Jump to content

ציטוטים מהשדים עונת 2015/2016

tomkovacsi

Recommended Posts

זה רק אני או שבמהלך שבן חיים היה חייב לקבל בו אדום אנטל בכלל צלל?

בהילוך החוזר רואים את בן חיים בקושי נוגע בו עם הידיים (אם בכלל) אולי פספסתי מגע ברגליים?

עזבו שלדעתי אין שם פאול בכלל (מגע מאוד גבולי, לא הייתי נותן צהוב על התחזות לאנטל. אבל זאת שריקה קשה מאוד - כל דבר שהיה מחליט היה אפשר להתווכח עליו)

אבל גם אם נגיד יש שם פאול ברור. איך אדום? באיזה עולם זה אדום. אנטל תופס את הכדור בפינה, מחוץ לרחבה, בדרך לקרן. הוא לא יכול להגיע למצב בעיטה בחיים (למצב הרמה נהדר כן, אבל זה כבר לא מצב ודאי לשער)

זה 0% אדום. בשום מצב לעולם בחיים זה לא אדום.

והם אפילו לא כותבים "ספק אדום" או "על הגבול בין צהוב לאדום" הם פשוט קובעים שהיה בוודאות.

וזה ההפך.

זה פשוט גנבת דעת פסיכית

זה איזה סוג של באג לדעתי

שים לב שבצד שמאל למעלה כתוב בכל משחק באיזה מסגרת בעזרת סמלון של המסגרת (אלופות/ווינר)

ופה יש את הסמל של הפועל.. כאילו.. ממ

זה איזה סוג של באג לדעתי

שים לב שבצד שמאל למעלה כתוב בכל משחק באיזה מסגרת בעזרת סמלון של המסגרת (אלופות/ווינר)

ופה יש את הסמל של הפועל.. כאילו.. ממ

לא היה לי צל של ספק ועדיין זה הצחיק אותי

רק אני חושב שהמערכת מדיה של מכבי חייבת לעקוץ בחזרה בקטנה?

נגיד לכתוב סיקור משחק ולכתוב גם את המשפט של בן חיים היה חייב לקבל אדום אך השופט הסתפק בצהוב... קלאסי

סיקור המשחק

למרות משחק הקרבה ולחימה מצוין, נכנעה הפועל תל אביב בדרבי 1:0 משער שספגה בדקה ה-86.

הפועל סופרת משחק רביעי ללא ניצחון והפסד שלישי ברציפות, ולאחר הרצף השלילי הפועל יורדת מתחת לקו האדום עם 9 נק' לאחר 9 מחזורי ליגה.

יומן אירועים icon_time.png

32'

הכדור נשלח לאנטל שהוכשל על ידי בן חיים. שחקן הצהובים היה חייב לקבל אדום, אך השופט הסתפק בצהוב. את הכדור החופשי לקח רמזי ספורי, אך הבעיטה שלו פגעה בחומה והלכה לקרן.

38' yellowCard.png

כרטיס צהוב לבן רייכרט

44' yellowCard.png

כרטיס צהוב למיחאי פינטילי

48'

בומבה התנהל עם הכדור באגף השמאלי מול שפונגין, היתל בו ובעט מזווית קשה, אך ראיקוביץ' קלט בקלות.

57' sub.png

סיראז' נאסר נכנס במקום רמזי ספורי

69' sub.png

משה אוחיון נכנס במקום בן רייכרט

83'

מיטרוביץ' איבד כדור עליו עט ניר לקס. הקשר הצעיר הבחין בראיקוביץ' מחוץ לשער וניסה להקפיץ, אך הבעיטה שלו הלכה החוצה.

87' sub.png

אנאס מחאמיד נכנס מקום ניר לקס

שפט זיו אדלר לעיני 12178 צופים ב"בלומפילד"

בשבת הבאה תצא הפועל לנתניה, שם תתמודד נגד הפועל רעננה במסגרת המחזור העשירי בליגת העל. המשחק יחל בשעה 17:00. פרטים על מכירת כרטיסים תפורסם בהמשך הקרוב.

סיקור של צפון קוריאה ..

