Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 15\16 על שם יד ימין של ג'ורדי

Liran

Recommended Posts

אם היה מדובר על שוער שקצת יותר טוב מחואן או על שוער ממש טוב אבל מבוגר אני חושב שג'ורדי לא היה חושב בכיוון בכלל על
לעשות כזה דבר.
פשוט נפלה פה הזדמנות של פעם בכמה שנים, בטח בשביל קבוצה ישראלית והוחלט ללכת על זה.

חואן פבלו היה חלק אינטגרלי מהמוקדמות והוא ירק דם בדיוק כמו כולם בשביל לעלות. להרגיש לא נעים על זה שהוא מגיע לבאר ולא זוכה לשתות ממנה זה לגיטמי לגמרי וזה תכלס באמת לא הוגן.

הוא מעצבן אותי כל משחק וקיללתי אותו לא מעט כי הוא מלחיץ אותי רצח, למרות כל זאת אני חושב שכל מי שהיה חלק מהעלייה הזו (מי שנטל חלק במשחקין מול פלזן ובאזל באופן פעיל) צריך לקבל את התענוג להופיע בליגת אלופות. לזרוק אותו עכשיו זה לצאת מועדון מגעיל וקטן שמזכיר את הצד השני של הכביש

כאילו לא אכפת לכם מהקבוצה.

אתם תעדיפו להיות הוגנים מאשר להילחם על שדרוג ושאיפה למצוינות? מזל שאתם לא מחליטים.

תודה רבה אישיות ממש נחמדה, אבל טובת מכבי לפני כל שחקן או כל הרומנטיקות שאתם אוהבים.

מאמן שוערים בנוסף לשורה, או בנוער.

אולי איזה תפקיד בספרד עצמה. סקאוטינג או משהו כזה.

האמת שזה אחלה רעיון. אפילו רק מתוך נימוס אם אין סיכוי שיסכים.

לגבי המהלך עם כל הצער שבדבר זה נראה לי לגיטימי בהחלט. אל תהיו צבועים, כולנו חושבים אותו דבר מקצועית על חואן פאבלו, מה גם שהוא לא קרלוס בחדר הלבשה(אם ישחררו את קרלוס זה יהיה יותר כואב בפן האישי).

אבל......

ג'ורדי לא הפסיק לדבר בכל הזדמנות שצריך לתת את הכבוד לסגל של שנה שעברה שהביא אותנו לאיפה שאנחנו היום. המהלכים שקורים עכשיו יכולים מבחינת השחקנים לגרום למחשבה שג'ורדי שקרן ואומר מה שנוח לו לתקשורת. אני מקווה שג'ורדי עדיין מושך את החוטים שם בחדר הלבשה שלא ייווצר בלאגן

חואן פבלו היה חלק אינטגרלי מהמוקדמות והוא ירק דם בדיוק כמו כולם בשביל לעלות. להרגיש לא נעים על זה שהוא מגיע לבאר ולא זוכה לשתות ממנה זה לגיטמי לגמרי וזה תכלס באמת לא הוגן.

אין דבר כזה לא הוגן בכדורגל, הוא מקצוען, על זה משלמים לו. להיפרד ממנו ביפה עם זר פרחים, וסגרנו את העניין.

מאמן שוערים בנוסף לשורה, או בנוער.

אולי איזה תפקיד בספרד עצמה. סקאוטינג או משהו כזה.

סבבה, אבל לא לרצות את המהלך על השוער הצעיר זה לשים שחקנים מעל התפתחות הקבוצה. וראינו איך זה עבד בעשור הקודם.

עם כל החיבה לחואן,

באמת שאין מקום לטענות למכבי בעניין הזה.

כשנפתח חלון הזדמנויות להביא שוער שכזה,

שברור שאם יעמוד ב״תחזיות״ לגביו יהיה ״שוער העתיד של הכדורגל האירופי״ וכולנו מבינים את הפוטנציאל הכלכלי שטמון בכך-אתה לא אומר לא להבאה שלו.

כולנו רוצים שמכבי תתפתח ותתעצם ותהפוך,אולי,ביום מן הימים, ל״באזל של הכדורגל הישראלי״ ,וזו בדיוק ההתחלה של התהליך הזה.

כולם נהיו לי פה פתאום ריגשיים , מה קשה להבין שזאת הזדמנות חד פעמית שלא תחזור . חפק יקבל את כל הכסף שמגיע לו וניפרד כידידים . גם ככה עוד שנה שנתיים לא תזכרו אותו .

סבבה, אבל לא לרצות את המהלך על השוער הצעיר זה לשים שחקנים מעל התפתחות הקבוצה. וראינו איך זה עבד בעשור הקודם.

לא נגד המהלך, גם לא כתבתי את זה.

אתם מדברים כמו בחורה שנפרדה מחבר שלה

זה מועדון כדורגל, לא מערכת יחסים.

צלם מסריח שקצת בכה...מגיע לו איזה שלט בקטנה לא יותר

שיחזור לספרד

צלם מסריח?

אני מקיא עליך!!!

אין לך טיפת בושה!

קוקסינל לך תשב ליד צנציפר ביציע יאפס

בקיצור שחקן פח

זאת החתמה שטובה אולי לבני סכנין לא למכבי

קרויף בוכה על ההגבלה של הזרים אבל חוץ מאיגיבור כולם פח אין מה לעשות זאת האמת

הגמל לא רואה את הדבשת של עצמו..

אתה הכי אפס בפורום לא מבין איך אחריי ההודעה הזאת אתה בכלל ממשיך לכתוב בפורום הזה.

מישהו בכלל יודע אם השחקן הזה באמת פוטנציאל חוץ מאיזה עיתון שהכתיר אותו בטופ 50?

צריך להיות משהו מיוחד בשביל שיהיה שווה את כל הטרחה הזאת...

עם כל החיבה לחואן,

באמת שאין מקום לטענות למכבי בעניין הזה.

כשנפתח חלון הזדמנויות להביא שוער שכזה,

שברור שאם יעמוד ב״תחזיות״ לגביו יהיה ״שוער העתיד של הכדורגל האירופי״ וכולנו מבינים את הפוטנציאל הכלכלי שטמון בכך-אתה לא אומר לא להבאה שלו.

כולנו רוצים שמכבי תתפתח ותתעצם ותהפוך,אולי,ביום מן הימים, ל״באזל של הכדורגל הישראלי״ ,וזו בדיוק ההתחלה של התהליך הזה.

לא, חשבנו שהוא ביקש לעזוב כי הרוש נפצע בהפועל ופלייאוף תחתון מרגש יותר מפורטו

כאילו לא צריך אינטגריטי בכלל בכלל?

שמע, קשה להתאפק ולא לרדת לרמה הנמוכה שאתה בכוח משחיל בכל הודעה.

ח״פ שיחק קריירה שלמה ברמות הכי גבוהות, אבל בקבוצות קטנות ולא זכה לטעום אליפות. עד שהגיע למכבי תל אביב והוא היה כל כך מאושר ואני הייתי מאושר בשבילו. הוא חרוץ, איש של עבודה, צנוע וכל החברים שלו בסגל אומרים עליו רק דברים טובים. לשוערים הצעירים הוא מהווה דוגמה והוא נותן מהידע והנסיון שלו לדור הצעיר של מכבי. הוא אשכרה עוזר לגדל פה דור עתידי.

נכון, בעולם הכדורגל נעשים דברים אכזריים וטובת הקבוצה היא מעל הכל. אבל שחקן שעשה הכל בכדי להגיע לליגת אלופות (וזה בכלל לא רלוונטי כמה טוב או לא הוא היה) והגיע מרחק פסיק משם ואז אומרים לו לפנות את המקום לפרוספקט חדש זה אכזרי. בגילו זו ההזדמנות האחרונה להגיע לשם. זה כמו משה וארץ ישראל. איך אפשר להיות כל כך אטום וחסר רגישות. לא מאחל לאף אחד מכם את התחושה הזו. גם לא לילד קהה חושים כמוך.

ברור שהוא יגיד שזו לא בחירה שלו. הוא אמר את זה כי כואב לו ושהוא רוצה שהאוהדים (אלה שאכפת להם) ידעו שהוא אוהב את המועדון ורוצה להישאר.

ואם כל זה לא ברור לך אתה סתם אוהד. כי אוהד אמיתי נמצא מתוך אהבה ורגש, זו אחת משתי הדרכים היחידות שאפשר לשרוד את התלאות שעוברים עם הקבוצה.

הדרך השניה היא אטימות וציניות. לפי התגובה שלך, קל להבין באיזו דרך אתה בחרת.

מישהו בכלל יודע אם השחקן הזה באמת פוטנציאל חוץ מאיזה עיתון שהכתיר אותו בטופ 50?

צריך להיות משהו מיוחד בשביל שיהיה שווה את כל הטרחה הזאת...

נבחר לשוער המצטיין באליפות העולם עד גיל 20 (קפטן סרביה שזכתה). הוא גם קפטן הכוכב האדום ממה שהבנתי, מה שאומר משהו מבחינה מנטלית לדעתי.

לא שלא היו בעבר הבטחות בטורנירים גדולים שהתגלו כפלופים, אבל אם יש אפשרות להביא שחקן שנחשב לפוטנציאל כזה, ועוד במחיר שאמנם יקר אבל לא סכום עתק ביחס לעולם (מניח שיש אחוזי מכירה עתידית לזבזדה)... בואו נגיד שגם אם יהיה פחות מהפוטנציאל שמייחסים לו בעולם, זה לא אומר שלא יכול להיות אחד השוערים הכי טובים שהיו פה.

עם כל הצער והכאב אין מה לעשות זה עובד ככה לשני הכיוונים.. אם קבוצה גדולה מאיתנו הייתה רוצה להחתים את חואן היינו נותנים לו להתקדם.. זה עובד גם הפוך

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.