Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 15\16 על שם יד ימין של ג'ורדי

Liran

Recommended Posts

לפי וואלה

פאבלו סיכם

לפי ספורט 1

גרסיה סיכם

ולפי ווינט ו-וואלה מיטרוביץ' צפוי להמשיך

נראה עוד עונה מלפפונים ארוכה של רדיפה אחרי אזולאי ודסה כאילו הם אבי כהן ואורי מלמליאן

ותו לא

תוך כדאי הפרעה של חיפה באמצע כרגיל(כמו בימים ההם שכל שחקן שמכבי רוצה גם הם רוצים)

זה לא אמיתי

קשה לי להאמין שג'ורדי הסכים לחדש את החוזה שלו בלי הבטחה מגולדהאר שהתקציב שחקנים יגדל משמעותית.

לא מאמין שג'ורדי נשאר פה רק בשביל עוד אליפות.

לאור זה שהחוזה של ג'ורדי חודש לא מזמן בגלל העיכוב אצל מיטש, יכול להיות שייקח עוד קצת זמן עד שיגיע רכש, אבל אני די בטוח שנראה חיזוק משמעותי.

איזה טמבל הרועי קהת ילד זין הזה. איך היינו צריכים אותו.

וחוזר ואומר. אם 4/5 זרים ממשיכים. לא נגיע לשומקום באירופה.

לדעתי 2 הולכים.

הימור על פריצה + קרלוס/מיטרו.

לדעתי 2 הולכים.

לפי איך שזה נראה

פאבלו, מיטרו, קרלוס ואיגיבור ממשיכים

רק פריצה עוזב. אולי הזר שהכי הייתי רוצה שישאר

קהת לא בא אלינו גם

עונה הבאה אנחנו נלחמים עם מכבי חיפה ראש בראש. על העלייה לפלייאוף העליון.

• מנהלים ראשיים

לדעתי 2 הולכים.

מכבי לא יכולה להבטיח לו כלום (ע"ע בן בסט).

הוא לא יודע מי המאמן שלו לעונה הבאה.. הוא לא יודע מי נשאר ומי ממשיך, הוא לא יודע אפילו מה מצפים ממנו.

הוא מסתכל מהצד על ורמוט, בן בסט ומבין שאולי המקום בישבלו כרגע הוא לנסות לצאת לחו"ל.

חיפה היא לא באמת אופציה זה להתפשר.

במצב כזה אני יכול להבין אותו. כאוהד אנחנו רואים בו שחקן מפתח, כשחקן הוא שם את מבטחו במאמן שלו וכשאין כזה עדיין אתה לא באמת יכול לדעת אם תשחק כמה ובאיזה עמדה.

אין ספק שמכבי תקדם אותו, אבל באותה נשימה הוא יכול גם להיקבר.

אז הוא לוזר שלא מאמין בעצמו וחסר הבנה בכדורגל. כמו מורן רוט בכדורסל, הראיון הכי מביך לספורטאי ששמעתי אתמול. פשוט אומר שהוא בקטע של להיות בינוני ולא רעב לתארים.

אז הוא לוזר שלא מאמין בעצמו וחסר הבנה בכדורגל. כמו מורן רוט בכדורסל, הראיון הכי מביך לספורטאי ששמעתי אתמול. פשוט אומר שהוא בקטע של להיות בינוני ולא רעב לתארים.

קהת? קיבל את ההחלטה הכי נכונה שיכל לקבל.

לא מבין איך מישהו חושב אחרת.

• מנהלים ראשיים

אל תעשו ממנו תמיר כהן... זה לא שהוא מעדיף ללכת לספסל.

מבחינה מקצועית אני באמת חושב שאם היה בשלב הזה מאמן לעונה הבאה ותוכנית רכש מסודרת הוא היה מגיע.

זה לא קשור לתוכניות רכש ומאמן, הדינמיקה היא מאוד פשוטה - מכבי תרדוף אחריו אחרי עונה לא טובה באוסטריה וינה. אוסטריה וינה לא תיקח אותו אחרי עונה לא טובה במכבי. גם אם נניח שעונה טובה במכבי ובאוסטריה וינה שווה אותו דבר (במבחינת המקפצה לקבוצה גדולה יותר) - פשוט יותר שווה לו לצאת לאירופה עכשיו.

לא מבין את הקטע, אם גורדי לא מאמין שהקבוצה לא מסוגלת להגיע לליגת אלופות אז למה הוא מכוון? הוא מסתפק במטרה הבינונית שלו להיות הכי טוב בארץ? הוא מפחד להצהיר על מטרות הרבה יותר גבוהות?

אני ממש רוצה לקוות שהוא יפתיע כמו תמיד ויחתים פה איזה שני זרים חדשים כי ראינו שלא משנה כמה ישראלים טובים יהיו לך לאירופה זה לא יספיק

זה לא קשור לתוכניות רכש ומאמן, הדינמיקה היא מאוד פשוטה - מכבי תרדוף אחריו אחרי עונה לא טובה באוסטריה וינה. אוסטריה וינה לא תיקח אותו אחרי עונה לא טובה במכבי. גם אם נניח שעונה טובה במכבי ובאוסטריה וינה שווה אותו דבר (במבחינת המקפצה לקבוצה גדולה יותר) - פשוט יותר שווה לו לצאת לאירופה עכשיו.

זה נכון :|

לפי טוכמן ו-וואלה, פאקו רומז שמיטש לא מתכוון לחזק את הקבוצה באופן משמעותי

אני רק שאלה:

אם נניח הסוכן שלי זה דודו דהאן, מי האיש החזק במחנה הפסימיים שאני שולח אותו לגשש בעבורי על מעבר מבלי שהדבר יודלף למכביה ?

בקיצור עפ"י הציטוט של פאקו , עושה רושם שהוא רצה להצעיד את הקבוצה צעד קדימה באירופה אבל לא נותנים לו את הכלים להצליח, עושה רושם שהשינוי יהיה מינורי אם בכלל... נראה לי מחנה הפסימיים צבר אלפי מנויים אחרי הציטוט הזה..

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.