Jump to content

ציטוטים מהשדים עונת 2015/2016

tomkovacsi

Recommended Posts

זה בדיוק מה שאני התכוונתי, גם אנחנו היינו בטוחים שזה הולך להיות פשוט בגלל שהגענו עם רצף של 2 נצחונות.

לא יודע לגבי כולם אני תמיד קיוויתי לנצח אבל אף פעם לא חשבתי שזה הולך להיות פשוט.

ישששששששששש ציטטו אותי..ידעתי שהתגובה הזו תביא לי את התהילה icon_e_smile.gif

זהו עשיתי את שלי בחיים, אפשר למות בשקט

ברצוני להודות להוריי שהביאוני עד הלום, לקבוצתי האהובה שבלעדיה לא הייתי מגיע להישג זה, לכם חבריי הפורום שנתתם לי את ההזדמנות והתודה הכי גדולה לMoRyO שבחר בי מכל התגובות, אוהב אותך יאח על מלא!

אוהב אותך כפרה, מחר יושבים בכרונינגן על שישיית בירה מכבי

הם חושבים שהם קבוצה גדולה, הם אולי הכי גדולים על הזין שלי.
אני בטוח ואולי גם יהיר, אבל יש לי על מה. שלוש שנים אחרונות, מסורת, ההישגים, התארים , הידיעה שמכבי היא מספר אחת.
הפועל ב"ש? מי הם בכלל?
רק לפני שנתיים וחצי הם הביסו את נתניה ונשארו בליגה במחזור האחרון, במקומם לא הייתי פותח את הפה, במיוחד אחרי השנתיים האחרונות שבכל פעם שבאו לבלומפילד הם קיבלו בראש, על אחת כמה וכמה בגמר הגביע!
ולגבי זה שהזכיר את הדרבים מול הפועל - יש הבדל מאוד גדול בין דרבי עירוני בין מכבי להפועל שאתה כולך בטירוף וזה משחק יוקרתי אחד נתון, לבין משחק מול האלופה ומאבק על האליפות אחרי שקיבלת ממנה בראש במשך שנתיים.
ועם כל הכבוד, גם שהיינו פח זבל וקבוצת תחתית, תמיד באנו מול הפועל וגם מול חיפה בראש מורם לנצח, כי יש לנו על מה, אנחנו מכבי! זה חלק מהזהות וה-DNA של המועדון, זה המכביזם לבוא ולנצח כל יריבה!
עם כל הכבוד, להפועל באר שבע יש הרבה קילומטרז' לעבור כדי להתנשא עלינו ככה כמו שהם עושים עכשיו.

"רייכרט אגב, בעצת מקורביו, אמור להיוועץ ברב כדי לנסות ולצאת מהתקופה הקשה שעוברת עליו מאז תחילת השנה."

"היה דווקא טוב אתמול"

(הערה שלי: לא שיחק כמובן, היה מחוץ לסגל)

"מיליון יורו"

"דחוף ללכת לבית של ג'ורדי ולבדוק את המרתף, יכול להיות שרייכרט האמיתי עדיין חי וחבל על כל דקה"

"רייכרט אגב, בעצת מקורביו, אמור להיוועץ ברב כדי לנסות ולצאת מהתקופה הקשה שעוברת עליו מאז תחילת השנה."

מעניין כמה חזרות הוא יצטרך לעשות על נחמן מאומן כדי לומר את זה כמו שצריך.

"רק רציתי להגיד שאין לי רב, לא היה לי רב, ומי שמייעץ לי בענייני רוח ודת הוא אמיר כבירי בלבד."

חחח הקונספט הזה יצחיק על כל דבר

"היה דווקא טוב אתמול"

(הערה שלי: לא שיחק כמובן, היה מחוץ לסגל)

"מיליון יורו"

"דחוף ללכת לבית של ג'ורדי ולבדוק את המרתף, יכול להיות שרייכרט האמיתי עדיין חי וחבל על כל דקה"

שיבקש מהסבתא שתפריח יונה

זה בטח אותם המקורבים שיעצו לו לעשות בלגאן ולעבור להפועל

http://www.nrg.co.il/online/3/ART2/743/818.html?hp=3&cat=659

אני רק אשים את זה פה ליותר מאוחר

האמת?

קלאסי לשים אחרי המשחק,

מסוג הכתבות שבתחילת עונה אמרו שהפועל תקח אליפות.

"חיילים, סטודנטים, נשואים, גרושים, אשכנזים, מזרחים זה לא משנה, 1600 אדומים פסיכיאטרים הולכים להגיע היום לשער 5 בבלומפילד"

מרגיש כמו הליגה למקומות עבודה נגד איגוד הפסיכיאטרים הארצי.

#כאשבא ואמא בני דודים

לפי הפאנל בערוץ הספורט כבר הפסדנו.

אשכרה

מהדיבורים שלהם אפשר להבין שבאר שבוע מקום ראשון עם פור 15 נקודות על מקום שני,ומכבי בקושי מגדרת את אמצע הטבלה

כשאתה זורק משפט כזה "הם העשירים, השחצנים והיהירים" על מכבי...

ושורה אחרי "אנחנו הקהל הכי טוב" ,"אין מצב שאנחנו לא מעודדים בשיגעון ושוברים להם ת'אצטדיון","לשחוט אותםםםםםםםם"...

אתה יודע שהמצב בטטה...