Jump to content

יש מאמן

bister

Recommended Posts

מה יהיה השיר שלו? ניחוש שלי -- "סלבי סלבי סלבי סלביסה" על משקל יוסי.

געגועיי לפאקו פאקו טוריחו טוריחו.

ברוך הבא Coach.

נראה כמו מינוי טוב.

מאמן מאוד מוערך בסרביה (מדינה שמספקת הרבה מאמנים טובים), לא אובססיבי כלפי מערך או שיטת משחק כזו או אחרת.

מאוד הגיוני שנראה את מכבי משחקת בשיטה של שלושה בלמים, כי זה היה המערך שעבד הכי טוב לווטפורד העונה.

אמנם הוא עשה איתם עונה ענקית, אבל אסור לזקוף לזכותו את כל הקרדיט, לווטפורד היה סגל מצויין שהיה חזק

בתמונת העלייה עוד לפני שמונה למחליפו של אוסקר.

שיהיה בהצלחה.

נראה כמו מינוי טוב.

מאמן מאוד מוערך בסרביה (מדינה שמספקת הרבה מאמנים טובים), לא אובססיבי כלפי מערך או שיטת משחק כזו או אחרת.

מאוד הגיוני שנראה את מכבי משחקת בשיטה של שלושה בלמים, כי זה היה המערך שעבד הכי טוב לווטפורד העונה.

אמנם הוא עשה איתם עונה ענקית, אבל אסור לזקוף לזכותו את כל הקרדיט, לווטפורד היה סגל מצויין שהיה חזק בתמונת העלייה עוד לפני שמונה למחליפו של אוסקר.

שיהיה בהצלחה.

זה בערך הכי אופטימי שלך. עכשיו אני באמת מתרגש

מעניין מאוד.

הרקורד האירופי שלו לא מרשים, אבל נראה שבכל הקשור לשליטה בליגה יש סיבות לאופטימיות זהירה (בעיקר בגלל תקופת פרטיזן). העבודה שלו בווטפורד מרשימה ביותר אבל הוא לא פתח שם את העונה ופשוט יצר מומנטום אדיר, כך שקשה להגיד שזה מעיד על היכולת שלו לבנות ולגבש קבוצה מאפס.

בסך הכל, נראית כמו החתמה טובה מאוד, בעיקר מבחינת המסר שמאמן שהעלה קבוצה לפרמייר-ליג וזכה בכל התארים האפשריים בערך בסרביה מעדיף להגיע אלינו.

סימן השאלה הגדול ביותר יהיה (שוב) היכולת לנהל קמפיין אירופי. בזירה המקומית, אני מקווה שהוא יצליח לשחזר איתנו את מה שעשה עם פרטיזן.

אגב, מסתמן שזאת שנת הסרביה - מכבי כדוריד החתימה מאמן סרבי (שהצטרף לעוזר המאמן ומאמן הנוער הסרבי), עכשיו נראה מה יהיה עם הכדורסל והכדורעף בעונה הבאה.