Jump to content

נבחרת העונה שלכם - ליגת העל

Recommended Posts

שוער: חואן פאבלו - אונמנם סטנקוביץ הוא השוער הטוב בליגה אבל לא יכול להיות שוער העונה כשהוא סופג בצרורות ובטח לא חקוק כאחד שהביא נקודות במו רגליו, חואן היה יציב (גם במשחק הרגל המזעזע שלו),ספג הכי מעט ובהעדר אניימות זכה אצלי מההפקר.

מגן ימני: שרן ייני - לקח בנקודות אצלי מול ביטון, ביטון התקפי מאוד אך חלש הגנתית וייני בדיוק ההפך,במבחן היציבות ייני לוקח בגדול והכי חשוב תארים לוקחים דרך ההגנה.

בלם: איתן טיבי - הבלם הכי טוב בליגה בפער. מהיר,והכי חשוב יציב, אם רק היה לו משחק רגל סביר לטעמי מזמן לא היה איתנו.

בלם: וויליאם סוארז - אחראי העיקרי על החלק היותר טוב של ב"ש, מאוד יציב וחכם עם משחק רגל וראש טובים, כמעט איבד אצלי את המקום בעקבות הסיום העלוב של כל הקבוצה מתחילת הפלייאוף.

מגן שמאלי: חן דלמוני - אומנם לא בלט בהכרח אבל אף מגן שמאלי בליגה לא עשה זאת, יש לו חלק בהצלחה של ק"ש, סביר הגנתי וטוב התקפי.

קשר קו: מאור בוזגלו - השחקן הראשון שהייתי מחזיר למכבי, שחקן קו מצוין שנותן מספרים (בן חיים תילמד), החסרון הענק שלו שהוא עדיין לא נגמל מהטיטול (ראה ערך כל משחק עונה ובעיקר גמר הגביע).

קשר: נוסא איגיבור - השחקן הכי אנדרייטד בתקשורת ולצערי ביציע, גרזן הגנתי, כוח מתפרץ התקפי ,רק מה עם הסיומת?? (אם היה לו גם את זה בחיים הוא לא היה חוזר לארץ).

קשר: רועי קהת - שנים אני טוען שהוא יהיה הזהבי הבא, חכם מאוד, נע ללא כדור והכי חשוב גולר הפיספוס הכי גדול שלנו (ולא רק באשמת מכבי) ,נתן עונה גדולה והיה השחקן הכי חשוב בק"ש (לקח בנקודות את אוגו)

קשר קו: דור מיכה - נייד, הכי קרוב לברקו בראיית המשחק, אם רק ישפר את משחק הרגל שלו ואת היציבות (בזה יש שיפור לעומת שנה הבאה) יהיה הסגן של אלוהים בשנים הקרובות

קשר: ערן זהבי - עזבו מיותר, כל מה שנגיד רק יקלקל.

חלוץ: מוחמד גאדיר - סגן מלך השערים.עשה קפיצת מדרגה ענקית העונה והכי חשוב השחקן הכי טוב באחת מהפתעות העונה שלי - סכנין.

דלמוני בכלל שיחק לאורך כל העונה? לפי מה שידוע לי פינאס היה השמאלי הראשון בהרכב ואז דלמוני החליף אותו

אמת. לא מבין מה שמים אותו, אפילו בן הרוש יותר הגיוני.

לטיבי אין משחק רגל סביר ?

מה אתה מעשן אחי ?

לא מעשן ותבדוק אותי , בכל פס מעל 10 מטר הוא לא מדייק, שלא לדבר על הכדורים הארוכים שלו

חואן פאבלו

טאוטחה טיבי ארסו דסה

פררה איגבור קהת

בוזגלו זהבי מיכה

פררה וארסו במכבי לדעתי היו משודרגים פי כמה מביתר.

לא מחזיק מארסו. עשו ממנו הרבה יותר ממה שהוא .

גאדיר עשה ממנו צחוק, גם מונונגה ועוז פרץ .

סוארז, פאס, קאסיו - בלמים יותר טובים ממנו.

יכול להיות מצד שני פאס חצי עונה בקבוצת תחתית חצי שנה קבוצה מדשדשת ועוד בגארבז.

וסוארז חרבן עונה שלמה בפליאוף וגמר גביע.

יכול להיות שקאסיו עדיף,בוחר לפרגן לארסו.

איתמר ניצן - תגידו שאני מגזים, לדעתי השוער הישראלי הטוב בליגה היום. נתן הופעות גדולות עם הגנה בינונית.

שרן ייני - אחראי, חכם, מנהיג, קפטן.

איתן טיבי - הבלם הטוב הישראל.

שיר צדק - שחקן הבן זונה

טוואטחה- תגידו מה שתגידו, 70 אחוז מאיתנו מביאים אותו.

אלברמן - עונה מטורפת שלו. במילה אחת - בוס.

רועי קהת - פיספוס העשור שלנו.

