Jump to content

מעקב נק' דירוג אירופי 2015/16 - מכבי וישראל

Soul Boy

Recommended Posts

למי ששאל, האצטדיון בנתניה מסווג כקטגוריה 4 (לפי ויקיפדיה) ויכול לארח אפילו עד חצי גמר ליגה האירופית.

מתוך מסמך של חוקי UEFA לליגה האירופית שמציין זאת:

ויקיפדיה (נתניה בקטגוריה 4):

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_European_stadiums_by_capacity#Other_UEFA_Category_4_Stadiums

יופי מעולה :thumbs:

אנחנו מדורגים בכל המוקדמות עד הבתים + כולל הפלייאוף.

בבתים עצמם יש גם צ'אנס להיות בדרג 3 אם נעלה, אבל זה כבר תלוי במי יהיו הקבוצות האחרות שיעפילו.

אם אנחנו זוכים בגביע אנחנו מתחילים בסיבוב 2, משחק ראשון ב-14.7.

במידה ולא - סיבוב 1, משחק ראשון ב-30.6.

הסיבוב הראשון מכיל קבוצות הזויות שבאמת אין יותר מדי טעם להרחיב עליהן.

בסיבוב השני יש המון המון אופציות, כמעט כולן קלות.

אבל, יש בו 2-3 מוקשים לא פשוטים של קבוצות שנתנו עונות מצוינות, ופשוט לא מדורגות כי אין להן עבר באירופה.

אנחנו רוצים להימנע מ-: פיאסט גליוויס, סגנית אלופת פולין וכמעט לקחה ללגיה ורשה את האליפות.

ז'גלביה לובין, מקום 3 בליגה הפולנית.

עדיף גם לא לקבל את אברדין מסקוטלנד, ו-אוד מנורבגיה.

יש עדיין 2-3 נציגות ממדינות שעדיין לא הוכרעה בהן זהות הנציגה.

בכל מקרה, אנחנו מדורגים לאורך כל הדרך ואם לא נקבל הגרלות חסרות מזל במיוחד, אנחנו אמורים לעשות את זה.

בקיצור, אנחנו נקבל אחת מ-4 הקבוצה שציינת.

תקנו אותי אם אני טועה, דרג שלישי דימובטח לנו, יש סיכוי מסוים לשני.

ממה שאני רואה באתר שמדבר על דירוגים, יכולות להיות בסיבוב השלישי מקסימום 9 קבוצות שמדורגות מעלינו.

אחר כך בפלייאוף אירופית מצטרפות 15 מפסידות מהסיבוב השלישי של מוקדמות האלופות - 10 ממסלול האלופות ו-5 ממסלול הלא אלופות. מתוכן יכולות להיות 15 מעלינו בתיאוריה, בפועל כנראה שיהיו סדר גודל של 6 (3 ממסלול הלא אלופות ו-3 ממסלול האלופות).

בשלב הבתים מצטרפות עוד 8 קבוצות שמדורגות מעלינו (שלא התחרו באלופות), ועוד 10 קבוצות שעפו משלב הפלייאוף של האלופות (5 ממסלול האלופות ו-5 ממסלול הלא אלופות).

סך הכל 9 מדורגות מעלינו בסיבוב השלישי, עוד 6 שיעופו בסיבוב השלישי, 8 שמצטרפות ישירות לשלב הבתים, ועוד מקסימום 10 שיכולות להצטרף כי עפו מפלייאוף האלופות.

כלומר, במקרה שלא תהיה כמות הפתעות מטורפת באלופות, יש מקסימום 33 קבוצות לפנינו, אנחנו מספר 34, מה ששם אותנו דרג שלישי (25-36).

התרחיש היותר הגיוני הוא שחלק מהמדורגות לפנינו שנמצאות במוקדמות האלופות עולות לשלב הבתים באלופות, 1-2 אולי עפות בסיבוב השני במוקדמות האלופות או עפות בפלייאוף של הליגה האירופית.

בנוסף, יש את ה9 שמדורגות מעלינו שאולי חלק מהן יעופו במוקדמות הליגה האירופית.

אנחנו צריכים שילוב של כלשהו של 10 קבוצות שלא יהיו בהגרלה כדי שנהיה דרג שני. מתוכן יהיה את אלה שמתחילות באלופות שיעלו לאלופות/יודחו סיבוב שני באלופות/בפלייאוף של האירופית, ומצד שני את אלה שמדורגות מעלינו שמתחילות באירופית ויודחו.

לפי מה שאני מבין בחיפה החליטו לשדרג את הדשא בסמי עופר ובמכבי חיפה החליטו לשחק במוקדמות הליגה האירופית בנתניה.

כיוון שגם מכבי וגם חיפה לא יכולות לשחק באותו יום בנתניה, יש מצב שזה אומר שבכל סיבוב מוקדמות גם אם ההגרלה לא תהיה כך, במשחק ה-1 אחת מהקבוצות תאלץ לשחק בחוץ כאשר השנייה תשחק בנתניה ולהפך בגומלין, אבל אני לא מכיר את כל הכללים בנושא.

אולטרס שמולטרס.. תביאו לי את אוסקר, אני רוצה שיעשה מהם קצוץ!

גם ככה יש לך את ליברמן שר ביטחון, אתה רוצה מבצע קטן בעזה או מלחמה כוללת?

איך אתם בטוחים שנהיה מדורגים בפליאוף?

הרבה קבוצות טובות יעברו מהסיבוב השלישי בליגת האלופות לפליאוף הליגה האירופית ויעברו אותנו בדירוג

הרבה קבוצות טובות יעברו מהסיבוב השלישי בליגת האלופות לפליאוף הליגה האירופית ויעברו אותנו בדירוג

נו אל תדאג בשביל זה מביאים את בניון, יש לו קשרים באירופה.

אולי גם ידבר עם הקירח יפרגן לנו בבתים בצ'מפיונס לך תדע..

ועכשיו ברצינות יש קריטריונים של ניקוד שצריך לעבור כדי להיות מדורג ואנחנו עומדים בהם, אז נהיה מדורגים יחד עם כל שאר הקבוצות המדורגות.

http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uefa/seedel2016.html

זה אתר שבו הוא מכניס את כל הקבוצות שעלו ובונה את השלבים הבאים על סמך זה שכל המדורגות עולות

אם בדרך עוד מדורגות יעופו אפשר רק להרוויח מזה ולעלות בדירוג (לדוגמא אנחנו אמורים להיות מדורגים דרג 3 בבתים , אבל אם יעופו 7 מדורגות מעלינו נעלה לדרג 2 אם וכאשר)

• 3 weeks later...