Jump to content

ערן זהבי נשאר!

Recommended Posts

תגובת מחנה הפסימיים ?

קוסמיק ? מנש ? ביסטר ? חתולי ?

אני מבסוט.

אבל אם בא לך איזו פסימיות בשביל הכיף, אז "לא פוסל ירידה ביכולות שלו בעתיד ביחס למה שמוכר לנו היום"

לא אתבאס בכלל אם טב״ח ייצא. עם ההכנסה הצפויה אפשר לעשות הרבה, וגם יידרש לעשות הרבה.

כמו שביסטר ניסח נהדר באחד הנושאים האחרים (איבדתי מעקב כבר), עושה רושם שכל עוד לג׳ורדי תהיה את האופציה לשמר את הקיים - הוא יעדיף אותה.

אשמח לקו מעט הרפתקני יותר, גם אם אלו יהיו שינויים כפויים ולא יזומים שיובילו אליו.

עם מגבלת הזרים (ולא רק בגללה) המדיניות של ג'ורדי היא להשקיע בישראלים הטובים. טב"ח ישראלי עם נתוני משחק אדירים במונחים ישראליים (מהירות,כוח,דריבל ובעיטה שהשתפרה). השנה הוא עשה התקדמות גדולה. הוא עדיין לא במקום שיכול להיות בו אבל בדרך לשם. שווה את ההשקעה ושווה להשאיר אותו. לא רואה ישראליים שניתן להביא למכבי שיהיו טובים ממנו ובעלויות פחותות מהעליות להשאיר אותו. זר? יש עמדות יותר חשובות שאין בהם היצע ישראלי לבזבז עליהם את מכסת הזרים.

30b27a4ca18e05c2b5b4a177deb4a291.jpg

Sent from my LG-D855

מה שיפה, שהם כנראה חתמו בשעות היום לפי השמש שיש בחוץ בתמונה וזה רק יצא בלילה כשמכבי החליטה לפרסם!! איזה ענקים!! ככה אני אוהב אותם!!

מ כ ב י אני מאוהב בך!!!

למען ההגינות, כבר נכתב ונאמר בתקשורת כמה פעמים שמכבי תפתח לערן את החוזה.

אני לא איש תקשורת ויכולתי להגיד את זה.

מעניין אותי איך הוא החליט על הפיו פיו בפעם הראשונה

סוארז עשה פיו פיו יום או יומיים לפני וערן פשוט חיקה אותו. העיניין הוא שזהבי עשה את זה מול שער 4 בדרבי ואז התחיל פסטיבל "מעודד אלימות" המגוחך של עמותת האדומים לבלב ואוהדי מכבי ביקשו ממנו להפוך את זה לחגיגה קבועה. השאר היסטוריה.

לאחר מעשי האלימות הקשים שנקט בהם זהבי כנגד קהל הפועל שוב אנחנו רואים אותו במערומיו עם בריונות בוטה כנגד חבריו לקבוצה

1914284-18.jpg

חח איזה מרגשים הם אפילו באירוע של HP לכבוד מכבי, מדהים

http://www.maccabi-tlv.co.il/iw/news/news-articles/-%D7%9B%D7%9C-%D7%94%D7%A2%D7%95%D7%A0%D7%94-%D7%90%D7%9E%D7%A8%D7%AA%D7%99-%D7%A9%D7%90%D7%A0%D7%99-%D7%9E%D7%A8%D7%95%D7%A6%D7%94-%D7%91%D7%9E%D7%9B%D7%91%D7%99-/

"ישבתי עם מיץ' גולדהאר וג'ורדי קרויף והבהירו לי לאן המועדון רוצה להתקדם והבנתי שגם אני רוצה שלשם תגיע הקריירה שלי"

אשששש

"לא ויתרתי על אירופה, ברגע שיהיה משהו אני ומכבי נחשוב על זה ביחד"

סעמק...

