Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 15\16 על שם יד ימין של ג'ורדי

Liran

Recommended Posts

לפי השמועות (שיש מצב שהן בכלל בולשיט אחד גדול, כאמור - שמועות) זה בדיוק הסיפור - לא מרוצה מהמעמד שלו, ונציגים מטעמו פנו למספר קבוצות בניסיון להרכיב איזה דיל. לכם לא היה קשר לזה.

ושוב - שמועות, אז לכו תדעו.

איפה חותמים על הדיל? אתם מוזמנים לקחת חזרה את האימפוטנט שלכם. סוס מת.

תגובה רעה של ורמוט כבר היה עדיף שלא היה מגיב.

נשמע שמשחק אותה כמו אחד שלא יודע על דברים שאולי יקרו, במקום לציין פשוט שהוא שחקן מכבי ואין כלום.

איזה יופי

הצליח ממש בקלות לכל הטוכמנים הגולדשטיינים והגולדברגים

מה שמדאיג שאמרו משפט דומה שהתחילו הרחשושים סביב רייכרט וכולנו יודעים איך זה נגמר.

אם יש יותר מדי דיווחים כנראה שאין עשן בלי אש.

אני חושב שהגרסה של הארי סבירה. כנראה שיש גישושים דרך גורמים לא רשמיים לבדוק את הדופק. זה לא אומר שזה יקרה, כי לא בהכרח מתקיימים התנאים (קבוצה שתקלוט, מחיר, ג'ורדי שישחרר) אבל זה בהחלט אומר שזה משהו שמצוי בחלל האוויר. קח את זה כאקדח שמופיע במערכה הראשונה.

הוא לא מקבל יותר מדי קרדיט מסלבישה בינתיים.

מה שמדאיג שאמרו משפט דומה שהתחילו הרחשושים סביב רייכרט וכולנו יודעים איך זה נגמר.

אם יש יותר מדי דיווחים כנראה שאין עשן בלי אש.

אני חושב שהגרסה של הארי סבירה. כנראה שיש גישושים דרך גורמים לא רשמיים לבדוק את הדופק. זה לא אומר שזה יקרה, כי לא בהכרח מתקיימים התנאים (קבוצה שתקלוט, מחיר, ג'ורדי שישחרר) אבל זה בהחלט אומר שזה משהו שמצוי בחלל האוויר. קח את זה כאקדח שמופיע במערכה הראשונה.

הוא לא מקבל יותר מדי קרדיט מסלבישה בינתיים.

נכון, התגובה של ורמוט הראתה שקורה משהו.

אבל אחרי שנסגר חלון העברות לצ'מפיונס- לא נראה לי שנוותר על ורמוט ולא נביא כלום..

לא מבין את העניין הזה , ההודעה הכחשה הזאת לא ממש מספקת , אין שום טעם לוותר על ורמוט ולא להביא אף אחד והחלון לאלופות כבר נסגר אז אין כבר טעם להביא משהו אחר.

בינואר לא אהיה עצוב אם אהיה טרייד ורמוט\עטר או ורמוט\בוזגלו.

אם יש שחקן שאני חושב ששווה לעשות עליו טרייד תמורת ורמוט זה חן עזרא. מהלך של ורמוט+כסף תמורת טוואטחה, גם יכל להיות מהלך מעניין. אולי בחלון הבא.

מצחיק שאנשים מתאכזבים מזה שאין הכחשה גורפת מצד ורמוט, נוכח זה שכשהיתה אחת זה לא אמר כלום, ואתם כבר יודעים את זה. אבל בשביל מה אתם דורשים משהו שלא שווה כלום עכשיו? בכנות גם לא כזה אכפת לי אם זה נכון או לא, יהיה יותר אכפת לי כשבאמת יקרה בפועל משהו.

http://sports.walla.co.il/item/2886920

חוץ מכמה גולים יפים בנוער מה הקוקסינל הזה עשה בקריירה שהוא חושב שמגיע לו להיות בהרכב לפני ריקן/מיכה/ורמוט/יצחקי/טב"ח?

מסרב להיות מושאל כי הוא חושש שלא ימצא את מקומו בקבוצה הבוגרת? אז איך בדיוק הוא רוצה להוכיח את עצמו?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.