Jump to content

מגיע לביקור מחו?ל איפה לשבת בפלייאוף?

Exoiron

Recommended Posts

אז ככה, אני גר באל איי ויוצא לי להגיע לארץ פעם בשנה-שנתיים בלחץ ובדרך כלל לצערי תמיד מפספס גם כדורגל וגם את הכדורסל ונאלץ להתחבר לטלויזיה בשעות מטורפות לראות את כל המשחקים. הפעם יצא שאני מגיע בזמן אבל האמת שאין לי מושג לאיפה לקנות כרטיסים באולם?

מן הסתם רוב היציעים לא למכירה בכלל ממה שאני רואה באתר של מכבי, אבל בעקרון באיזה איזור של האולם כדאי לי לשבת בשביל לא להתקע עם כל אוהדי הקונצרטים למיניהם?

חיפשתי קצת באינטרנט וחלק אומרים לשבת ב7 וחלק ב1 וזה 2 צדדים שונים של האולם חח.. קצת עזרה בבקשה!

Sent from my iPhone using Tapatalk

שער 11 יציע - הגוש המעודד יורד לאולם 11 במשחקי הליגה (חוץ מנגד י-ם ודרבי).

קנה את הכרטיס הכי זול, דקה-שתיים מהפתיחה פותחים את השערים מהיציע לאולם - ותתמזג ל-11 ..

אם אתה רוצה לעודד בגוש יש מכירת כרטיסים של גייט 11 בסכום סימלי. אם אתה לא רוצה גוש פשוט תבוא ותבקש ממישהו כרטיס חינם.

איזה יציעים מתמלאים קודם בדרך כלל? אם אתם אומרים שהגוש יורד לאולם 11 אז הצד הזה של המגרש יחסית ריק במשחקים שהם לא אירופה או גמר?

בהנחה שאני קונה מקומות בלמטה, עדיף לשבת ב7, 4, או 1? או שזה לא משנה וכולם יהיו מלאים באותה מידה.

תודה על העזרה חברים.

אל תעשה את הטעות של לקנות כרטיס בקופה. יש כ-10 אלף מנויים, בסדרה מול נ"צ באו משהו כמו 3,000. בחצי הגמר בטח יגיעו יותר- נניח 5-6 אלף. זה אומר שיש אלפי כרטיסים לא משומשים. פשוט תגיע לאיזור הקופות ותחפש כרטיס בחינם או במחיר סימלי.

איזה יציעים מתמלאים קודם בדרך כלל? אם אתם אומרים שהגוש יורד לאולם 11 אז הצד הזה של המגרש יחסית ריק במשחקים שהם לא אירופה או גמר?

בהנחה שאני קונה מקומות בלמטה, עדיף לשבת ב7, 4, או 1? או שזה לא משנה וכולם יהיו מלאים באותה מידה.

תודה על העזרה חברים.

יש לך עכשיו בפייסבוק של גייט 11 כרטיסים לגוש המעודד שער 11 למטה מאחורי הסל (מה שנקרא "אולם 11") ב12 שח.