ברור לכולם שאם פתאום תבוא הצעה מקבוצה לגיטימית באירופה, מכבי לא תטיל ווטו מוחלט. אבל כן במצב הנוכחי יש לה זכות לדרוש סכום כסף יפה ולא איזה סעיף שחרור מגוחך (יחסית).

http://sports.walla.co.il/item/2858031

זהבי מרוויח כמו סטרלינג מליברפול

"אם נציץ לרגע במשכורות הליגה האיטלקית, נמצא יחסית מעט מאוד שחקנים שמשתכרים ב-2.2 מיליון יורו ברוטו לעונה ומעלה. ב-13 קבוצות שונות אין אפילו שחקן אחד כזה, בעוד שמספר כוכבים נמצאים באזור. לוקה טוני הוותיק, שמוליך את טבלת הכובשים באיטליה עם 21 כיבושים, הרוויח מיליון יורו השנה ואילו היהלום של ססואולו, דומניקו ברארדי, קיבל 1.1 מיליון. עוד דוגמאות? האיש שהביא את יובנטוס לגמר ליגת האלופות, אלברו מוראטה, הרוויח העונה מיליון יורו. חואן קואדרדו, שהחל את העונה בפיורנטינה לפני המעבר לצ'לסי, הרוויח במדי הויולה 1.05 מיליון יורו לעונה. אלסנדרו מאטרי שהביא ליובנטוס גביע, פתח את העונה בגנואה והרוויח שם מיליון יורו. באינטר, זה הסכום שמרוויח מאורו איקרדי, הארגנטינאי הצעיר והמצוין. לורנצו אינסינייה קיבל השנה 1.1 מיליון בנאפולי."

http://sports.walla.co.il/item/2858031

זהבי מרוויח כמו סטרלינג מליברפול

"אם נציץ לרגע במשכורות הליגה האיטלקית, נמצא יחסית מעט מאוד שחקנים שמשתכרים ב-2.2 מיליון יורו ברוטו לעונה ומעלה. ב-13 קבוצות שונות אין אפילו שחקן אחד כזה, בעוד שמספר כוכבים נמצאים באזור. לוקה טוני הוותיק, שמוליך את טבלת הכובשים באיטליה עם 21 כיבושים, הרוויח מיליון יורו השנה ואילו היהלום של ססואולו, דומניקו ברארדי, קיבל 1.1 מיליון. עוד דוגמאות? האיש שהביא את יובנטוס לגמר ליגת האלופות, אלברו מוראטה, הרוויח העונה מיליון יורו. חואן קואדרדו, שהחל את העונה בפיורנטינה לפני המעבר לצ'לסי, הרוויח במדי הויולה 1.05 מיליון יורו לעונה. אלסנדרו מאטרי שהביא ליובנטוס גביע, פתח את העונה בגנואה והרוויח שם מיליון יורו. באינטר, זה הסכום שמרוויח מאורו איקרדי, הארגנטינאי הצעיר והמצוין. לורנצו אינסינייה קיבל השנה 1.1 מיליון בנאפולי."

זה יכול להישמע מצחיק אבל אני די בטוח שפרט ללוקה טוני - אולי - אף אחד מהשמות המוזכרים בליגה האיטלקית לא כובש פה 20 שערים בעונה.

זה יכול להישמע מצחיק אבל אני די בטוח שפרט ללוקה טוני - אולי - אף אחד מהשמות המוזכרים בליגה האיטלקית לא כובש פה 20 שערים בעונה.

אתה רציני?

זה שחקנים שמשאירים להגנות פה אבק

יצאת קצת עומר

וואלה איזו כתבת גניבת דעת

בן כמה ברארדי? הוא חצי של יובה אאלט)

שיבדקו את שאר הסגל של יובה

חוץ מזה לא בטוח שלהכפיל ל2.2 זו ההשוואה

אולי בישראל עלות השכר פי כמה מאשר בחו״ל?

זה כתבה שכתב מישהו שלא מכיר כלום באיטלקית

חחחח מאטרי

צריך להיות הפוך איך הוא מקבל ככה

אה כן, להשוות את מספר הכיבושים זה בכלל דבילי