Jump to content

חואן טוריחו כסמן להבדלים בין פאקו לסוזה ואוסקר

Recommended Posts

ולאחת הסיבות שגרמו כנראה לג'ורדי לוותר על פאקו.

הכושר הגופני.

אוסקר וסוזה נתנו לטוריחו להוביל ולהיות הסמכות הבלעדתית בתחום.

סמכו עליו.

ולראייה, שנתיים של שחקנים בכושר גופני לאורך כל העונה, תוך חלוקת כוחות נכונה בהחלטות משלובות ומשותפות של טוריחו עם אוסקר וסוזה.

ואז הגיע פאקו וטוריחו ביצע הוראות של פאקו, ולמרות שקצת לא הורגש, כי היריבות מאוד חלשות, הכושר הגופני של השחקנים נפגע העונה והיו המון פציעות של כושר גופני.

זה בלט בחודש האחרון מאוד.

ובכל זאת הדבר שהכי מפחיד אותי עכשיו, זה לא מי המאמן וכמה זרים ובאיזה עמדות ומי הישראלים, מה שהכי מפחיד זה שפאקו ייקח איתו את טוריחו.

מחזיק מפאקו מומחה בעניין יותר מטוריחו

לפעמים יש פציעות ואין מה לעשות בעניין.

אי אפשר גם לצפות משחקנים כמו ראדי, קרלוס, פריצה וכו' שלא לחוות ירידה בכושר הגופני. אפילו זיו של היום לעומת זיו של לפני שנתיים.

הכל נכון פרט לזה שטוריחו עזב עם אוסקר (וחזר עם אוסקר).

לא חושב שיש הרבה קשר. היו פציעות כי היו פציעות.

מצד שני, טוריחו גם הביא את פאקו וייתכן ויעזוב איתו. מסתמן שלטוריחו יש חרדת נטישה קשה

וואללה נכון, הרגע נזכרתי, הוא לא היה עם סוזה.

בכל מקרה, ביותר מידיי משחקים העונה להרבה שחקנים נגמר האוויר, מה שלא היה בשנתיים הקודמות וזה הפריע לי.

אם אצל אוסקר, טוריחו היה הסמכות וניהל את העניינים, העונה הוא ביצע הוראות.

אם אני זוכרת נכון אגב, לטוריחו יש חוזה יפה מאוד לעוד שנתיים.

וברור שהגיל שיחק תפקיד אצל חלק מהשחקנים, ובכל זאת, התאכזבתי מאוד מהכושר הגופני בחודש האחרון.

מצד שני לגלות ששחקן כמו שפונגין מצליח לסיים משחקים שלמים אחרי שלא קיבל דקות כל העונה, זה מראה לצד השני של ההצלחה של טוריחו ופאקו בתחום.

בקיצור, מהחשש לעזיבת טוריחו פתחתי נושא ועשיתי סלט לא קשור.

וואללה נכון, הרגע נזכרתי, הוא לא היה עם סוזה.

בכל מקרה, ביותר מידיי משחקים העונה להרבה שחקנים נגמר האוויר, מה שלא היה בשנתיים הקודמות וזה הפריע לי.

אם אצל אוסקר, טוריחו היה הסמכות וניהל את העניינים, העונה הוא ביצע הוראות.

לא יודע. לא ראיתי את זה. גם בשנה שעברה אמרו דברים כאלה. בפועל אנחנו כבר שלוש שנים מעל הליגה מבחינת כושר. פציעות בסוף יהיו. היה לנו קצת מזל בשנתיים הקודמות כי לא היו כמעט בכלל (להוציא של יצחקי). השנה הסטטיסטיקה התאזנה קצת. לא חושב שיש פה משהו מיוחד.

ניצחנו כלכך הרבה משחקים השנה מדקה 70 ומעלה מוזר לי העניין הזה שאת מעלה.

פאקו אגב נחשב בעיני רבים בעולם כגורו כושר אולי הכי טוב בעולם הכדורגל, טוריחו לידו זה באמת מישהו קטן ונחמד, אבל אין בכלל מה להשוות בין שניהם, אחד אליל כושר בעולם, השני אליל הכושר שלנו, אנחנו מתים עליו אבל לא צריך להיסחף.

ניצחנו כלכך הרבה משחקים השנה מדקה 70 ומעלה מוזר לי העניין הזה שאת מעלה.

פאקו אגב נחשב בעיני רבים בעולם כגורו כושר אולי הכי טוב בעולם הכדורגל, טוריחו לידו זה באמת מישהו קטן ונחמד, אבל אין בכלל מה להשוות בין שניהם, אחד אליל כושר בעולם, השני אליל הכושר שלנו, אנחנו מתים עליו אבל לא צריך להיסחף.