רק מכבי יבני זונותתתתתת

מלבד שאלה קטנה בראיון אחד ברדיו לגלי צה"ל

לא ראיתי שום התייחסות לאינפנטיליות של הפועל בכל הנוגע לאתר הרשמי

בין אם זה הטבלה לפני שהליגה החלה, איסור על השם מכבי, איסור על הצבע הצהוב, וכמובן שכתוב המציאות ע"י סיקור המשחק

אנשים יכולים לזלזל בזה, אבל מדובר באתר רשמי, וברגע שאתר רשמי פועל ככה, זה משליך הלאה, כי זה מגיע מתוך המועדון. בדיוק כמו עם השלט שהיה תלוי באימון המסכם לפני המשחק והוצג לראווה לעיניי הצלמים והתקשורת. לא מדובר בשלט שכמה אוהדים בודדים תלו והקבוצה לא הספיקה להוריד, אלא בשלט שהאולטראס שלהם תלה שם, הספיק ללכת, הקבוצה עלתה לדשא לחימום, רואה את זה, וממשיכה להתאמן לצד השלט.

ברגע שכל הדברים האלה קורים, אני יודע שהם ימשיכו לדשדש, וכל פעם כשאני רואה הודעות של כישלוני האוהד הפועל הזה על כך שכבירי הוא בלה בלה בלה ויציל את הפועל בלה בלה בלה אני פשוט מחייך לעצמי.

בין אם זה הטבלה לפני שהליגה החלה, איסור על השם מכבי, איסור על הצבע הצהוב, וכמובן שכתוב המציאות ע"י סיקור המשחק

אנשים יכולים לזלזל בזה, אבל מדובר באתר רשמי, וברגע שאתר רשמי פועל ככה, זה משליך הלאה, כי זה מגיע מתוך המועדון. בדיוק כמו עם השלט שהיה תלוי באימון המסכם לפני המשחק והוצג לראווה לעיניי הצלמים והתקשורת. לא מדובר בשלט שכמה אוהדים בודדים תלו והקבוצה לא הספיקה להוריד, אלא בשלט שהאולטראס שלהם תלה שם, הספיק ללכת, הקבוצה עלתה לדשא לחימום, רואה את זה, וממשיכה להתאמן לצד השלט.

ברגע שכל הדברים האלה קורים, אני יודע שהם ימשיכו לדשדש, וכל פעם כשאני רואה הודעות של כישלוני האוהד הפועל הזה על כך שכבירי הוא בלה בלה בלה ויציל את הפועל בלה בלה בלה אני פשוט מחייך לעצמי.

זה לא שווה התייחסות, וטוב לדעת שהתקשורת לא נופלת לפינה הזאת.

הם רוצים להמשיך לעשות מעצמם צחוק? שיהיה להם לבריאות. שימשיכו להתעסק בזה במקום למנות מאמן.

וכל פעם כשאני רואה הודעות של כישלוני האוהד הפועל הזה על כך שכבירי הוא בלה בלה בלה ויציל את הפועל בלה בלה בלה אני פשוט מחייך לעצמי.

אתה שקרן שמסלף את המציאות, מעולם לא אמרתי שהוא יציל את הפועל, רק אמרתי שהוא בעלים יותר רציני ממה שהיה להם עד עכשיו

ואני באתי לבלומפילד וברמת גן הרבה לפני שנולדת, אז תשב בשקט חתיכת אידיוט

לא הייתי מודע לכל זה, אני לא מאמין שזה אשכרה ככה, אני כל כך אבל כל כך שמח שאני לא חלק מהמועדון הבזוי והנבזה הזה.

לא הבנתי למה הדביל שמעליי צריך 4 יוזרים שונים שאני יודע עליהם

אתה יודע שזה שיש לו כמה יוזרים לא משנה את העובדה שאתה אוהד הפועל נכון?

שלחתי להם כבר כמה בקשות שיחזירו ת'תכנית... חושבים על זה.. נו כבררר

גם את הדבר הטוב היחיד שיש לערוץ הזה להציע ואי אפשר לקחת להם אותו בזכויות שידור הוא הוריד.