Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 15\16 על שם יד ימין של ג'ורדי

Liran

Recommended Posts

אולי הלך הרוח כרגע לצחוק על הפרסום של וואן

אבל משום מה,אני לא רואה בו יותר ממדו בלגי משופר, אולי אפילו יותר חמום מוח

כרגע לדעתי זה יכול להיות רכש נדיר, אבל עדיף קודם חלוץ ברמה הזאת.

אולי הלך הרוח כרגע לצחוק על הפרסום של וואן

אבל משום מה,אני לא רואה בו יותר ממדו בלגי משופר, אולי אפילו יותר חמום מוח

כרגע לדעתי זה יכול להיות רכש נדיר, אבל עדיף קודם חלוץ ברמה הזאת.

שחקנים כאלה גם עוד 200 שנה לא יבואו למכבי. הלוואי אמן סלע על מה אתה מדבר. איפה מדו ואיפה הוא.

גם 2000 דקות זנ לא המון ממש

זה פחות מ23 משחקים

שחקן ששיחק 2000 דקות לא יכול לומר שלא קיבל הזדמנויות.

מתוך אותן 2000 דקות, ב- 1900 מהן הוא הסריח את המגרש. מה רצית, שיקבל מקום באנקר בהרכב כל העונה ללא יוצא מן הכלל, ללא קשר ליכולת שלו?!

שחקנים כאלה גם עוד 200 שנה לא יבואו למכבי. הלוואי אמן סלע על מה אתה מדבר. איפה מדו ואיפה הוא.

גם על מדו אמרו את זה ובסוף זרק פה זין

זה תפקיד שלדעתי קל לזרוק בו זין ואני לא בטוח שזה השחקן שהכי הייתי רוצה

גם על מדו אמרו את זה ובסוף זרק פה זין

זה תפקיד שלדעתי קל לזרוק בו זין ואני לא בטוח שזה השחקן שהכי הייתי רוצה

מה הקשר?

מדובר על קשר נבחרת פאקינג בבלגיה שהיה מעומד לריאל מדריד ומשחק בקבוצה פי מילארד יותר טוב משלנו. זה לא אותו סטטוס בכלל. שחקן כזה הוא מלך עולם בליגה כמו שלנו. מדו ירד ליגה עם איזו קבוצת שקר בספרד. אין מה להשוות.

מה הקשר?

מדובר על קשר נבחרת פאקינג בבלגיה שהיה מעומד לריאל מדריד ומשחק בקבוצה פי מילארד יותר טוב משלנו. זה לא אותו סטטוס בכלל. שחקן כזה הוא מלך עולם בליגה כמו שלנו. מדו ירד ליגה עם איזו קבוצת שקר בספרד. אין מה להשוות.

תשמע ברור שהוא שחקן מפחיד, אבל רק מלראות מהלכים שלו ביוטיוב הוא נראה כמו מדו משופר וחמום מוח לא נורמלי

זה חרא שילוב

ועובדה שבפורטו הוא בסוף לא מצא את מקומו

אם הוא יבוא ונודח מהאלופות, הוא יהיה צרה למאמן, כי אחד כזה לא ירצה לשחק נטו בליגה שלנו

אם להיות יותר מדויק במילים שלי, אם כבר מוציאים סכום כזה על שחקן,בבקשה שיהיה חלוץ 9 סטייל פריצה צעיר

זה מה שהיה חסר לנו כל העונה בתכלס כדי להפוך משחקים משעממים לתבוסות

מה הקשר?

אם לומר את האמת, המועמדות שלו לריאל מדריד הגיונית - לכל היותר - כמו המועמדות שלו למכבי.

כריס הנושא הזה יגיע למאות עמודים בין אם נרצה ובין אם לא..עד שמדברים על סטיבן ספור ולא על עוז ראלי אפשר קצת להתעסק בשטויות..במילא המילה היחידה היא של מכבי (ושל ברונו)

אם לומר את האמת, המועמדות שלו לריאל מדריד הגיונית - לכל היותר - כמו המועמדות שלו למכבי.

היה סביבו אז הייפ מטורף. ממש לא היה מופרך שיחתום שם.

אבל זה סתם דיבורי סרק.

ניקו או מוות. (מוות)

לא יקרה, אופירע מחפשת קליקים ומחפשת על מה לחפור בשעה 18:00 ויש אנשים שלוקחים אותה ברצינות

מה הלחץ? סה"כ עמ' 44 עד עמ' 200 זה רק החימום

אם אופירע הייתה יושבת מול קופמן, מה שהוא עשה להללי היה נשמע כמו ליטוף

אני לא לוקח שום דבר ברצינות, פשוט פחות רוצה אותו פה מכולם...

אני חושב שכרגע כדורים כבר מגיעים בליגה הזאת לרחבה, חסר לנו מישהו שסך הכל יתרגם אותם לגולים ביום שזהבי חלש

דפור הוא לא השחקן הזה, אני מקווה שלפחות על זה יסכימו איתי

ברור שהסיכויים שהוא יבוא גם ככה קטנים, אבל בכל זאת, אם יש סיכוי שהוא יבוא זה חבל לטעמי, כי בסוף אם אחד כזה יבוא במקום חלוץ טוב ובן בסט ישאר החלוץ,לא בטוח שעשינו פה התקדמות כלשהי

אני לא לוקח שום דבר ברצינות, פשוט פחות רוצה אותו פה מכולם...

אני חושב שכרגע כדורים כבר מגיעים בליגה הזאת לרחבה, חסר לנו מישהו שסך הכל יתרגם אותם לגולים ביום שזהבי חלש

דפור הוא לא השחקן הזה, אני מקווה שלפחות על זה יסכימו איתי

די אתה פשוט מביך

לא פחות מהכתבה עצמה

די אתה פשוט מביך

לא פחות מהכתבה עצמה

אני שמח שאתה יכול פשוט במשפט אחד לא קשור לפסול את מה שאמרתי... אבל את האמת, אתה רואה אותו משפר לך את היכולת מול השער?

די אתה פשוט מביך

לא פחות מהכתבה עצמה

אני שמח שאתה יכול פשוט במשפט אחד לא קשור לפסול את מה שאמרתי... אבל את האמת, אתה רואה אותו משפר לך את היכולת מול השער?

לא.

כי הוא לא ישחק במכבי.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.