Jump to content

מעקב נק' דירוג אירופי 2015/16 - מכבי וישראל

Soul Boy

Recommended Posts

אמנם יש עוד משחק אחד, אבל אפשר לסכם את הקמפיין הזה: 4.5 נקודות דירוג, פחות בהרבה ממה שקיווינו כולנו. למעשה, מלבד 4 נק' שקיבלנו על עצם ההעפלה לשלב הבתים באלופות, לא צברנו ניקוד מתיקו וניצחונות.

היה עדיף אירופית? לשם השוואה, 4 נק' באירופית זה 2 ניצחונות/ ניצחון ו-2 תיקו/ 4 פעמים תיקו. לא ביג דיל.

בעונה הבאה יורדות לנו 3.2 נק', כך שלמעשה הרווחנו 1.3 נק' דירוג.

עצוב. אבל אני מניח שזה היה ברור לכולם שבאירופית קל יותר להוציא ניקוד. נקווה שבשנה הבאה הנושא הזה יהיה הרבה יותר פעיל. יום טוב.

אמנם יש עוד משחק אחד, אבל אפשר לסכם את הקמפיין הזה: 4.5 נקודות דירוג, פחות בהרבה ממה שקיווינו כולנו. למעשה, מלבד 4 נק' שקיבלנו על עצם ההעפלה לשלב הבתים באלופות, לא צברנו ניקוד מתיקו וניצחונות.

היה עדיף אירופית? לשם השוואה, 4 נק' באירופית זה 2 ניצחונות/ ניצחון ו-2 תיקו/ 4 פעמים תיקו. לא ביג דיל.

עצוב. אבל אני מניח שזה היה ברור לכולם שבאירופית קל יותר להוציא ניקוד. נקווה שבשנה הבאה הנושא הזה יהיה הרבה יותר פעיל. יום טוב.

בעונה של איווניר הרווחנו (רק מהדירוג שהשגנו- לא כולל הדירוג מהליגה..) 2 נקודות דירוג.

העונה השגנו 4 (אולי עוד נעשה איזה הפתעה בקייב), אז אי אפשר לדעת- מה עדיף מבחינת דירוג..

וזה מבלי להיכנס לשאלה של, בשביל מה צריך דירוג אם מעדיפים בשביל לצבור אותו לוותר על קמפיין באלופות.. כדי שאח"כ יהיה לנו יותר קל להגיע לאלופות :whistling: :whistling:

תלוי איזה בית תקבל. השנה יש המון בתים קשים באירופית, לא בטוח שהיית משיג יותר מ-4

• 3 months later...

אין עניין כבר להתייחס לדירוג של הליגה, כי הדירוג שנקבע השנה (כלומר יחול בעונת 2017/18) ממקם את הליגה במקום ה23.
את הדירוג שנתחיל לצבור בעונה הבאה (שיהיה לעונת 2018/19) נתחיל במקום ה26
ולגבינו ברור שמאז שהעפלנו לליגת האלופות לא צברנו דירוג.. ואם לא נקח אליפות אז גם אין עניין לבדוק מה קורה עם עניין הדירוג של שאר האלופות

• 5 weeks later...

חברים יש חדש לגבי הדירוג מוקדמות בצ'מפיונס בעונה הבאה?

אם וכאשר מכבי תזכה באליפות, באיזה מקום אנחנו מדורגים, עדיין 11?

אנחנו כרגע מקום 11.

זכיה באלופות של קבוצה שהיא לא סיטי/וולפסבורג, בשילוב זכיה באירופית של דורטמונד (או שחטאר אם תיקח אליפות באוקראינה) תעלה אותנו למקום 10.

יש כרגע שתי קבוצות שמדורגות מעלינו ומובילות את הטבלה בפער של פחות ממשחק (אפואל ולגיה), לשתיהן יש עוד משחק עונה. אם יאבדו את התואר נתקדם בדירוג.

סטיאווה ומאריבור בפיגור של פחות ממשחק בליגות שלהן, ואם יקחו אליפות אנחנו נלך אחורה בדירוג. בשני המקרים יש עוד משחקי עונה.

בתאכלס, אם מתחילים את המוקדמות אלופות ממקום 11, אין סיכוי לעלות ל10 בסיבוב השלישי נכון?

או שיותר נכון אפשר לעלות, אבל זה לא יתן יותר מידי כי עדיין קבוצה שמעלינו ותאבד את המקום שלנו, עדיין הקבוצה שניצחה אותה תתפוס את מקומה..

או שאני מפספס משהו?

בתאכלס, אם מתחילים את המוקדמות אלופות ממקום 11, אין סיכוי לעלות ל10 בסיבוב השלישי נכון?

או שיותר נכון אפשר לעלות, אבל זה לא יתן יותר מידי כי עדיין קבוצה שמעלינו ותאבד את המקום שלנו, עדיין הקבוצה שניצחה אותה תתפוס את מקומה..

או שאני מפספס משהו?

אתה לא מפספס.

הגרלת הסיבוב השלישי נערכת לפני שהסיבוב השני מסתיים לכן נוגרל מהמקום שנתחיל איתו את המוקדמות.

או שאני מפספס משהו?

אם מתחילים ממקום 11 אין סיכוי לעלות למקום 10 ולהיות מדורגים, כי ההגרלה לסיבוב שלישי נקבעת לפני הגומלין של הסיבוב השני.

לדעתי במצב היום מה שיקבע אם נהיה מדורגים זה אם דורטמונד יזכו בליגה אירופית, כי קשה לי לראות איך 3 מתוך 4 אלופות בכירות מאבדות אליפות..

אם מתחילים ממקום 11 אין סיכוי לעלות למקום 10 ולהיות מדורגים, כי ההגרלה לסיבוב שלישי נקבעת לפני הגומלין של הסיבוב השני.

לדעתי במצב היום מה שיקבע אם נהיה מדורגים זה אם דורטמונד יזכו בליגה אירופית, כי קשה לי לראות איך 3 מתוך 4 אלופות בכירות מאבדות אליפות..

תתפלא, כבר היו מקרים.

כמו שאמרתי באחד הנושאים שפתחתי כאן השבוע, אני מעדיף כרגע שהמעקב יהיה סמוי ולא מוחצן.

אנחנו עוד לא יודעים שום דבר לגבי זהות האלופה העונה וזה מיותר להתעסק בזה עכשיו (כולל גם הימנעות מענייני נאחס וכדומה).

אני חושב שכדאי שזה יהיה ככה עד שזהות האלופה תיקבע.

תסמכו עליי שאעדכן כשזה יהיה רלוונטי ואני מבטיח להיות הכי מפורט וענייני שניתן ולענות על כל השאלות שיש לכם, רק בואו נחכה לסוף המירוץ של העונה [emoji106]

Sent from my Nexus 5

הנושא האהוב עלי בפורום , חבל שלא מתעסקים בו גם אם זה לא יהיה רלוונטי.

בכל מקרה אפשר לבדוק גם את הדירוגים שלנו באירופאית למניעת הנאחס:)

הנושא האהוב עלי בפורום , חבל שלא מתעסקים בו גם אם זה לא יהיה רלוונטי.

בכל מקרה אפשר לבדוק גם את הדירוגים שלנו באירופאית למניעת הנאחס:)

משום מה רק עכשיו ראיתי את ההודעות פה [emoji1] תודה!

תאמין לי, זה נראה לי אחד הנושאים האהובים פה על הרבה אנשים ועליי הכי הרבה, פשוט זה יראה מפגר אם נתעסק בזה ובסוף חלילה לא ניקח, זה בעיני יהיה שווה ערך ל"איזה כיף 5 הפרש!" או כמו לצעוק יש לפני הגול...

ולגבי הדירוג באירופית, זה די מיותר גם, כי המצב שם הוא די ברור כמו שכבר אמרנו בנושא השני שפתחתי השבוע, אנחנו מדורגים כל הדרך לבתים ונמצאים בדרג 3 עם אופציה לדרג 2 (בהנחה וחלילה נגיע לשם).

Sent from my Nexus 5

זה הנושא הכי מרגש בפורום ביי פאר, חבורה של מסכנים יושבים ביום קייצי של מאי ורואים ביחד משחקים של טרגו מורש כאילו זה מינימים בש - ביתר,

אבל תאכלס, לנעול ולפתוח מחדש אם נזכה

כבר עשית לדורטמונד מנחוס חחח

• 5 weeks later...

מי שמאמין בניסים ורוצה להתפלל

יש היום מחזור אחרון בפולין ,

זוכרים איזה כיף היה לקוות לכל מיני תוצאות בליגות לא קשורות?

אז אם לגיה מפסידים את האליפות (שיוויון נקודות עם מקום 2)

ואנחנו בסוף איכשהו לוקחים , אנחנו נהיה מדורגים בסיבוב ה3

אם לגיה לוקחים היום , אז נגמר הסיכוי

איפה הלואי הם משחקים בבית.לצערי..וגם לגליבציה יש משחק קשה בבית.שלהם שם.לגיה קורעת תליגה ונצחה גם.את גליבציה(מקום 2) 4 0 לפני שבועיים זה גמור.

מעדיף שלבש יהיה תהגרלה הכי קשה במוקדמות צמפיונס בסגנון לגיה