גדול? פאסון של מועדון גדול זה לבוא , להלחם , להרביץ ולנסות לנצח בכל משחק ובכל מסגרת מבלי לחשבן לאיזו יריבה זה ישתלם ואת מי זה ידפוק

בשורה תחתונה אני חושב שגם אם חלילה מכבי תהיה זו שמכריעה את מאבק האליפות לטובת העמלק הצהוב זה יעיד על עוצמה אמיתית של מועדון , כזה שהולך אחרי הדרך שלו גם אם זו תשרת דווקא את היריבה הגדולה שלו

וחוץ מזה אם באר שבע מוציאה 3 מ9 מול מכבי של רוני לוי לא באמת מגיע לה...

בשניה הראשונה -

87j90.gif

חשבתי שרק אני בדעה הזאת

צריך להציק לו כל המשחק, לתת לו ברגליים קטנות כאלה

חשבתי שרק אני בדעה הזאת

האמת נראה לי ריקן מושלם לתפקיד הזה

רק משחקי הנוק-אאוט שהיו לנו השנה נגד ויקטוריה פלזן ונגד באזל נותנים לשחקנים שלנו ים של ניסיון ויכולת לעמוד במצבי לחץ וזה בלי לדבר בכלל על שלב הבתים בליגת האלופות והליגה האירופאית בתוספת שלוש האליפויות האחרונות.

חשבתי שרק אני בדעה הזאת

טב"ח המוח תפור על זה אבל אני שם את הבית שלי שבסוף הוא יהיה זה שיתפוס עצבים ויורחק