Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 15\16 על שם יד ימין של ג'ורדי

Liran

Recommended Posts

הרכב אופטימיסטי במיוחד:

ראקוביץ

זר טיבי בן חיים שפונגין

אלברמן

זהבי איגבור

בן חיים ריקן

חלוץ

מחליפים:

נאתכו, בן הרוש, דסה, מיטרו, מיכה, אוחיון, ורמוט.

אני לא יודע מה יותר הזוי בסגל הזה, שנאתכו במכבי או שהוא על הספסל.

מבחינה מקצועית, כבר הדבקתי לו את הכינוי חייזרוביץ׳ (הכוס השלישית של ג׳ין וטוניק עזרה בהשראה), כך שאני מחוייב כאן :).

וברצינות, מדובר ב 1.91 של עילוי. שוער יוצא דופן שיש לו הכל. אינסטינקטים, קריאת משחק, גמישות, אומץ, פאסון, כוח מתפרץ ברגליים. טוטאל פקאג׳.

יכול להיות שיהיה לו חבלי לידה לא פשוטים, בכל זאת יוצא לראשונה לשחק מחוץ למולדת.

אבל, מדובר בטיפוס עם קרקטר, וכמובן שכשהמאמן מכיר אותו אישית ודובר את השפה, זה מצמצם את הריזיקה. הוא יישתפשף על חשבוננו, אין מה לעשות, אבל

זה אחושרמוטה צ׳אנס וורת׳ טייקינג.

שוב, מדובר בעילוי גלובאלי, לא לוקאלי (חביב).

אסטרטגית אני כמובן בעד. זה בדיוק הכיוון שאני חושב שמכבי צריך ללכת אליו, ולא מהיום. קיתונות של ביקורת שטחתי פה בפורום על זה שאני לא מבין למה אנחנו לא

הולכים למדיניות של פיתוח-מכירה. זה לגמרי השלב שלנו גם בשרשרת המזון, וגם אבולוציונית כמועדון. סופר משמח אותי לראות שלפחות המחשבות הן בכיוון, גם אם לא ייצאו לפועל מיידית.

סנטימנטלית לגבי פאבלו - מודה, לא ממש אכפת לי. למדתי להבין עם השנים שכדורגלנים הם יצור אינטרסנטי לחלוטין, וזה לגמרי סבבה, אבל הכביש הזה הוא דו סטרי.

חייב אבל לציין גילוי נאות, אני ממזר קר לב באופן כללי.

אין פחד שזה קצת יערער את הסגל? בטח אם מדובר בעוד זר שיחתך(אם יגיע מגן שמאלי זר)? מכבי הוציאה מעצמה הרבה יותר ממה שהיא שווה בקמפיין הזה ״ולביחד״ והגיבוש היה חלק חשוב בסיפור. טיים אין א מיישן.

שלא יובן שאני נגד, חלילה. אם נוצר חלון הזדמנויות מיקרי שכזה, צריך לחטוף אותו. סתם חושב בקול רם.

בדוברי גרמנית האלו של באזל ואוגסברג מתחילים לעצבן אותי

מכל דוברי הגרמנית נראה לי שאוהדי הכדורגל יצאו הכי טוב איתנו בינתיים.

1. איך המשקפיים לא נופלות לא? זה על המצח. בחיים לא ראיתי דבר כזה.

2. אם הוא עוזב, מה הוא מחפש באיקאה?

חחחחחחחחחחחחח אני צוחק כמו מפגר, אתה ענק רונאש

אין פחד שזה קצת יערער את הסגל? בטח אם מדובר בעוד זר שיחתך(אם יגיע מגן שמאלי זר)? מכבי הוציאה מעצמה הרבה יותר ממה שהיא שווה בקמפיין הזה ״ולביחד״ והגיבוש היה חלק חשוב בסיפור. טיים אין א מיישן.

שלא יובן שאני נגד, חלילה. אם נוצר חלון הזדמנויות מיקרי שכזה, צריך לחטוף אותו. סתם חושב בקול רם.

אני לא מקבל את הרושם שפאבלו הוא דמות דומיננטית במכבי, זה לא אובדן של פיגורה משמעותית. ביחס לשרן נגיד ? הוא סוג של גולדברג. מנהיגות וייז.

גם קרלוס צריך להיחתך בעיניי, והמגן השמאלי שמדברים עליו בהקשרנו הוא שחקן נהדר, עם קרקטר.

בוודאי שיש חששות, ושום דבר לא וודאי, אבל אני מאמין שלקיחת סיכונים היא חלק בלתי נפרד מהביזנס הזה, במיוחד במועדונים בסדר גודל שלנו.

