Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 15\16 על שם יד ימין של ג'ורדי

Liran

Recommended Posts

יש לי מבחן ב-13:30, בטח אצא עד 14:30, זה אומר שיש כשעה שהפלאפון שלי כבוי. מה הסיכוי שאני פותח את הפלאפון ומגלה רכש?

(הלכתי לעמוד בפינה).

יהיה. באחריות.

האינסיידר טוען שכבר הערב עסקת ריקן תחתם.

אני מריח רכש...

זה מתקרב, זה מתחמם, זה מזמזם, זה מזמר .

חחח החרמנות חזרה... יש רכש קדימה תאמינו כולם והיום זה קורה.

דווקא היום מרגיש לי רכש.

ייתכן רכש מפתיע אחרי חצות

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

file_0_b.jpg?1370365327

אחי. ספורט 1 = ילומאניה.

אין מה להתרגש.

ולהעתיק את התוכן של הכתבה די לפרנס את השקרנים.

יש רכש! איינבידר וקהינדה

זה הרכש

אל תתפלאו אם הם ישחקו מול הצ'כים.

דרך אגב לפי מה שרשום בספורט 1 , מכב כן מוכנים לשלם אבל רחוקים מסיכום מול השחקן, דבר שסתר את זה שלפני כמה ימים הם כן היו מוכנים לשחקן את הסכום

די עם קיץ מייגע

בתוך כך, הקשר דן איינבינדר המתאמן מחוץ לסגל מכבי ת"א בשבועות האחרונים, אמור לשוב לסגל הרחב של הקבוצה לאור המחסור בקשרי מרכז שדה.

head_banging.gif

הבדיחה שריקן לא ממלא את הבור בקישור האחורי שם אנחנו צריכים גרזן

ריקן בא על העמדה של מיכה זהבי ורמוט וטל המוח

ממש לא.

הוא יבוא לעשות רוטציה עם ניקו.

ובהחלט הייתי רוצה לראות קישור כזה -

זר אכזר עם שפם וזין ענק, נוסא,ריקן. שערן וורמוט יכולים גם לעשות רוטציה עם ריקן.

אבל אנחנו נחיה גם עם אלברמן,ניקו/ריקן,נוסא.

דאבור סגר ל-4 שנים במכבי ת"א, שמחכה לגראסהופרס פריצת דרך במו"מ להחזרת החלוץ: סוכמו תנאי החוזה, במסגרתו השחקן יקבל כ-400 אלף דולרים לעונה. האלופה מקווה שההצעה שהגישה לשוויצרים, בסך 1.5 מיליון יורו, תתקבל
שירלי בר דיין 19.07.15 - 20:15
534695.jpg
מתקרב למכבי. דאבור (GETTYIMAGES)

bullet-mark.png

מונס דאבור מתקרב למכבי ת"א. אחרי שבתקופה האחרונה התנהלו מגעים בין הצדדים הערב (ראשון) הגיעה פריצת דרך במשא ומתן. חלוץ גראסהופרס סיכם את תנאיו ל-4 השנים הקרובות במהלכן הוא צפוי להרוויח כ-400 אלף יורו בעונה. כעת האלופה צריכה לסגור את פרטי ההעברה גם מול השוויצרים.

בנוסף למגעים מול דאבור, מכבי ת"א פנתה שוב לגראסהופרס ומקווה שהצעתה בסך 1.5 מיליון יורו תספיק כדי להחזיר את החלוץ הצעיר לבלומפילד. במכבי מניחים שלשווייצרים אין עוד הצעה על דאבור ולכן יהיו מוכנים למכור אותו בסכום פחות מאשר ביקשו עליו בתחילה.

בסביבתו של דאבור הגיבו לידיעה והבהירו: "מונס הוא לא הבעיה, עכשיו מכבי צריכה להפתור את הכל מול השוויצרים".

עם או בלי קשר להתעניינות מצד מכבי ת"א, דאבור המשיך להראות הערב שכדאי להמר עליו. הישראלי הצטיין בניצחון גראסהופרס 3:5 על ת'ון, כאשר כבש שער אחד והוסיף שני בישולים במחזור הפתיחה של הליגה השוויצרית.

לא יהיה רכש לפני שלישי בלילה.

זה כבר תירוצים אחשלי.

אמרו מחכים עד להגרלה הראשונה,אחרי זה עד המחנה אימון,אחרי זה עד למשחק הראשון והלאה עד ההגרלה הבאה, ועכשיו עד אחרי המשחק השני.

זה נקרא סליחה על הביטוי לזיין לנו תמוח.

מי שרציני סוגר תרכש כבר לפני חודש,ולא נותן לפאקינג ילד בן 22 לתפוס אותו חודשיים בביצים.

כשקבוצה נותנת אור ירוק לנהל מגעים עם שחקן שיש לו חוזה אצלה זה אומר שהיו דיבורים על הסכום של דמי העברה. זה אומר שיש הסכמה עקרונית, בגדל. אם זה יהיה ריקן+דאבור זה יהיה אדיר. מעניין אם יביאו גם זר 5 או שיחכו עם זה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.