Jump to content

נושא הרגעה ע"ש אלישע לוי

yuval21

Recommended Posts

כבר שעה שאני קורא פה על איך פאקו היה מוביל אותנו עם מהפך ענק לליגת האלופות אם היה נשאר. על זה שג'ורדי מסתפק בבינוניות והיה צריך לעזוב לפני פאקו. על זה שפאקינג קרלוס גארסיה הוא החתמה רעה.

תירגעו.

1. ג'ורדי הביא לנו כל מה שאנחנו יכולים לחלום עליו. הגיע הזמן שתסמכו עליו לפחות עד הכישלון הראשון שלו.

למתקשים - כישלון במכבי כרגע זה איבוד האליפות. לא אי עליה לליגת אלופות עם כל הכבוד.

2. אתם בוכים שהזרים בינוניים. דבר ראשון, עוד לא נגמר החלון. אם יהיו פה חואן, קרלוס, נוסא ושני תותחים ב800 אלף יורו לעונה כל אחד. מה תגידו אז? סבלנות. אל תשפטו לפני שנגמר

3.מיץ'. אתם לא יודעים מה קורה מאחורי הקלעים. אולי זה מה שמיץ' רוצה. אולי הוא לא רוצה להשקיע יותר כסף בזרים אחרים. זכותו. זכינו. תעריכו.

4. האריכו פה חוזה שני שחקנים ספרדים שאת רוב הקריירה שלהם עשו בליגה ספרדית ראשונה ואתם בוכים. אחד מהם הוא סמל מכביסטי ובורג מרכזי בחדר הלבשה ולפעמים יש לזה ערך יותר מעוד בלם שקופץ קצת יותר גבוה.

אני באמת מחזיק מהפורום הזה ייצוג איכותי ואמיתי ליציעים. יש פה דעות שונות וזה כמובן בסדר גמור, אבל בכל הקיץ המשוגע שהולך להיות פה אפשר יהיה לבוא לפה להרגע.

אנחנו בתקופה אולי הכי טובה שהמועדון הזה ראה. שפאקו יחפש את המהפכות שלו במקום אחר. יש לכם את מיץ' ומה שהוא רוצה זה מה שיהיה - וטוב שכך.

ונניח והיינו עושים "מהפכה" כמו שחלקם רציתם. כמו שזה היה יכול להצליח זה היה יכול להכשל בענק וגם להגמר באיבוד אליפות.

אני מאמין שהסגל הזה שווה לפחות בתים בליגה אירופית. עוד עונה מוצלחת שם ונגיע לליגה אלופות מדורגים במוקדמות. יש במועדון הזה דרך. היא אולי איטית ומעצבנת לפעמים, אבל היא מביאה ועוד תביא הישגים.

גם העונה הכל עוד אפשרי. עם קצת מזל בהגרלה גם לאלופות אנחנו נוכל להגיע.

מחנה אופטימיים מישהו?

כולם סבלניים ואף אחד לא גומר שום דבר.

פשוט המציאות אומרת שצריך לעשות מהלכים אמיצים, יקרים ומדוייקים בקיץ.

וזה הולך להיות מאוד קשה - אז כן.

אני ממייסדי מחנה האופטימיים. אין לי ספק שבסוף יהיה "בסדר". שנקח את האליפות שנה הבאה (עם אופציה לא רעה לדאבל/טרבל)

ואני גם מאמין שעם קצת מזל נתברג לשלב הבתים באירופית ונעשה שם עונה מכובדת.

אבל.. בא לי יותר.

בא לי לטייל באלופות, בא לי לעשות קפיצת מדרגה, בא לי לגדול מהר וחזק.

ובלי הצעדים האלו, זה לא יקרה העונה.

כל מילה אחי.

בינתיים מחנה אופטימיים זה סוייר, שורה, אנריקה ואני .

חלק מזה שאתה באופטימיים זה הקטע שאתה חושב שאני איתך באופטימיים?

