Jump to content

יש מאמן

bister

Recommended Posts

אני לא אל, אבל תודה .

ותודה על תרומתך לדיון למרות שלא הגבתי משהו כאן .

מקווה שאתה נהנה לאונן על הלייקים שנתנו לך .

נתנו לי לייקים? כמה?

אני פשוט עם הפלאפון אני לא יכול לראות.

אלק נילאש-

לברייטון בעונת 2013/14 היו 55.3% החזקת כדור. מקום שני בליגה באותה עונה בפרמטר הזה. לא נתונים של בארסה או מכבי, אבל זה ההבדל בין קבוצה שיכולה לעשות מה שהיא רוצה בליגה שלה לבין מקום שישי.

אלק נילאש-

לברייטון בעונת 2013/14 היו 55.3% החזקת כדור. מקום שני בליגה באותה עונה בפרמטר הזה. לא נתונים של בארסה או מכבי, אבל זה ההבדל בין קבוצה שיכולה לעשות מה שהיא רוצה בליגה שלה לבין מקום שישי.

תודה.

לא שאלתי את זה כדי להראות שאתה טועה... שאלתי כי אין לי מושג.

בכל אופן, זה עדיין לא מבטיח שזה מה שנראה פה. אמרו שהוא מאמן מאוד דינמי, יכול להיות שהוא יתאים את הסגנון שלו למכבי.

באופן כללי, הייתי בטוח שג'ורדי בוחר מאמנים שמאמינים בהחזקה בכל מחיר, יכול באמת להיות שזה עוד סימן לכך שזו החתמה של מיץ' ולא של ג'ורדי.

אגב, לטעמי, בשביל שמכבי תצליח באירופה עדיף סגנון יותר ישיר ופחות החזקה בכדור. אתה לא יכול לצאת לבאזל\סלטיק\זלצבורג ולהחזיק שם בכדור יותר מהיריבה.

תודה.

לא שאלתי את זה כדי להראות שאתה טועה... שאלתי כי אין לי מושג.

בכל אופן, זה עדיין לא מבטיח שזה מה שנראה פה. אמרו שהוא מאמן מאוד דינמי, יכול להיות שהוא יתאים את הסגנון שלו למכבי.

באופן כללי, הייתי בטוח שג'ורדי בוחר מאמנים שמאמינים בהחזקה בכל מחיר, יכול באמת להיות שזה עוד סימן לכך שזו החתמה של מיץ' ולא של ג'ורדי.

אגב, לטעמי, בשביל שמכבי תצליח באירופה עדיף סגנון יותר ישיר ופחות החזקה בכדור. אתה לא יכול לצאת לבאזל\סלטיק\זלצבורג ולהחזיק שם בכדור יותר מהיריבה.

גם עם סוזה לא בדיוק החזקנו בכדור יותר מדי מול באזל בחוץ

אתה צריך אבל לדעת איך לשחק כשאין לך את הכדור אצלך כל הזמן, ואתה צריך שחקנים שמתאימים לכך.

אלק - לא חשדתי...

זה באמת לא מבטיח שזה מה שנראה פה. אף אחד לא יודע מה בדיוק נראה פה חוץ מיוקאנוביץ' ואולי ג'ורדי. אני משתדל לכתוב על מה שאני יודע. מה שכן אפשר לומר בברור זה שפאקו ואוסקר לא היו משחקים ככה בשום מצב, זה עניין עקרוני עבורם. עבור יוקאנוביץ' זה לא. אם ללכת לספקולציות הייתי אומר שמכבי דווקא רצתה מאמן כזה. זה הרבה יותר מתאים לליגה שלנו שבה יריבות מסתגרות, כיון שהוא מאלץ אותם לצאת החוצה למשחק מסודר, וקבוצות ישראליות אוהבות את שיטת "בונקר ומתפרצות" ופחות משחק מסודר.

השאלה שמסקרנת אותי היא מה בדיוק יוקאנוביץ' יעשה באירופה, כיון שאתה לא רוצה לתת ליריבות שיודעות מה לעשות עם הכדור להחזיק בו, ואולי זה מה שגרם לתוצאות הלא טובות יחסית שלו במשחקי צמרת בשיטה שלו בווטפורד. אם אמשיך לנחש (אמרתי ספקולציות :)) הייתי אומר שהוא ישחק ב2-1-3-4 אבל הבעיה היא שבסגל הקיים יש למכבי הרבה שחקנים איכותיים "מאחורי החלוץ"/קיצוניים/קשרים-התקפיים: זהבי, יצחקי, ורמוט, מיכה, בן חיים ובמערך הזה יש מקום רק לאחד, בניגוד למערך כמו 1-3-2-4 שבו יש מקום לשלושה שחקנים כאלה. אבל התחושה שלי היא שהוא ישחק בכל זאת 2-1-3-4.

יהיה מעניין זה בטוח.

גילגיל נראה לי שגם בליגה הוא לא ירד ממינימום שני קשרים אחוריים. אגב, אופציה אחרת, שאולי יותר מתאימה לסגל הקיים, היא 1-2-3-4.

קישור לכתבה בנבדל: http://nivdal.co.il/?p=29761

ממה שהספקנו להבין הוא יעבוד לפי החומר שיהיה לו,

גם מבחינת סגל וגם מבחינת משחק נתון

כל השוואה לווטפורד או לכל קבוצה אחרת שאימן בעבר לא עוזרת

4-3-2-1 \ 4-3-1-2 אלו מערכים ששחקן כמו טב"ח\מיכה או כל שחקן אגף קלאסי אחר לא יכול להשתלב בה.

*אלא אם כן טב"ח יהיה על תקן ליכשטיינר

זה מסתדר עם השמועות על טבח

כן בן חיים ממש לוקח החלטות לפי הגחמות של הלוזונים .

תנו לו קצת קרדיט. הלוזונים עדיין לא שולטים בעולם.

חכה

5581491320af7.jpg