Jump to content

מעקב נק' דירוג אירופי 2015/16 - מכבי וישראל

Soul Boy

Recommended Posts

לפני המשחק ה1 הסיכויים היו לרעתנו

עכשי ואני חושב שזה כבר לטובתנו

ממש לא, מכבי פחות טובה מבאזל ופערי הרמות גדולים, אין ספק שהתוצאה שיפרה את הסיכויים אבל צריך להיות ראליים-הסיכויים לא לטובתנו.

ממש לא, מכבי פחות טובה מבאזל ופערי הרמות גדולים, אין ספק שהתוצאה שיפרה את הסיכויים אבל צריך להיות ראליים-הסיכויים לא לטובתנו.

הוא לא מבין את הרמז

3-0000

ואואואואואווא

בעיטה חופשית מ40 מטר

3-0 לאוד על דורטמונד דקה 20

בדורטמונד כנראה זורקים זין על האירופית, כמו האיטלקיות...
אגב איטלקיות, אם נופלים לליגה אירופית (חס וגראס) יש אפשרות לקבל את סוזה ופיורנטינה שמדורגת דרג א'.

רק כדי לסבר את האוזן.

במידה ונעלה לבתים של הצ'מפיונס נקבל 4.2 נק' (4 נק' על העפלה, 0.2 על הניקוד שנקבל מהדירוג המדיני (4 נק' חלקי 4 לפי מספר הקבוצות חלקי 5). בנוסף לזה נקבל עוד ניקוד מהניקוד המדיני שהיה לנו לפני העפלה לבתים שיהיה שווה ל0.225 (1.125/5) לכן בסה"כ הניקוד המצטבר שנצבור השנה רק עד ההעפלה יהיה 4.425 שיביא אותנו לניקוד של 20.2 שלאו דווקא מבטיח שנהיה מדורגים בסיבוב השלישי עונה הבאה אך בסיטואציות מסוימות זה בהחלט יכול להבטיח לנו להיות מדורגים בסיבוב השלישי.

כך נראית הטבלה למעקב:

70n1fge.png

מקרא:

- אולימפיאקוס מחליפה את באזל בשלב המוקדמות משום שינוי במיקום הליגות של אופ"א.

1. קבוצות ירוקות - עדיין משתתפות במפעלים אירופיים, יצברו נק' דירוג בהתאם לתוצאותיהן במפעלים השונים.

2. קבוצות אדומות - הודחו מהמפעלים האירופיים ולא יצברו עוד ניקוד בזכות עצמן, אלא ניקוד מזערי מהדירוג המדיני של המדינה שלהן.

3. קווים עבים - מפרידים בין המדורגות בשלב השלישי ושלב הפלייאוף של הצ'מפיונס, העליון בפלייאוף והתחתון בשלב השלישי.

4. עמודת ליגה - מיקום הקבוצה בליגה שלה העונה, בסוגריים מוצג המרחק מהמקום השני/ראשון בהתאם למיקום הקבוצה בליגה שלה.

5. עמודת אלטרנטיבה - איזו קבוצה תחליף את הקבוצה במידה ולא תזכה באליפות

6. עמודה ללא שם - באיזה מפעל משתתפת הקבוצה העונה נכון לרגע זה.

* כמו שניתן לראות, אנחנו ממוקמים במקום ה-13 נכון לעכשיו, אבל כבר עכשיו אפשר לראות שישנן 7 קבוצות שאינן ממוקמות במקום הראשון במדינתן, מה שכבר עכשיו (במידה והדברים נשארים כמו שהם) אנחנו מדורגים בסיבוב השלישי.

* איזה משחק מטורף היה לנו אתמול! עדיין לא נרגעתי וכבר קשה לי לישון ולחכות עד שלישי (ויש לי עוד מבחן אמצע קורס ביום שלישי :/), מאוהב בזהבי! העניק לקבוצה עוד 0.025 נק' לדירוג הקבוצתי (המדינה קיבלה עוד נק' על התיקו שלנו, שמחולק בחצי כדי זה שלב מוקדמות, שמחולק ב-4 לפי מספר הקבוצות שמגיעות מישראל ולחלק ב5 כי מקבלים 20 אחוז).

יאללה, בשלישי טירוף!

#עוברים_את_באזל!

אני חושב שזה 0.2 נקודות (4 נקודות חלקי 4 ורק אז חלקי 5)

לא, ממש לא, אתה מקבל 20 אחוז מהדירוג הכלל מדיני, אם ישראל תקבל 20 נק' בעונה, אתה תקבל 4 נק'

אם המדינה תקבל 4 נק' (שזה בע"ה מה שיקרה אם נעלה) אתה תקבל 20 אחוז מזה 0.8. כל הקטע של החילוק ל4 קבוצות מגיע על תוצאות ממשחקים (ניצחון/תיקו) ולא על בונוסים.

ואוו איזה השקעה מטורפת!

אתה מכין את הטבלה ?

מכין, עוקב ומעדכן :crazy:

לא, ממש לא, אתה מקבל 20 אחוז מהדירוג הכלל מדיני, אם ישראל תקבל 20 נק' בעונה, אתה תקבל 4 נק'

אם המדינה תקבל 4 נק' (שזה בע"ה מה שיקרה אם נעלה) אתה תקבל 20 אחוז מזה 0.8. כל הקטע של החילוק ל4 קבוצות מגיע על תוצאות ממשחקים (ניצחון/תיקו) ולא על בונוסים.