ג'ון אוגו - התלבטתי בינו לבין נוסא. בגלל הפתיחה הלא טובה של נוסא בחרתי בו.

מאור בוזגלו - בוא תנגב לי את התחת.

גאדיר - עונה אדירה. אם לא ערבי כל הפרשנים גומרים עליו העונה. חלוץ אש.

זהבי - אלוהים.

לא מבין איך אנשים שמים פה את סטויקוביץ.. מדברים פה על שוער העונה, ז"א השוער שנתן את העונה הכי טובה, איך שוער שספג כ"כ הרבה שערים יכול להיות שוער העונה? יכול להיות שיש לו איכויות(שוער נבחרת סרביה, חייב להיות שווה משהו.), אבל הוא ממש לא שוער העונה.

איתמר ניצן, חואן פאבלו ואפילו קליימן נתנו עונה הרבה יותר טובה מהשמן הזה.

לא מבין איך אנשים שמים פה את סטויקוביץ.. מדברים פה על שוער העונה, ז"א השוער שנתן את העונה הכי טובה, איך שוער שספג כ"כ הרבה שערים יכול להיות שוער העונה? יכול להיות שיש לו איכויות(שוער נבחרת סרביה, חייב להיות שווה משהו.), אבל הוא ממש לא שוער העונה.

איתמר ניצן, חואן פאבלו ואפילו קליימן נתנו עונה הרבה יותר טובה מהשמן הזה.

זה כי הוא מנשק את הכדור ומצטלב כל 54 שניות.

אה הוא גם עצבני כזה.

סך הכל הוא מצטלם טוב ומלא בפוזה.

שוער העונה זה באמת בעיה, אף אחד לא היה טוב.

קליימן בדיחה וזה בדיחה שבכלל הזכרת אותו.

חואן פאבלו נתן כמה משחקים גדולים וגם התעלה במאני טיים. אבל אני אפילו לא יכול לספור את הגולים שקיבלנו באשמתו (והתקפי הלב..) - אחרת היה לוקח בקלות.

דווקא השוער הראשון שהזכרת, איתמר ניצן. אולי הוא זה שראוי לתואר.

אמנם לא שמענו עליו הרבה, וגם אני אישית מודה שלא עקבתי אחריו יותר מדי..

אבל אומרים שהוא היה נהדר, יש לו נתונים פנטסטים במפת השנה, והוא גורם די מרכזי בהגעתם לפלייאוף העליון (שזה סוג של הפתעה)

אז וואלה,

אולי מגיע לו לפני סטוייקו ופאבלו...

כמה שהייתי רוצה שנחליף שוער לדעתי חואן פאבלו היה הכי טוב העונה, בחצי הראשון הוא היה גרוע בערך כמו כל השוערים המובילים פה, בחצי השני של העונה נתן הצגות מטורפות, זכורות לי המון הצלות שלו והמון נקודות שהוא הביא בידיים, אם זה לא להפסיד בק"ש בליגה ובגביע, משחק עצום מוול ב"ש בחוץ, הצלות מול אשדוד בחוץ ועוד מלא מלא, אני אפילו חושב שלא ניתן להשוות את זה לשום שוער אחר בליגה.

אז כן הוא עושה טעויות עם הרגל וכנראה בגלל הטעות האחרונה הרוב המכריע פה לא בחר אותו לשוער העונה אבל מבטיח לכם שכל שוער אחר בליגה אם היה מקבל 30-40 מסירות אחורה אליו וצריך להתחיל לחלק פאסים היה טועה ואולי אפילו יותר מחואן, אין שוער אחד שעובד כמו ששוער מכבי עובד מבחינת משחק רגל, סביר שהוא יעשה טעויות הוא לא דור מיכה עדיין בטאץ'.

אגב נבחרת העונה שלי

פאבלו

ייני

טיבי

קאסיו

מאטוביץ'(לא מבריק אבל הבחירה בינו לבין טוואטחה ועמב"ה דיי קלה)

נוסא (בגדול היו שלושה שחקנים באותה רמה בתפקיד הזה, נוסא-פריירה-אוגו, מעדיף את שלנו)

קהת

זהבי

מיכה

בוזגלו

מנגה(התלבטות קשה עם גאדיר)

לכל מי שלא בחר בטאווטחה, לצערי עונה הבאה אני מאמין שהשם שלו יהיה כבר אצל כולם כאן.

השחקן נתן קפיצת מדרגה רצינית בהגנה העונה. משחקן שבאמת לא ראוי להקרא מגן, לאחד סביר שמאזן את הרמה ההגנתית שלו לשוררת בליגה

אבל כשמצרפים לזה את המהירות, כושר גופני והיכולות ההתקפיות הנהדרות - מקבלים את המגן השמאלי הטוב בליגה.

הלוואי שנעשה גם עליו מחטף, מתאים לי דסה וטאווטחה באגפים עם טיבי וקרלוס/זר באמצע.