באמת שאני לא לחוץ על ליגת האלופות אני מעדיך להמשיך להישאר אלוף ליגת האלופות זה רק בונוס עדיף לפי דעתי לעשות איזה שתי קמפיינים אחד אחרי השני באירופית ואז ליגת האלופות אנחנו בתהליך אל תשכחו את זה ליגת האלופות עוד יבוא אבל כרגע עדיף להגיע לשלבי הנוק-אאוט של האירופית ולזכות באליפויות

אני איתך.

כמו שכתבתי, קשה לי להאמין שג'ורדי חתם בלי הגדלת תקציב.

נראה מי יבוא לאחר החתמת המאמן החדש.

אם המטרה היא באמת הבתים באירופאית אז אני אופטימי לעלייה. אני די מאמין שהוא יביא בסוף זר שניים ועוד כמה ישראליים שאחד מהם יהיה בכיר אבל לאלופות אני מאוד פסימי

1. ג'ורדי הביא לנו כל מה שאנחנו יכולים לחלום עליו. הגיע הזמן שתסמכו עליו לפחות עד הכישלון הראשון שלו.

למתקשים - כישלון במכבי כרגע זה איבוד האליפות . לא אי עליה לליגת אלופות עם כל הכבוד. אי העפלה לבתים באירופית זה גם כישלון בגדול

2. אתם בוכים שהזרים בינוניים. דבר ראשון, עוד לא נגמר החלון. אם יהיו פה חואן, קרלוס, נוסא ושני תותחים ב800 אלף יורו לעונה כל אחד. מה תגידו אז? סבלנות. אל תשפטו לפני שנגמר

אם זה יקרה אני אוריד את הכובע , לא רואה את זה קורה

3.מיץ'. אתם לא יודעים מה קורה מאחורי הקלעים. אולי זה מה שמיץ' רוצה. אולי הוא לא רוצה להשקיע יותר כסף בזרים אחרים. זכותו. זכינו. תעריכו.

מסכים איתך למרות שהוא בעצמו שחרר כבר הצהרות שהמטרה היא שלב הבתים באלופות

4. האריכו פה חוזה שני שחקנים ספרדים שאת רוב הקריירה שלהם עשו בליגה ספרדית ראשונה ואתם בוכים. אחד מהם הוא סמל מכביסטי ובורג מרכזי בחדר הלבשה ולפעמים יש לזה ערך יותר מעוד בלם שקופץ קצת יותר גבוה.

בנוגע לקרלוס שהוא ללא ספק סמל ואחד מהבלמים הטובים בליגת העל אבל לאירופה לדעתי הוא לא מספיק טוב מקצועית ,שוב רק דעתי יכול להיות שאני טועה , במידה וטיבי נשאר ומביאים את בן חיים זה קצת בזבוז מקום של זר

ודרך אגב גם בשביל ההעפלה לאירופית צריך להתחזק מאוד , להזכירכם לא העפלנו לשם דרך המגרש

תגובה שלי מאחד הנושאים המקבילים שמתאימה בעיקר לנושא הזה:

אני חתמתי על האירופית לפני חודש כבר, זה המקום הריאלי בעבורינו בתקופת הזמן הזאת. יותר מזה זה הפתעה ענקית ופחות זאת אכזבה.

יש לנו הגבלות מסויימות (זרים) ושוק ישראלי שלא מתקרב ברמתו לשוק האירופי. המללפון הישראלי הכי חם פה, רועי קהת, הוא ברמת שומדבר באירופה. ברמת נתניה האוסטרית.

ובתנאים האלה צריך להבין שהתהליך יהיה מאוד ארוך ורב מימדי (כלכלית ומקצועית).

מעצבן אבל זה מה שיש.

סבבה לי עם זה שג'ורדי הוא המבוגר האחראי שצריך להוריד לנו. בשביל זה הוא פה.

כנראה שמי שהיה ברמות הכי גבוהות מבין באמת כמה שנות אור אנחנו משם. לא משהו שיסגר בחודשיים או בשנתיים.

בינתיים המועדון הזה הולך בדרך המלך להפוך לקבוצה אירופאית דרג ב' לגיטימית. אומנם לא בצעדי ענק שאנחנו מפנטזים עליהם, אבל בדרך מאוד מחושבת מתוכננת ונחושה.

