Jump to content

ציטוטים מהשדים עונת 2015/2016

tomkovacsi

Recommended Posts

אם הוא טבע עם כל חייליו בים סוף מאיפה מישהו יודע מה היו המילים האחרונות שלו?

זה פשוט.

פרעה בגימטריה זה 355, מכב"י זה 72.

355 חלקי 72 זה 4.9, שזה בעצם פרק ד' פסוק ט' (בספר שמות).

יודע מי כתב את הפסוק הזה? אנשים חושבים שזה משה רבנו...אבל עכשיו שים לב לתאריך ההצטרפות של בודירוגה (בלי החודש)

13.05

1+3 = 4

1+3+0+5 = 9

והמבין יבין...

Ftaf4tR.png

אם הוא טבע עם כל חייליו בים סוף מאיפה מישהו יודע מה היו המילים האחרונות שלו?

אני דווקא שמעתי שהוא היחיד שלא טבע בים כדי שיוכל להיות עד לכל מה שקרה .

בקשר לשאלה אלוהים כתב תתורה אז הוא יודע מה הוא אמר לא ? אם אתה מאמין בזה כמובן..

בדיוק כפי שמסופר על מה שה' אמר למשה ולהיפך, או כאשר ה' דיבר לאברהם בעקידת יצחק וכו' וכו' - הרי רק הם שמעו... זה פשוט מסופר.

והתורה הגיעה למשה בהר סיני כאשר היא כבר היתה כתובה (ה' כתב אותה בפעם הראשונה - אז מן הסתם הכל כתוב בה) , הפעם השניה- משה כתב(לאחר ששבר את הלוחות - עלה שוב ונכתבה מחדש).

---

נחזור לציטוטים .. ; )

זה ברור - אברהם הדליף

חחחח וואו מדהים שרק עכשיו התחלת עם ההשטג הזה

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

לוקח את תפקיד ה-״איפה פרעה שלכם היה בשואה?״

כבר אמרו לך שאתה לא מצחיק

תקשיבו אולי במקום להאכיל את בודירוגה תתנו לנו ציטוטים על ההפסד המרגש של הפועל מאתמול שהתרחש למרות שכל הכוכבים היו בהרכב?

חחחח וואו מדהים שרק עכשיו התחלת עם ההשטג הזה

חחחחחחחחחחחחחחחח

תקשיבו אולי במקום להאכיל את בודירוגה תתנו לנו ציטוטים על ההפסד המרגש של הפועל מאתמול שהתרחש למרות שכל הכוכבים היו בהרכב?

חייבים למצוא את התקציר מהפורום שלהם.

לא היו כל הכוכבים.

חסרים שני חלוצים, אנטל, וינטרה לא באמת שיחק כי הוא רק הגיע והיה חלוד, לינגאנה שלא שיחק ועדיין לא הוחלט אם הוא נשאר או הולך. ומאמן.

לא היו כל הכוכבים.

חסרים שני חלוצים, אנטל, וינטרה לא באמת שיחק כי הוא רק הגיע והיה חלוד, לינגאנה שלא שיחק ועדיין לא הוחלט אם הוא נשאר או הולך. ומאמן.

גם היה חסר להם את אינזגי ודל פיירו שעוד לא חתם על ההסכם, אבל ידוע שהצעת החזרה שלו לאירופה מתקדמת יפה בתמורה לרכישה עתידית של המועדון.

כדי שלא נרגיש מיוחדים...

סיקור משחק

לאחר שהפסידה בדרבי הראשון בגביע הטוטו, התייצבה הערב הפועל לדרבי הקטן של תל אביב, שם התמודדה נגד בני יהודה במסגרת המחזור השני של בית ג' בגביע הטוטו.

המחצית הראשונה הייתה שקולה ובני יהודה ניצלה את אחת ההתקפות הבודדות שלה לעלות ליתרון 0:1.

במחצית השנייה הייתה רק קבוצה אחת על המגרש, הפועל לחצה ללא הפסק את שער בני יהודה והחמיצה לא מעט, ובהתקפה הבודדת של בני יהודה היא ספגה את השער השני.

יומן אירועים

דקה 13 : הזדמנות ראשונה של האדומים. בומבה השאיר את מאור קנדיל הצעיר מאחור, הגיע עד הקו והרים כדור חד. דודו ביטון שהמתין פנוי עלה גבוה ונגח אך פספס את המסגרת של הכתומים.

דקה 40 : מיחאי פינטילי עם כדור טוב לעבר שמואל שיימן. המגן הגיע למצב נוח אבל פספס ברגע האמת מול איינוגבה.

בדקה ה-44 הפועל סופגת השער הראשון.

דקה 61 : לקס מצא את עצמו במצב נוח מחוץ לרחבה, אך הכדור פספס את המסגרת.

דקה 65 : כדור מסובב של בומבה חולל סערה בהגנת בני יהודה. איינוגבה יצא טוב והדף בצורה נהדרת. גם בעיטה של עופר ורטה לא איימה על הניגרי בין הקורות.

דקה 70 : הזדמנות נוספת לאדומים. רמזי ספורי הכניס כדור טוב ליחזקאל, שבעט בנגיעה ונעצר רק במשקוף של איינוגבה.

דקה 76 : עוד מצב לאדומים. בומבה בכדור חד לעבר יחזקאל שבעט בנגיחה.איינוגבה שיצא בצורה רעה הביט על הכדור חודר לרשת אבל בן צעירי הציל ונגח את הכדור החוצה.

בדקה ה-80 הפועל סופגת את השני.

זה ענק, אני באמת חושב שראוי שייפתח נושא מעקב אחרי האתר הרשמי שלהם

אני רואה את הגוון הצהוב של שיימן בנעליים בא לי להתפוצץ! חלאס צריך להבהיר לשחקנים שלנו שבקבוצה אין צהוב!!! וחוץ מזה שזה הצבע של המחלה זה כל כך מכוער בחיי

ההנהלה כבר תוריד בעריכה בתמונות באתר

עברנו מבעיטות שוער של הרוש שהולכות לשום מקום למסירות של שחקני ההגנה שהולכות לשום מקום

אתם בלתי נסבלים

אפשר להמשיך לדבר על משחק אימון ראשון, משחק רשמי ראשון, משחק שבו לבשו אדום לראושנה וכו. בפועל כרגע יש ליקויים שנראים ממשחק למשחק ולא נראה שיש בהם שיפור.

לתת לנו לראות את ספורי זו חתיכת התעללות שגובלת בפשע.

שאלה :

להבקיע גולים, זה חשוב במשחק הכדורגל??

אם לא כל כך - אז מצבנו טוב.

הכדור פשוט מסרב להיכנס לא ראיתי דבר כזה.

הדקות הכי טובות של הפועל העונה,יחזקאל מצוין

כל כך הרבה משחקים, יופי של דקות בשביל הפסדים

2-0

הרוש הדף

מה חזיזה הזה ..?

יש מיליון שקל פנויים? מימון חיצוני ? משהו ?

באמת כואב לי על האתר הרשמי שלהם

עצוב שככה מתנהלת קבוצה שהייתה אחת מ"4 הגדולות" של הכדורגל כאן. אם אני אתן לאחיין שלי לנהל את תקציר המשחק הוא יעשה עבודה טובה יותר.

נמאס לי להתעסק בהם. הם חזקים ועשירים מאיתנו וזו עובדה וזהו.
לפחות בניגוד לשנים קודמות אין לי ציפיות מיוחדות מהעונה הקרובה והאמת שזה קצת משחרר.
לא מצפה לכדורגל יפה, לא מצפה לתחרות על תארים, לא מצפה לנצחונות גדולים.
תנו לי עונה עם מקום 3 ואיזה נצחון אחד עליהם ומבחינתי העונה הזאת תהיה הצלחה. עצוב אבל זו האמת.
הציפיה הריאלית שלי אומרת מקומות 4-5 בלי אף נצחון עליהם.

מהפורום של הכימיקלים

לאיזה ימים הגענו :wubyellow3:

10 פעמים 3 וכל זה

מכבי מכרו את רייכרט במיליון יורו ולא הפסיקו לדבר על המחיר שהוציאו מאיתנו.

שבועיים אחרי הם קונים את אזולאי ב900 אלף יורו.

בואו נצא מנקודת הנחה שזה באמת 1.8 מיליון.

אם אני קונה בירה וגרעינים במחיר מיוחד של 15 שקל. זה אומר שכל אחד מהם עלה לי 7.5? כי ההיגיון שלי אומר שמן הסתם רוב הסכום הוא בגלל דסה, ופשוט בגלל שמכבי רצתה את שניהם סיכמו מחיר על שניהם ביחד, כי זה לא משנה לא למכבי ולא לבית"ר אם מכבי תחשוב שאזולאי יקר מדי ב-100 אלף ובית"ר תחשוב שדסה זול מדי ב-100 אלף, כשזה אותו כסף.

אין "חצי" בעסקה של רייכרט להפועל. זה לא שאם הם לא היו קונים אותו הוא היה חצי פה וחצי פה (אין דבר כזה), וזה לא שהם יקבלו רק 50% אם הוא חותם במקום אחר. הם קיבלו שחקן "שלם". אפילו באיטליה ביטלו את הקטע של מו"מ עם יותר מקבוצה אחת ש"מחזיקה בכרטיס". הוא היה שחקן מכבי והם שילמו דמי העברה, זה הכל.

המחיר על דסה אולי לא מוצדק אבל בואו נשווה שחקן ששיחק בקושי עשרה משחקי ליגה לשחקן ששיחק מאה, היה שותף לנבחרות הצעירות ונמצא בסגל הנבחרת. בלי קשר לזה שלמכבי יש מאיפה להוציא את הכסף הזה ולא קנתה אותם רק בשביל לרצות את האוהדים שתהיה להם תחושת נקמה קטנה על מכבי