Jump to content

תודה פאקו

שורה

Recommended Posts

אין לי ספק שהיה מצליח בעונה הבאה יוצר מכל מאמן שיגיע

נראה שההצלחה מסחררת את מקבלי ההחלטות במכבי

לא שלם עם הדרך בה המועדון הזה הולך

כל מי שקילל אותו היום - כבר נגמרו לי המילים. ניסיתי לחשוב מה להגיד עליכם. לא יודע. לא מוצא מילה מספיק גרועה כדי לתאר אפסים כמוכם שאני כבר לא מדבר על הערכה אליו כמאמן כדורגל, אלא כבנאדם שתרם למועדון שלכם ועשה את המיטב(הביא טרבל,אידיוטים!!!!) כדי שנצליח. אל תמחאו כפיים(בגלל שאתם זבל) אבל לפחות אל תשרקו. תנו כבוד לבן אדם ולא למאמן. היה באיזור שלי ריב על סף המכות בין חבר'ה ששרקו לכאלה שניסו לגרום להם להפסיק. מבין את האנשים שכבר לא יכולים לשאת את הקהל המסריח שלנו. זה קשה לראות אותם ולשמור בבטן.

תודה פאקו. נתת לי העונה את רגעי האושר שאני אוהד כדורגל בשבילם ולי זה מספיק.

במציאות שנוצרה, לא הייתה ברירה אחרת.

אישית הייתי מעדיף לראות את פאקו ממשיך וג׳ורדי עוזב, אבל ההחלטה של מיץ׳ היא כנראה זו בעלת הסיכוי הנמוך ביותר לפגוע בהגמוניה המקומית.

אין לי ספק שיעשה קריירת אימון יפה, בהצלחה.

הדברים שהוא אומר מאוד מדאיגים, זה נראה שהוא רצה ללכת לשינוי גדול בסגל והקבוצה הולכת בכיוון אחר.

משהו מאוד מדאיג מהכתבה של טוכמן הבוקר:

בנקודה הזו התבקש פאקו להסביר ולמעשה חשף את הסיבה העיקרית בגללה החליט מהצד שלו לעזוב: "כשאתה צריך לעמוד בפני משימה חדשה כמו ליגת האלופות, אתה צריך להבין שמתבקשת רמה אחרת. הקבוצה הזו התאגדה בשנה שעברה כדי להגיע לליגת האלופות או לליגה האירופית והיא לא הצליחה. אם היא לא הצליחה, כנראה שהיא לא היתה מספיק טובה כדי לעמוד במשימה הזו. הקבוצה הזו היתה מספיק טובה כדי לזכות בטרבל, אבל כשזה מגיע לליגת האלופות, צריך סגל יותר טוב"

ככה"נ הוא עוזב על רקע התקציב/תוכניות הרכש שלדעתו לא יכולות לאפשר לו לעמוד במטרה שהמועדון מציב (שלב בתים).

הוא גם רמז את זה בסול טוק עם הכתבים שטען שהוא מרגיש שהוא לא יוכל להשיג יותר ממה שהשיג (יותר = צ'מפיונס)

כנראה שפאקו רצה מתיחת פנים רצינית מאוד, ומכבי רצתה ללכת בכיוון יותר סולידי.

אני עם פאקו. הסגל הזה מיצה את עצמו לגמרי.

במציאות שנוצרה, לא הייתה ברירה אחרת.

אישית הייתי מעדיף לראות את פאקו ממשיך וג׳ורדי עוזב, אבל ההחלטה של מיץ׳ היא כנראה זו בעלת הסיכוי הנמוך ביותר לפגוע בהגמוניה המקומית.

אין לי ספק שיעשה קריירת אימון יפה, בהצלחה.