צודק, נסחפתי מאוד, אבל רק מהלחץ שנכנסתי מפחד שטוריחו יעזוב.

פאקו מומחה כושר גופני עם רזומה מרשים יותר מזה של טוריחו, שניהם הביאו תוצאות משמעותיות למועדונים שעבדו איתם.

אין סיבה להטיל אשמה בעניין הפציעות על ההוראות המקצועיות של פאקו, אולי להפך. הידע המשולב של שניהם אמור להיות שובר שוויון.

אני מאוד מקווה שטוריחו יישאר.

לא מבין בזה כן אבל שלשחקן נגמר האוויר מהר מזה אומר? כושר חלש? או סיבולת לב ריאה חלשה? ואם כן אפשר לשפר את זה?

שמתי לב שטל בן חיים אחריי כל ספירנט אין לו אוויר והוא לא מצליח לעמוד בקושי.

עובדתית, זה פשוט לא נכון. טוריחו/פאקו/נאצ'ו/דרור שמשון, בשורה התחתונה, ע"פ מדדים אובייקטיבים של gps וכאלה, באופן כללי מכבי של השנה התקדמה בכושר הגופני משנה שעברה והלכה והשתפרה לאורך העונה. יכול להיות שזה לא נראה על המגרש, אבל אי אפשר להתווכח עם קילומטראז' של gps, ובמדד הזה השחקנים עשו התקדמות גם העונה.

אני יודע שלרוב זה נראה אחרת, אבל תשאלו מישהו מתוך הקבוצה ותיראו מה הוא יספר לכם.

כמו שאמרו פה, דווקא בפלייאוף היו הרבה משחקים שהראינו עליונות בעשרים הדקות האחרונות. פציעות לפעמים קורות לאו דווקא בגלל בעיה באימוני הכושר.

עובדתית, זה פשוט לא נכון. טוריחו/פאקו/נאצ'ו/דרור שמשון, בשורה התחתונה, ע"פ מדדים אובייקטיבים של gps וכאלה, באופן כללי מכבי של השנה התקדמה בכושר הגופני משנה שעברה והלכה והשתפרה לאורך העונה. יכול להיות שזה לא נראה על המגרש, אבל אי אפשר להתווכח עם קילומטראז' של gps, ובמדד הזה השחקנים עשו התקדמות גם העונה.

אני יודע שלרוב זה נראה אחרת, אבל תשאלו מישהו מתוך הקבוצה ותיראו מה הוא יספר לכם.

יש לך גישה לנתונים האלה של ה GPS? לא זכור לי שמכבי פרסמה אותם, בטח לא עם השוואה לעבר.

יש לך גישה לנתונים האלה של ה GPS? לא זכור לי שמכבי פרסמה אותם, בטח לא עם השוואה לעבר.

לא אין גישה פומבית, ככל הידוע לי. מה שתיארתי נאמר לי ע"י גורמים בקבוצה...

המשחק המלא היחיד של שפונגין היה הגמר... הוא בעצמו אמר בראיון סיכום עונה שלו שלמזלו הוא לא שיחק יותר נגד ק״ש כי אז היה גמור בגמר. בלי קשר טוריחו אגדה.

אני חושב שאם בכושר עסקינן גם "כושר מנטאלי" מהווה פונקציה,כמאמר הפיתגם: הדבר הכי קשה למרתוניסט הוא לקשור את השרוכים-קרי: יש לנו קאדר שחקנים שבעים בלתי- יתואר..

#ג'ורדימחתיםאתיעקבהלללעונתפרישה

בגדול אני לא חושב שכח וכושר סיבולת לב הריאה הוא שפחת אצלנו השנה.

אלא יותר כושר מנטאלי, סימפטום של נטישה דקה 85 לפני החגיגות

השאלה היא אם המאמן החדש ירצה להביא איתו גם מאמן/ני כושר בצוות. אם כן טוריחו יעזוב וזה יהיה גרוע. אני מקווה שהמאמן יביא איתו עוזרים אבל טוריחו ישאר איתנו. בכלל טוריחו זו דמות שהייתי שמח לשמוע שהוא סגור אצלנו לכמה שנים טובות.

המשחק המלא היחיד של שפונגין היה הגמר... הוא בעצמו אמר בראיון סיכום עונה שלו שלמזלו הוא לא שיחק יותר נגד ק״ש כי אז היה גמור בגמר. בלי קשר טוריחו אגדה.

גם נגד ביתר הוא עשה משחק מלא.