Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 15\16 על שם יד ימין של ג'ורדי

Liran

Recommended Posts

בעיני הנושא המקצועי פה הוא בכלל לא אישיו. הנקודה היא היחס של מכבי לשחקנים שלה. יחס בין מעסיק למועסק. גולדהאר מדבר הרבה על ערכים ותרבות, אבל זה הפוך מזה.

במכבי עשו כל מיני מהלכים מוטעים לאורך הזמן, אבל אף אחד מהם לא היה דומה בכלל להפניית עורף מהסוג הזה. לי אישית, זה משהו שבאמת עושה רע.

אנחנו מנתחים מהלך שטרם קרה, אבל נזרום. בכל מקרה ברור שמכבי כן התכוונה לכך. הבעיה היא לא במהלך אלא בתזמון שלו. הרי אם מכבי היתה עושה את אותם מהלכים ומביאה שוער זר בתג מחיר גבוה ומגן בתחילת הקיץ כלומר משחררת את פאבלו וקרלוס בסיום העונה שעברה אף אחד לא היה נופל מהכיסא. אבל שזה בא (אם זה בא) בטיימינג כזה זה באמת מצטייר רע מאוד. דבר נוסף, ג'ורדי כמו שכבר למדנו מאמין גדול בשימור הקיים ולא נוטה לקחת סיכונים. יכול להיות שלג'ורדי היתה כוונה להשאיר אותם לאורך כל הדרך ויוקאנוביץ גם דרש את שלו. ומן הסתם שעליה לצ'מפיונס שינתה את התמונה גם מבחינת מיטש במקצת, אם זה לפזר כסף מתוך כסף שכבר הכנסת (או תכניס בהמשך אבל כסף מובטח) ואם זה הרצון שלנו לא להיות בדיחה בצ'מפיונס כמו הקמפיין האחרון של מכבי חיפה. יש הרבה דברים שאנחנו לא יודעים אני מניח, אבל כבר הוכח שיש לסמוך על מקבלי ההחלטות במכבי, גם אם מדובר בהחלטות לא פשוטות.

אני לגמרי מבין שהמועדון שואף לרמה מסוימת ואני מאוד אוהב את זה, אבל הדרך בה נפרדים מפאבלו לא נעימה במיוחד. גם לאור מה שג'ורדי אמר בתקופה האחרונה.

אני די חלוק בעניין הזה.

לא. אני לא. מכבי עשתה את הקפיצה המקצועית שלה השנה. חלק ניכר מהיכולת שלה לעשות את זה היא העובדה שבתור ארגון וקבוצה היא מלוכדת ומגובשת. מהלך כזה הוא לפרק הכל. בעיני זה גם סיכון מקצועי, כי בסופו של דבר אתה גורם לשחקנים להבין ולהרגיש שאין פה שום סנטימנט. נשתמש בך בדיוק עד לרגע שנוכל למצוא טוב יותר, ומכאן גם המחשבה ההפוכה - שחקנים ישתמשו במכבי בדיוק עד לרגע שיוכלו למצוא טוב יותר - מקבלת לגיטימציה. תאמר - זה בסדר גמור, אבל אז מה בדיוק אנחנו אוהדים, אוסף שחקנים נטולי הקשר שחושבים רק על עצמם?

אז כן, אני מאמין שהשוער החדש הוא שדרוג מקצועי, אבל בשורה התחתונה, זה תרגיל מלוכלך שעוד יכול להתפוצץ לך בפנים.

ביינתים בעידן קרויף כל שחקן שביקש לעזוב קיבל את מבוקשו ועזב(חוץ מרייכרט אבל זה יוצא דופן כי היה מדובר על הפועל)

אם מכבי מכבדת את החוזה של השחקן ולא זורקת אותו לאימוני נוער/מלינה שכר כמו הפועל אני לא רואה מה הבעיה.

אנחנו מנתחים מהלך שטרם קרה, אבל נזרום. בכל מקרה ברור שמכבי כן התכוונה לכך. הבעיה היא לא במהלך אלא בתזמון שלו. הרי אם מכבי היתה עושה את אותם מהלכים ומביאה שוער זר בתג מחיר גבוה ומגן בתחילת הקיץ כלומר משחררת את פאבלו וקרלוס בסיום העונה שעברה אף אחד לא היה נופל מהכיסא. אבל שזה בא (אם זה בא) בטיימינג כזה זה באמת מצטייר רע מאוד. דבר נוסף, ג'ורדי כמו שכבר למדנו מאמין גדול בשימור הקיים ולא נוטה לקחת סיכונים. יכול להיות שלג'ורדי היתה כוונה להשאיר אותם לאורך כל הדרך ויוקאנוביץ גם דרש את שלו. ומן הסתם שעליה לצ'מפיונס שינתה את התמונה גם מבחינת מיטש במקצת, אם זה לפזר כסף מתוך כסף שכבר הכנסת (או תכניס בהמשך אבל כסף מובטח) ואם זה הרצון שלנו לא להיות בדיחה בצ'מפיונס כמו הקמפיין האחרון של מכבי חיפה. יש הרבה דברים שאנחנו לא יודעים אני מניח, אבל כבר הוכח שיש לסמוך על מקבלי ההחלטות במכבי, גם אם מדובר בהחלטות לא פשוטות.

זה פשוט משאיר טעם רע מאוד. לי קשה מאוד לעכל כזה מהלך. אני בחיים לא הייתי עושה דבר כזה למישהו, והייתי מתעב מישהו אחר שעושה כזה דבר לי. בסופו של דבר מדובר פה בבני אדם.

אני הייתי בעד פאבלו כל הזמן הזה אבל המועדון רוצה להשתפר אז אין הרבה ברירות אם רוצים להתברג באירופה (גם צעד כלכלי יש פה כי זה שוער שעוד כמה שנים יכול להיות שווה פי כמה ממה שנשלם עליו)

מי שרוצה תמונה של השיחה.. בפרטי

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

וואלה אני לא יודע מי אתה ואם החלום שלך בעתיד זה להיות משה פרימו שתהיה גדול אבל גם אם היתה לי יכולת להוציא מידע משחקן מכבי לא הייתי עושה את זה. ובטח שלא מפרסם את זה. אחד הדברים החשובים שהשתנו מאז שג'ורדי הגיע זה שלא יוצאים הרבה דברים מקרית שלום, בטח לא לאוהדים ככה סתם. אז אם יש שחקן חלש מהבחינה של לשמור דברים לעצמו אז לא צריך להשתמש בזה.

לא רוצה שוער ולא מגן, קודם כל אני רוצה ששחקנים לא ידברו על עניינים פנימיים עם אוהדים וגם שאוהדים לא ידחפו את האף שלהם לאן שלא צריך. נולד לנו עוד משיח...

אני לגמרי מבין שהמועדון שואף לרמה מסוימת ואני מאוד אוהב את זה, אבל הדרך בה נפרדים מפאבלו לא נעימה במיוחד. גם לאור מה שג'ורדי אמר בתקופה האחרונה.

אני די חלוק בעניין הזה.

אתה חושב שאם המצב היה הפוך וחואן היה מקבל הצעה מקבוצה ממש טובה, הוא לא היה בא לג'ורדי ומתחנן שיתנו לו ללכת?

זה כדורגל מקצועני. לא זורקים אותו ליציע, לא מורידים אותו לנוער. הוא ימצא קבוצה אחרת והכל בסדר. זה ששחקן היה במוקדמות הצ'מפיונס לא מבטיח שהוא יישאר גם אחרי זה, זה לא עובד ככה בשום מקום.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.