Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 15\16 על שם יד ימין של ג'ורדי

Liran

Recommended Posts

בכל מקרה, נראה שמיץ' דחק להזרמת כספים לפני שהוא יכניס את היד לכסף. לא מן הנמנע שזה היה הזרז לקבלת ההצעה על רייכרט. עכשיו, שהקופה התמלאה, הכל מוכן ליום חמישי הסוער...

בכל מקרה, נראה שמיץ' דחק להזרמת כספים לפני שהוא יכניס את היד לכסף. לא מן הנמנע שזה היה הזרז לקבלת ההצעה על רייכרט. עכשיו, שהקופה התמלאה, הכל מוכן ליום חמישי הסוער...

למה דווקא חמישי? יש שבועיים עד המשחק הבא

Sent from my C6603 using Tapatalk

על פניו סכום נחמד לשחקן ששיחק בבוגרים שתי עונות בליגה 2 בישראל,

חבל שלא קיבל הזדמנות להוכיח את הפוטנציל בקבוצה הבוגרת

אבל אם לא מעריכים לו חוזה, עכשיו זה התזמון הכי טוב למכור אותו

מיליון וחצי אירו על רייכרט וקהינדה זה הכנסה כלכלית מעולה בשבילנו, בואו נקווה שבזכות ההכנסה הזאת מיץ' יאפשר רכישה של 2-3 שחקנים משמעותיים

חלוץ זר, דסה. זה כנראה מה שיקרה.

כנראה..

התסריט החלומי שלי :

דסה, טוטו, גולסה והמגן השמאלי הבוסני .

שחרור מיטרוביץ׳ והבאת קשר זר חדש (קופי אדו ?),

זה כבר באמת חלום פרוע .

אולי בקיץ הבא ....

חלוץ זר+דסה+גולסה. זה ההימור שלי. קצת אופטימי מידי אבל יש לי מצב רוח טוב אחרי החדשות היום.

אם אני מהמר אותו דבר אבל דאבור במקום חלוץ זר זה אומר שאני מודח מהפסימיים?

ביסטר ענה לך הגורם המוסמך שאתה לא מודח. ההתעניינות של מכבי במגנים זרים מלמדת משהו? אני חושב שאם גולסה באמת יגיע לכאן (למה זה לא קורה כבר?! הבן אדם משוחרר, תחתימו) אז מיטרוביץ בחוץ. אין מנוס. אין מנוס ואין מואנס. יגיע חלוץ זר+מגן שמאלי זר.

מאוד מקווה שהעיכוב לחלוץ הוא שג׳ורדי בטוח שהוא משיג את טוטו/דאבור ויכול להביא מגן זר.

בחלומות משחררים את מיטרו ומביאים גם קשר אחורי זר תואם נוסא, בחלומות הפרועים באמת בנוסף להכל משחררים גם את קרלוס ומביאים בלם זר/עוד מגן זר.

גם בפנטזיות שלי אין מצב שפאבלו לא פותח את העונה במכבי.

איך אני רואה כולם במתח ביום חמישי, סוייר מפרסם שעד השעה 22:00 יש שתי החתמות בומבסטיות, עוד 100 עמ' נוספים לנושא, ומה יקרה בסוף -

http://www.maccabi-tlv.co.il/iw/news/news-articles/%D7%9E%D7%AA%D7%97%D7%9D-pop-up-%D7%97%D7%93%D7%A9-%D7%91%D7%A7%D7%A0%D7%99%D7%95%D7%9F-%D7%A2%D7%96%D7%A8%D7%99%D7%90%D7%9C%D7%99/

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.