Jump to content

נושא הרגעה ע"ש אלישע לוי

yuval21

Recommended Posts

האמת שבניתי עליך שורה. לא נורא, כשתתפקחו כבר יהיה מאוחר.

הבן אדם פתח נושא ברוכים הבאים לשחקן שלא הגיע בכלל.

אני חושב שניקו זה הקש שישבור את כולנו. אבל הוא ילך. אני אופטימי(:

מחנה הפסימיים פסימי כי הוא ילך או פסימי כי הוא ישאר?

העם דורש סקר פסימיים אופטימיים כדי לדעת איפה אנחנו עומדים !

עם כמות היוזרים של סויר, אין לפסימים סיכוי.

הבן אדם פתח נושא ברוכים הבאים לשחקן שלא הגיע בכלל.

גם זהבי הביא דאבל דרמטי להפועל והיה פעם אדום. כדי להתקדם בחיים לפעמים צריך לזנוח את העבר ולהסתכל קדימה אל העתיד.

אין סיבה להיות בפאניקה כי יש יורדי אבל יש לא מעט סימני שאלה. כולנו נהייה חכמים יותר עוד שבועיים-שלושה-ארבעה כשהסגל יתגבש ויהיה מאמן.

אני חושב שיורדי לא מכוון לליגת האלופות אלא לבניית שושלת ומסורת אירופית ושימור ההגמוניה בזירה המקומית. בגלל זה הדגש על ההמשכיות. יורדי אדם ריאלי, וריאלית הסיכוי שלנו להגיע לאלופות אפסי. לעומת זאת, שלב בתים של הליגה האירופית יכול לספק לנו לא מעט ניקוד וניסיון ולשמש קרקע פורייה לניסיון הסתערות נוספת בעוד שנתיים. בשביל זה צריך שלב בתים אירופי מכובד פלוס (כמו עם סוזה, אגב, עדיין הקמפיין האירופי המוצלח ביותר שלנו למי ששכח) ובעיקר לשמור על האליפות.

טוב אתה מצרף אותי על תקן לגיונר?

אין סיבה להיות בפאניקה כי יש יורדי אבל יש לא מעט סימני שאלה. כולנו נהייה חכמים יותר עוד שבועיים-שלושה-ארבעה כשהסגל יתגבש ויהיה מאמן.

אני חושב שיורדי לא מכוון לליגת האלופות אלא לבניית שושלת ומסורת אירופית ושימור ההגמוניה בזירה המקומית. בגלל זה הדגש על ההמשכיות. יורדי אדם ריאלי, וריאלית הסיכוי שלנו להגיע לאלופות אפסי. לעומת זאת, שלב בתים של הליגה האירופית יכול לספק לנו לא מעט ניקוד וניסיון ולשמש קרקע פורייה לניסיון הסתערות נוספת בעוד שנתיים. בשביל זה צריך שלב בתים אירופי מכובד פלוס (כמו עם סוזה, אגב, עדיין הקמפיין האירופי המוצלח ביותר שלנו למי ששכח) ובעיקר לשמור על האליפות.

אתה על אש קטנה, מנג'ר הוא הליגיונר הבכיר בקיץ והוא עושה סימנים של מוכן לחזור הביתה.

אתה על אש קטנה, מנג'ר הוא הליגיונר הבכיר בקיץ והוא עושה סימנים של מוכן לחזור הביתה.

האמת שחתמתי על חוזה בניו יורק, אבל אני בא לביקור מולדת בספטמבר (בתקווה שיהיה גם קצת כדורגל אירופי בבלומפילד).