חשיבה מחוץ לקופסא היא הכרחית.

Predrag Rajković (Serbian Cyrillic: Предраг Рајковић; born 31 October 1995) is a Serbian football goalkeeper who plays for FC Maccabi Tel-Aviv .

לפי ויקיפדיה הוא כבר שחקן מכבי.

Predrag Rajković (Serbian Cyrillic: Предраг Рајковић; born 31 October 1995) is a Serbian football goalkeeper who plays for FC Maccabi Tel-Aviv .

לפי ויקיפדיה הוא כבר שחקן מכבי.

אם אני רוצה אני עורך את עמוד הויקיפדיה של זלאטן והופך אותו לשחקן מכבי

ויקפדיה עאלק

לפי דעתי כל הסיפור הזה ששוער כזה בא למכבי זה חרטא!

למה? כי רובם המוחלט של הדיווחים מסתמכים על דיווחים מישראל, כלומר בעיקר על הדיווח של צנציפח, ובמקרה שלו, גם אם יאמר לי שיש שמש בחוץ וזו שעת הצהריים, עדיין אצא החוצה לבדוק אם באמת יש שמש בחוץ.

זה אותו עיתונאי שרשם שעוז ראלי סגור במכבי כבר לפני שנה.

דבר שני, יש לנו ב"ש, ק"ש וחיפה בחוץ בחודש הקרוב, זה עוד בלי קשר למשחקים בליגת האלופות.

נראה לכם שמכבי תיקח סיכון ותשים ילד בן 19 בשער, עם כמה שהוא כשרוני ומציאה מטורפת?

נראה לכם שמכבי תיתן שוער ראשון לילד בן 19 כשהגיבוי שלו זה ילד בן 17 מהנוער? נראה לכם שמכבי תשחרר את חואן, שוער מנוסה, ומספיק מוכח בליגה? (עם כל התחלואות שלו). מכבי לא תיקח סיכון כזה שיכול לעלות לנו בעונה שלמה.

הסיפור הזה נשמע לי הזוי ומצוץ מהאצבע, לפי דעתי לא יקרה כלום ומפיל ענק יצא זבוב קטן.

עזוב, אל תפריע כאן לכל גל המאניה-דיפרסיה, הפסימיות המאולצת וגישת האין ציפיות-אין אכזבות. מעניין איזה עוד סיפורים תמכרו לעצמכם שהכל ספינים.

לאט לאט אני מוצא הרבה שפויים כאן.

למה? כי רובם המוחלט של הדיווחים מסתמכים על דיווחים מישראל, כלומר בעיקר על הדיווח של צנציפח, ובמקרה שלו, גם אם יאמר לי שיש שמש בחוץ וזו שעת הצהריים, עדיין אצא החוצה לבדוק אם באמת יש שמש בחוץ.

דבר שני, יש לנו ב"ש, ק"ש וחיפה בחוץ בחודש הקרוב, זה עוד בלי קשר למשחקים בליגת האלופות.

נראה לכם שמכבי תיקח סיכון ותשים ילד בן 19 בשער, עם כמה שהוא כשרוני ומציאה מטורפת?

נראה לכם שמכבי תיתן שוער ראשון לילד בן 19 כשהגיבוי שלו זה ילד בן 17 מהנוער? נראה לכם שמכבי תשחרר את חואן, שוער מנוסה, ומספיק מוכח בליגה? (עם כל התחלואות שלו). מכבי לא תיקח סיכון כזה שיכול לעלות לנו בעונה שלמה.

הסיפור הזה נשמע לי הזוי ומצוץ מהאצבע, לפי דעתי לא יקרה כלום ומפיל ענק יצא זבוב קטן.

זבוב קטן = דלמוני ??

די כבר עם כל השטויות האלה של גילאים, דה חאה וקורטואה הראו שזה לא משנה

העניין הוא דרך היישום של הכישרון, יש כאלה שיכולים כבר בגיל 19 ליישם הרבה מהכישרון שלהם, ראיקוביץ' הראה שהוא חלק מאלה

אוחיון ממש לא חלק מאלה,עם כמה שיש לו כישרון

הבנאדם נעל לכוכב האדום את השער עונה שעברה, והוא פאקינג קפטן

לא נותנים סתם לילד בן 19 להיות קפטן

אם משנת 2009 אתלטיקו מדריד מסתמכת על ילדים מתחת לגיל 20 בגלל שהם כשרונות מטורפים, גם אנחנו בליגת פח שלנו מסוגלים

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.