ההסכמים עם אדידס, HP, השיפור בקרית שלום, ברמת המאמנים, במרצ'נדייז, התוכניות לאיצטדיון ולמתקן חדש. זה דברים עצומים ברמה שאנשים לא מבינים בכלל. זה שנות אור מאיפה שהיינו לפני חמש שנים.

יש עוד כל כך הרבה דברים שצריך לעשות לפני שנהיה ברמת מועדוני צ'מפיונס.

זה פשוט לוקח זמן. אבל בינתיים הכל הולך בדרך לשם. סבלנות.

אני איתך.

כמו שכתבתי, קשה לי להאמין שג'ורדי חתם בלי הגדלת תקציב.

נראה מי יבוא לאחר החתמת המאמן החדש.

אני לא פוסל שאת הנתח המשמעותי של התקציב יקדישו למאמן

תגובה שלי מאחד הנושאים המקבילים שמתאימה בעיקר לנושא הזה:

אני חתמתי על האירופית לפני חודש כבר, זה המקום הריאלי בעבורינו בתקופת הזמן הזאת. יותר מזה זה הפתעה ענקית ופחות זאת אכזבה.

יש לנו הגבלות מסויימות (זרים) ושוק ישראלי שלא מתקרב ברמתו לשוק האירופי. המללפון הישראלי הכי חם פה, רועי קהת, הוא ברמת שומדבר באירופה. ברמת נתניה האוסטרית.

ובתנאים האלה צריך להבין שהתהליך יהיה מאוד ארוך ורב מימדי (כלכלית ומקצועית).

מעצבן אבל זה מה שיש.

סבבה לי עם זה שג'ורדי הוא המבוגר האחראי שצריך להוריד לנו. בשביל זה הוא פה.

כנראה שמי שהיה ברמות הכי גבוהות מבין באמת כמה שנות אור אנחנו משם. לא משהו שיסגר בחודשיים או בשנתיים.

בינתיים המועדון הזה הולך בדרך המלך להפוך לקבוצה אירופאית דרג ב' לגיטימית. אומנם לא בצעדי ענק שאנחנו מפנטזים עליהם, אבל בדרך מאוד מחושבת מתוכננת ונחושה.

ההסכמים עם אדידס, HP, השיפור בקרית שלום, ברמת המאמנים, במרצ'נדייז, התוכניות לאיצטדיון ולמתקן חדש. יש עוד כל כך הרבה דברים שצריך לעשות לפני שנהיה ברמת מועדוני צ'מפיונס.

זה פשוט לוקח זמן.

מדויק. מה גם שאני חוזר ואומר שעם קצת מזל מהקירח גם הצמפיונס יכול להיות.

תראה מה קרה פה בתהליך מהיר, יקר וחד. ביתר של גאידמק. מאירועי פירוק קרקוב הקבוצה הזאת לא שרדה(וזה עוד לפני שארקדי עזב) וההשקעה ירדה לטמיון

אין שום דבר יוצא דופן בהתנהלות של ג'ורדי חוץ מהרצון להישאר עם המוכר והטוב, ואפס סיכון מול האפשרי והמצויין.

אני רק אזכיר לך שההצלחה הגדולה של מכבי לפחות כמו המקצועית היא הסביבתית או איך שלא תקרא לזה.

שמירה על חדר הלבשה בריא, ניתוק מוחלט מהתקשורת וכו. אל תיקח ממנו את הדברים המדהימים שהוא עשה ועושה בהקשרים האלה.

נכון, יש לו כנראה גישה שמרנית יותר בנוגע לרכש. אבל זה לא שיש פה קבוצת פח. אם לא המלחמה אתה עובר את מאריבור, עושה לפחות בתים באירופית ולך תדע אם לא יותר.

קראתי עכשיו ראיון טרי עם ג'ורדי, נרגעתי.

בטח תכף ארגע יותר, כי יתחילו לעלות בעוד אתרים ראיונות איתו.

המטרה היא אליפות רביעית ברציפות ולא ליגת האלופות עכשיו ומיד.

נרגעתי.