מכין, עוקב ומעדכן :crazy:

ואו המדינה תקבל 4 נקודות מהעפלה שלנו !?!!?

זה מטורף

ואו המדינה תקבל 4 נקודות מהעפלה שלנו !?!!?

זה מטורף

כן, גם המדינה מרוויחה את הבונוס על עליה לבתים. בגלל זה שווה יותר לעלות לבתים של הצ'מפיונס, כי זה כמעט 5 נק'.

כן, גם המדינה מרוויחה את הבונוס על עליה לבתים. בגלל זה שווה יותר לעלות לבתים של הצ'מפיונס, כי זה כמעט 5 נק'.

סתכל למשל על הדירוג השנתי של הדירוג של בולגריה שנה שעברה

4.25 עם קבוצה שעלתה לליגת האלופות

נראה לי שאתה טועה

מקום 18 בלינק

http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uefa/data/method4/ccoef2015.html

סתכל למשל על הדירוג השנתי של הדירוג של בולגריה שנה שעברה

4.25 עם קבוצה שעלתה לליגת האלופות

נראה לי שאתה טועה

מקום 18 בלינק

http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uefa/data/method4/ccoef2015.html

אתה צודק, זה שונה מהפעם האחרונה שאני זכרתי את זה.

חוזר בי.

לודוגרץ.

עלתה לליגת האלופות , ניצחה ועשתה תיקו פעם אחת.

סיימה עם דירוג של 7.8500

מאריבור עם 3 תיקו בבתים

סיימה עם 7.8000

ככה ש6-8 זה הדירוג אם נעלה

יש משהו שלא הבנתי

במידה ועולים לבתים של האלופות ולוקחים אליפות אז אנחנו ניהיה מדורגים שנה הבאה בסיבוב השלישי והפליאוף?

והשאלה שלי מה עדיף מבחינת נקודות דירוג לעלות לשלב בתים של האלופות ולצבור במקרה הריאלי 5 נקודות ולעוף או לעלות לבתים של האירופאית להשיג כ9 נקודות ולעלות שלב

יש משהו שלא הבנתי

במידה ועולים לבתים של האלופות ולוקחים אליפות אז אנחנו ניהיה מדורגים שנה הבאה בסיבוב השלישי והפליאוף?

והשאלה שלי מה עדיף מבחינת נקודות דירוג לעלות לשלב בתים של האלופות ולצבור במקרה הריאלי 5 נקודות ולעוף או לעלות לבתים של האירופאית להשיג כ9 נקודות ולעלות שלב

שאלה ראשונה , תראה את הפירוט של סול בוי מעלי .

שאלה שנייה,אופציה ב' עם הבדל של שתי נקודות בערך.ראה ערך העונה עם סוזה .

יש משהו שלא הבנתי

שאלה 1 - יש פירוש שלי ממש כמה הודעות למעלה.

שאלה 2 - זה תלוי ביכולת ובהגרלות שתקבל, אם תקבל הגרלה סבירה שתוכל להביא לך 2-3 נקודות בצ'מפיונס אז זה יהיה מעולה ועדיף שלב בתים של הצ'מפיונס גם מבחינה כספית. אבל אם תקבל הגרלה של בית מוות כמו ריאל, יובה וגלטאסראיי, עדיף לך אירופית עם יריבות "נוחות" יותר.

אנחנו צריכים לקוות שרדבול יפסידו את האליפות וראפיד לא תביא עונה משוגעת באירופית בבתים

וצריך להציב לנו כמטרה לעבור את מאריבור בדירוג(לא קל בכלל)

בכללי אם נעבור את מאריבור וניקח אליפות , הסיכוים הם לטובתנו בבירור

סול בוי אתה הזהבי של הדבר הזה.

חחח סתם, אבל קראתי את הטבלה שלך וזה די מטורף כל מה שאתה עושה פה.

כל הכבוד.

אם השוואת אותי לזהבי, לא משנה באיזה הקשר, זה מחמיא :D

בכל אופן, בכיף.

הקבוצה באלטרנטיבה היא מקום ראשון/שני בליגה ? או מקום שני בדירוג המדיני ?

מקום ראשון/שני בליגה.

סיכום משחקי הערב(ליגה אירופית הפתעות):

סטיאווה בוקרשט מובסים בבית 3:0 וכמעט בטוח יודחו מאירופה(מצויין לנו מתחרים כמעט קבועים על דירוג בסיבוב 3) ולא יצברו ניקוד נוסף השנה.

זלצבורג מפסידים בחוץ 2:0 כך שיש סיכוי שיודחו- מדהים איך כל שנה הציפיות מתרסקות להם בפנים- עדיף לנו שיודחו(איפה דמארי חחחחחחחחחח).

אלקמאר מפסידה בחוץ(3:2)

ליאז'(2:0) סיכוי גבוה לעוף

בכל שאר המשחקים התוצאות נוטות בבירור לכיוון המדורגות

שיהיה לבאזל ופלזן בהצלחה בליגת אירופה(לא באמת)