Jump to content

חוגגים בבלומפילד

MaTa

Recommended Posts

http://www.maccabi-tlv.co.il/iw/news/news-articles/לקראת-פ-ת-מה-צפוי-לכם-בערב-החגיגי-/

מה צפוי לכם? החגיגות יחלו כשעתיים לפני הכניסה ליציעים עם מוזיקה שתקבל את פניכם ואיצטדיון בלומפילד שילבש צהוב לכבוד האירוע. בנוסף, יוצבו שלוש נקודות מכירה פזורות מסביב לאיצטדיון שם תוכלו להצטייד בחולצות משחק עם השם שלכם בעמדות הדפסה, וגם מחולצה מיוחדת שהוכנה במיוחד לכבוד הזכייה בטרבל ההיסטורי. מנהלת הליגות לכדורגל תחלק לכם כדורי ים מיוחדים מהם תוכלו ליהנות בפגרה.

לאחר שתתפסו את מקומכם בבלומפילד ותסיימו לעודד את השחקנים בחימום, נתפנה להפרד מהקפטן שלנו שרן ייני בטקס מרגש. אנחנו ממליצים לכם להביט אל המסכים לקליפ הפרידה המיוחד.

רגע אחרי הפרידה מהקפטן, תעניק המנהלת את פרס שחקן כדורגלן העונה של מנהלת הליגות לכדורגל על ידי אוהדי הקבוצה שזכו בתחרות הענקת הפרס למספר 7.

לאחר סיום המשחק, נתפנה לחגיגות האמיתיות. השחקנים ירדו לכמה דקות של התארגנות שבמהלכן תוכלו ליהנות מהבחירה שלכם לעשרת שערי העונה בתוספת סרטון מיוחד שיסכם את העונה ההיסטורית. במהלך הסירטונים איצטדיון בלומפילד הולך להשתנות מקצה לקצה בעזרת מופע לייזרים ופירוטכניקה במסיבה שתמשך עד חצות.

אתם תדאגו להגיע למשחק עם מיתרי קול תקינים. לכל השאר אנחנו כבר נדאג.

אין חולצת טריקו של הטרבל או מזכרת אחרת שאפשר לקנות? למה חולצה של העונה כבר יש לי וביחד עם החידוש מנוי יש לי חודש של יואב כץ

ביזיון. הקאתי בפה.

נהיו מכבי סל, ואפילו יותר גרועים.

אגב, לא הכול באשמת מכבי. בתצוגת שחקנים המביכה שהייתה, מה כואב לכם קהל של בני זונות למחוא כפיים? החצי שנשאר בשער 7 פשוט הסתכל בשוק, ישב בתרדמת או צילם כמו פקאצה.

גם העניין עם המוזיקה היה מביך למדי, באנו לחגוג אליפות לא בר מצווה. תנו לקהל, לפאנטיקס, לשיר. שמתם עומר אדם? תשתיקו בפזמון שהקהל ישיר.

נחנקנו

סורי, אי אפשר לחגוג אחרי הפסד. בטח כשהוא קוטע רצף כל כך מרשים. בטח אוהדי מכבי.

ההנהלה לקחה הימור מושכל, פספסה הפעם.

וואלה אחרי ההפסד הזה, זה הרגיש כמו טקס ביום הזיכרון.

כן, אבל גם בלי ההפסד הזה

חגגנו אחרי הגביע, והיה ברור שחגיגה שבועיים אחרי תהיה מאולצת ולא באמת "חגיגה".

אני דווקא חגגתי מאוד

בעיקר כשעלה הלייזר של שפונגין

למרות שגם הלייזר של דור מיכה (עם העיניים הכחולות) היה מאוד מלהיב.

מכבי ניסתה, אבל כמה דברים תקעו את האירוע הזה.

החל מההפסד, השעה המאוחרת, החגיגות המוקדמות שבועיים קודם וכולי.

רק חבל שדפקו לנו את הבני יהודה השנתי בבלומפילד, אבל גם זה בקטנה.

אתם נסחפים שוב כרגיל.

כן, היה מבאס, אבל זה לא בשליטת המועדון. עשו את כל מה שאפשר מבחינתם, אבל גורמים חיצוניים הרסו כל שביב תקווה אפשרי לחגיגות ראויות.

לא ביזיון ולא נעליים.

היום היה היום שנפל לי האסימון - הלוואי ומכבי לא ייקחו תואר שנה הבאה או לפחות אליפות.

אני יושב (עומד) בשער 9, אנחנו עומדים בקצה בשורה האחרונה ותמיד מנסים להעיר את כולם.. אני לא יודע מה קרה היום שהיה כ"כ מיוחד, אולי זה המעמד ביחס לתצוגה של הקהל, אבל הסתכלתי סביבי ופשוט חשכו עייני, אני לא יודע אפילו מאיפה להתחיל, אם זה אנשים שבאים בבורדו \ ורד \ כמעט אדום, אם זה אנשים שבאים למשחק ולא מרימים את הראש פעם אחת לדשא (מה לעזאזל אתם עושים באפליקציה של ONE כ"כ הרבה?!?), אם זה כל התלונות והקללות לקבוצה ואם זה התלונות על הקהל - פאק אנשים.. אתם לא מפסיקים להתלונן כמה הקהל נהייה מחורבן ואני עומד כמו קלוץ היחיד ששר, תפתחו את הפה המזויין שלכם ויהיה לנו קהל קטלני.

צילמתי כל מיני תמונות של אנשים שפשוט רק מלהסתכל עליהם הרגשתי דיכאון, אבל נראה לי השאיר אותם בפלאפון..

*אני כמובן מוציא את ליגת האלופות מהמשוואה וזה חלום שנעלה שוב