Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 15\16 על שם יד ימין של ג'ורדי

Liran

Recommended Posts

לא מבין אותם

תסתכלו על דור פרץ, מיכה, , מרגוליס מואנס, שון גולדברג, לוגסי , ברק לוי ובטח יש עוד כמה שאני שוכח

כל אלה קיבלו הזדמנויות בבוגרים

עכשיו לעשות כמה הופעות בבוגרים במכבי המשמעות היא שב70 אחוז יש לך פרנסה עד גיל 30 וגם אם לאחר מכן לא יירצו להמשיך הכרטיס ביקור של להיות במכבי של השנים האחרונות פותח המון דלתות

אין לכם מושג כמה שחקני נוער יש בהמון קבוצות שמגיעים לגיל בוגרים ולא מצליחים למצוא קבוצה אפילו בליגה א׳ ( בקושי בב׳)

Sent from my iPhone using Tapatalk

גילי לא רוצה להישאר במכבי

חבר שלי עובד במסעדה שלו , אבא שלו מספר שם הרבה פעמים שגילי אמר שהוא רוצה לחזור להפועל ושהוא עבר רק בגלל הכסף

ושבהפועל הוא היה כוכב ובמכבי הוא כלום

:book:

כן אני בטוח שגורדי מורטין באמת ישבו לדבר עם אמיר כבירי....

כן ההוא שאמר לרייכרט לא להתאמן במכבי וניסה לעקוץ אותה...

לו היה אפשר לתבוע את עיתונות הספורט בישראל אני מאמין שמכבי היית מנצחת את WALLA

ואני בכלל לא מדבר על הספין בONE הבוקר

ואם לא כך הדברים ומכבי באמת דברה על מכירת גילי אז אני בטוח שזה בא מהצד שלו כי הבין שהוא לא הולך להיות בורג משמועתי בקבוצה במיוחד באירופה.... (אני חושב שזה נכון פיזית הוא לא בנוי לרמות האלה 90 דקות)

ואם אפשר להחזיר אותו להפועל לקבל 750 יורו מזומן ולהגדיל להם עוד יותר את הגירעון שמתקרב לפשיטת רגל אני בעד

אם גילי ורמוט יתנהג כמו ילדה ולא יסכים להיות חלק קטן ממועדון גדול אז הוא בקרוב מאוד יהיה שחקן של מכבי חיפה

(אני תמיד חשבתי שגורדי קנה את גילי בחופזה בינואר בשביל שלא יגיע למכבי חיפה ביולי)

וזאת הכותרת של מחר

גילי לא חזק מספיק בשביל להיות במועדון גדול ?

http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/Article.285.196145.html

אני גדול :crazy:

: עסקה סגורה - במסגרת שיתוף הפעולה בין הקבוצות, מכבי תל אביב השאילה לבית"ר תל אביב רמלה מהליגה הלאומית עוד שלושה שחקנים שהיו שותפים לאליפות של קבוצת הנוער: השוער סהר חסון, המגן סער קלדרון והקשר אליאל פרץ

תודה.

זה קצת מעצבן שמכבי מודיעה על דברים כאלה כל פעם במקום אחר... פעם באתר, פעם בפייסבוק, פעם באינסטגרם.

שהכל יהיה באותו מקום...

אז מי המושאלים שלנו לבית"ר ת"א? חסון, קלדרון, גיא אביב, אליאל פרץ, ארמלי, יונתן כהן.. עוד מישהו?

גם שחר פיבן הושאל לשם.

משנתונים קודמים שהיו בנוער שלנו יש שם את יגיל ביטון, אושר אבו, רוסלן ברסקי, שרון זיסו וגיא כהן משחקים שם.

לא יודע מי מהם שייך למכבי ומי מהם במקרה הגיע לשם.

בכל מקרה יפה שמכבי הצליחה באמת להעביר במרוכז כל כך הרבה שחקנים לשם ואשכרה ליצור מכבי ב' לכל דבר.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.