אני בטוח שפאקו צבר ידע רב אחרי שהיה בצמרת הכדורגל העולמי ויכול להיות שעוד יצליח בעתיד באירופה( למרות שמוזר שלא אימן באירופה אחרי הרזומה המרשים שלו בתור עוזר מאמן, אנשי מקצוע באירופה קיבלו תפקידים בליגות בכירות על הרבה פחות), אבל הוא לא הראה בעונה הזו שום דבר שמצדיק המשך עבודה בשנה הבאה גם עם סגל טוב יותר שמכבי כבר הייתה צריכה עוד בשנה הקודמת. לכן אני חושב שלא פאקו ולא ג׳ורדי היו צריכים להמשיך עם כל האהבה, מיץ׳ היה צריך להביא דם חדש עם חזון להתקדם ולצאת מאזור הבטחון שג׳ורדי נמצא בו בכמה החלונות האחרונים ולא נראה שיש לו כוונה לעזוב אותו. אחרת מיטרו, פריצה, פאבלו וקרלוס כבר היו מקבלים הודעה שהם עוזבים.

פאקו מציאותי ויודע שמדובר בסגל חלש אפור ומוגבל במונחים אירופיים, ג׳ורדי בונה על בן בסט שיביא לנו אלופות. שיהיה לנו בהצלחה.

מחזיר אותכם למסיבת העיתונאים למשהו שאמר פאקו ולדעתי לא הובן כהלכה.

דיברו על המשכיות והוא קטע את הדברים ואמר (במה שהרגיש כמשפט היחידי במסיבת העיתונאים הזאת שבא מהלב ולא מהראש) שהמשכיות היא לא תמיד הדבר הנכון.

כולם מקשרים את זה ליחסים שלו עם מכבי, לדעתי זה מעבר והוא התכוון גם לסגל השחקנים.

אם נוסיף לזה את הארכות החוזה של קרלוס וחואן פאבלו אני חושב שהתמונה מתבהרת.

ג'ורדי הולך על המשכיות עם הקלפים החזקים שלו ומאמין ששלושה ארבעה שחקנים יכולים לשדרג את הקבוצה מספיק,

פאקו כנראה ביקש משהו הרבה יותר הרפתקני.

סוזה היה המאמן הטוב ביותר שבנתיים היה פה. אוסקר אולי הכי ריגש. אבל ללא ספק שפאקו הוא הכי אהוב עלי. בנאדם צנוע, מקצוען פשוט מלך

ראיון פרידה -

http://www.maccabi-tlv.co.il/iw/news/news-articles/%D7%A4%D7%90%D7%A7%D7%95-%D7%A8%D7%92%D7%A9%D7%95%D7%AA-%D7%A9%D7%9C-%D7%A9%D7%9E%D7%97%D7%94-%D7%95%D7%A2%D7%A6%D7%91-/

מאמן ענק, מקצועי מאוד וייצג אותנו בתקשורת כמו שצריך.
גרם לשירלי להתחיל לשאול שאלות מקצועיות על טקטיקה, מערכים וכאלה...זה הישג ענק ביחד עם ה3 הישגים של הטרבל.

מאמן ענק עם אישיות מדהימה, צנוע ומקצוען מהזן הטוב ביותר. אחלה פאקו שבעולם, הוא רישמית נחקק בספרי ההיסטוריה של הכדורגל הישראלי בכלל ובמכבי בפרט.

״אני מודה לכל האוהדים שחלקו איתנו את המסע הזה. אני מאחל להם את כל הטוב בעתיד. אסור להם לשכוח שהקבוצה צריכה אותם ברגעים הקשים כאשר היא לא משחקת טוב ולא מביא נקודות. זו המשמעות של אוהדים, לאהוד ולתמוך".

רואים שהוא קצת מרגיש את חוסר הכבוד של הקהל כלפיו, שקראו את השם שלו בסוף המשחק ביום שני אפילו היו כמה שריקות בוז, יש יותר מדי כפויי טובה מסריחים שלא מגיע להם מאמן כזה, לא מגיעה להם קבוצה כזאת.

תודה על הטרבל יא פאקו!!