Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 15\16 על שם יד ימין של ג'ורדי

Liran

Recommended Posts

נשארנו רק עם תמוז ודאבור בגזרת החלוצים הישראלים וגם הם לא נראים ריאליים כרגע , כנראה שרק חלוץ זר זה מה שנשאר לנו , ואני עדין מקווה שימכרו את בן חיים ויביאו גם שחקן כנף זר

אחרי ההופעה ביציע העיתונות יש מצב שעדן פחות self-centered מחמד

נראה לי שאתמול בראיון הוא עבר את כמות האני ואני גם של שפיגלר וגם של ברקוביץ'

נשארנו רק עם תמוז ודאבור בגזרת החלוצים הישראלים וגם הם לא נראים ריאליים כרגע , כנראה שרק חלוץ זר זה מה שנשאר לנו , ואני עדין מקווה שימכרו את בן חיים ויביאו גם שחקן כנף זר

תמוז היחיד שעוד איכשהו אפשר להביא. דאבור כבר מזמן סגור בבונדסליגה באחת הקבוצות

היום ב 18:50 מסיבת עיתונאים מיוחדת של מכבי. או הודעה רשמית על פאקו או טב"ח חותם. אני מהמר על הודעת המשך דרכו של פאקו.

היום ב 18:50 מסיבת עיתונאים מיוחדת של מכבי. או הודעה רשמית על פאקו או טב"ח חותם. אני מהמר על הודעת המשך דרכו של פאקו.

איפה כתוב?

היום טיבי בלם טוב מבן חיים

התקפית שפונגין מגן טוב מטיבי, ובכלל היכולות ההתקפיות של טיבי מוגבלות מאוד

יותר הגיוני שאם בן חיים יבוא קרלוס לא ימשיך

זאת ועוד,טבח וקרלוס זאת הגנה איטית שבה ספק אם היכולת חיפוי של איתן בזכות מהירות תבוא לידי ביטוי גם אצל טל.

Sent from my iPhone using Tapatalk

עיתונאי ספרדי כתב שהיום פאקו יודיע על עתידו. השאלה למה מודיעים שעתיים לפני משחק על עתידו, אם עוזב זה די יוצר בעייה במהלך המשחק, אם ממשיך אז למה להודיע עכשיו ולא לחכות ליום אחר שאין משחק על הראש?

עיתונאי ספרדי כתב שהיום פאקו יודיע על עתידו. השאלה למה מודיעים שעתיים לפני משחק על עתידו, אם עוזב זה די יוצר בעייה במהלך המשחק, אם ממשיך אז למה להודיע עכשיו ולא לחכות ליום אחר שאין משחק על הראש?

המשחק היום הוא המ' הכי גדול בהיסטוריה של מכבי.

אולי כבר יש מחליף ויודיעו על זה היום , ויתנו לפאקו את הכבוד היום במשחק פרידה שלו שזה גם דבר שמתבקש לכבד אותו אם יודעים שהוא עוזב ולעשות לו גם איזה טקס קטן

דרך אגב הראשונים שפרסמו על זה היו ספורט 1..

תן לי עכשיו לזרוק 300 שות באוויר שיגיעו לחיפה בדוק אני פוגע באחד

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.