Jump to content

נושא הרגעה ע"ש אלישע לוי

yuval21

Recommended Posts

מה שאני אוהב במכבי, ובטח חלקכם שמתם לב.. זה למשל שקרויף התראיין אתמול בלילה.. ורק היום בשעה 2 בצהרים בדיוק שיחררו כל האתרים את הראיון איתו, מה שאומר שמכבי מחזיקה חזק בביצים את התקשורת.

התקשורת צמאה למידע, ומכבי אומרים להם רוצים מידע/ראיונות? אתם תפרסמו בזמן שאנחנו נכתיב לכם... וזה קרה הרבה פעמים העונה במיוחד בראיונות עם אנשי מכבי..

מאריך את החוזה שלי באופטימיים לחודש נוסף.

"תמיד הרגשתי באופטיימים כבית שלי"

#שולח_את_דודו_דהאן_לגשש_אצל_מנש

#מתקשר_למכבייה_שנעלב_ומפטר_בזעם

מסתבר שטוכמן לא ראיין את ג'ורדי באופן אישי, אלא שג'ורדי אתמול כינס מסיבת עיתונאים ואישר לפרסם רק היום בשתיים.

איזה מלך.

מסתבר שטוכמן לא ראיין את ג'ורדי באופן אישי, אלא שג'ורדי אתמול כינס מסיבת עיתונאים ואישר לפרסם רק היום בשתיים.

איזה מלך.

לא מדוייק , מה שקרה זה שג'ורדי בא לצאת והיו שם כמה כתבים שביקשו ממנו להתראיין והוא אמר להם שהוא יתראיין אבל לא יגיד להם מה שהם רוצים לשמוע ואז הוא עשה ראיון של איזה רבע שעה עשרים דקות לכל מי שהיה שם

כמו בכל קיץ יהיו את אלה שיתלוננו ויהיו פסימיים ואת אלה שירגיעו ויהיו אופטימיים.

מציע שנמתין בסבלנות לפני שחורצים גורלות. במיוחד שרק אתמול הסתיימה רשמית העונה. אף אחד לא יודע מה מתנהל מאחורי הקלעים. תנו לאנשי המקצוע לעבוד. זה לא מנג'ר כאן.

הרי אם ינחתו כאן בסופו של דבר טוטו/ריקן/טב"ח/דמארי ועוד 2 זרים טובים אפשר כבר לסגור את הכיכר לעונה הבאה לחגיגות דאבל קל (כי סביר להניח שייותרו על הטוטו בגלל אירופה) ואז כל הפסימיים יעשו סמיילי מאוהב לג'ורדי.

כמו בכל קיץ יהיו את אלה שיתלוננו ויהיו פסימיים ואת אלה שירגיעו ויהיו אופטימיים.

מציע שנמתין בסבלנות לפני שחורצים גורלות. במיוחד שרק אתמול הסתיימה רשמית העונה. אף אחד לא יודע מה מתנהל מאחורי הקלעים. תנו לאנשי המקצוע לעבוד. זה לא מנג'ר כאן.

הרי אם ינחתו כאן בסופו של דבר טוטו/ריקן/טב"ח/דמארי ועוד 2 זרים טובים אפשר כבר לסגור את הכיכר לעונה הבאה לחגיגות דאבל קל (כי סביר להניח שייותרו על הטוטו בגלל אירופה) ואז כל הפסימיים יעשו סמיילי מאוהב לג'ורדי.

ממתי חוגגים דאבל בכיכר?

איפה חותמים באופטימים?? אני אמנם בן 33 אבל יש לי עוד כמה שנים טובות לתת ברמות הגבוהות.

כרגע אין חתימות באופטימיים הכל שם מעורפל ולא ברור, אין מנהל כולם רוצים לעבור לפאסימיים, אבל בכל זאת נכיר לך מישהו שמשחק אותה הבעלים ונחתים אותך על חוזה שלא שווה יותר מהנייר שעליו הוא נכתב אם ממש בא לך.

חתימה של יהודהV באופטימיים זה נשק שובר שיוויון, מכה קשה למחנה הפסימי.

נאחל כישלון במו"מ.

חברים, הנושא הזה נפתח במטרה לשמש לבית למחנה האופטימיים. במידה ומישהו רוצה להצטרף זה יותנה במשא ומתן עם אחד מותיקי המחנה וכמובן בתנאי שתוכיחו את עצמכם כאן ובפורום בכלל

חתימה של יהודהV באופטימיים זה נשק שובר שיוויון, מכה קשה למחנה הפסימי.

נאחל כישלון במו"מ.

מודעים לעלויות, זקוקים לאס אחד.

איפה חותמים באופטימים?? אני אמנם בן 33 אבל יש לי עוד כמה שנים טובות לתת ברמות הגבוהות.

איתי אתה חותם על חוזה. עם סוייר אתה מצטלם.

עדיין באופטימיים, למרות היום הלא פשוט שעבר על המחנה.

יש רק דבר אחד שיכול לשבור אותי.

אני חושב שניקו זה הקש שישבור את כולנו. אבל הוא ילך. אני אופטימי(: