Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 15\16 על שם יד ימין של ג'ורדי

Liran

Recommended Posts

אני לא חושב שזה רציני ומכובד לשחרר שחקנים (שלקחו טראבל) לפני שהמאמן רואה אותם במחנה אימון. עניין של כבוד בסיסי כלפי השחקנים. וטוב שכך. יהיו רכישות ויהיו שיחרורים. העסק עוד נזיל וגמיש. גם ברמת מציאות בשוק וצרכים.

אני חושב שהפערים בין מה שאנחנו מתמודדים איתו פה לבין הזירה האירופית הם גדולים, ושיתרון מובנה בהמשך העבודה של ג׳ורדי אמור להיות כזה שיאפשר

לך לקבל החלטות בנוגע לסגל ללא קשר למאמן. חלק ממהות התפקיד. התרשמות מעונה שלמה, בזמן אמת, היא לבטח מהימנה יותר מכזו שמבוססת על מחנה אימונים.

אני חושב שג׳ורדי קשור אמוציונאלית להרבה שחקנים בקבוצה, וזה רק אנושי והגיוני, אבל גם בעייתי.

בנוסף, ההתייחסות הגלויה שלו לתרומה הפונטציאלית של שחקנים זרים פשוט לא ברורה לי.

הוא רואה את מדוניאנין וראיוס נכשלים פה, אבל מתעלם מכך שהקמפיינים המרשימים ביותר של קבוצות ישראליות באירופה

נשענו על סגלים שבהם הזרים היו מאוד דומיננטיים.

באופן כללי יותר, נראה לי שאני ואתה מסכימים פחות או יותר על הכל, רק שאתה מפגין 100% תמיכה מערכתית בפורום, ואני משחרר את הג׳ורה

טיפה יותר :). מגיע לך ריספקט על זה.

אני לא פוסל אפשרות שיוקאן ביקש את האופציה לבחור זר אחד או שניים לבחירתו וביקש לבחון כמה שחקנים לפני שגורדי מחליט להשאיר/לשחרר אותם.

יוקאן בניגוד לקודמיו בא עם רקורד מרשים יותר ומאמין שהיה יותר קשה להביא אותו לפה...אולי גורדי הסכים לתת לו את זה כדי שיסכים לבוא.

בסדר, אבל יש עדיין אפשרות אמיתית שיגיעו עוד שני ישראלים וזר והופ, ויחד עם ורמוט אתה פתאום עם שליש + הרכב שונה.

אני חושב שזה בערך מה שיגיע, פשוט ציפיתי ליותר.

קבוצה שמאוד מרוצה מעצמה היא כזו שמתחזקת בקיץ בארבעה שחקנים. זה לא רענון סגל, אלה חיזוק נקודתי.

בדיוק כמו זה שעשית בקיץ הקודם אגב (רייכרט, שפונגין, נוסא, עדן).

אני אישית חושב שאנחנו צריכים יותר מזה. כפול מזה אפילו. אבל לא נורא, אני אתגבר.

אני חושב שזה בערך מה שיגיע, פשוט ציפיתי ליותר.

קבוצה שמאוד מרוצה מעצמה היא כזו שמתחזקת בקיץ בארבעה שחקנים. זה לא רענון סגל, אלה חיזוק נקודתי. בדיוק כמו זה שעשית בקיץ הקודם (רייכרט, שפונגין, נוסא, עדן).

אני חושב שאנחנו צריכים יותר מזה. אבל לא נורא, אני אתגבר.

טבח ורמוט דסה וחלוץ טוב מאוד זה חיזוק יותר מרשים ממה שהגיע קיץ שעבר.

אני לא חושב שהסגל כזה חלש שצריך שינוי דרסטי...הוא פשוט חלש מאוד בנקודות מסויימות.

בנוסף אם אתה רוצה לעשות משהו באירופה ולהגיע מוכן יחסית לסוף יולי אתה לא יכול לשנות 7-8 שחקני הרכב. לדעתי גורדי הולך על קו של מעט שינויים אבל מאוד איכותיים והוא מוכן ״לסבול״ עוד שנה בעמדות שאתה בינוני בהם כמו שוער או מגן שמאלי.

כל מה שגורדי צריך זה להביא לפה שלושה שחורים - דסה, טוטו וקשר אחורי זר. אם יביא עוד שחור זר מגן שמאלי זה יהיה בונוס. לשחרר שני ראדים ולסגור את הסגל.

אני לא חושב שהסגל כזה חלש שצריך שינוי דרסטי...הוא פשוט חלש מאוד בנקודות מסויימות.

בנוסף אם אתה רוצה לעשות משהו באירופה ולהגיע מוכן יחסית לסוף יולי אתה לא יכול לשנות 7-8 שחקני הרכב. לדעתי גורדי הולך על קו של מעט שינויים אבל מאוד איכותיים והוא מוכן ״לסבול״ עוד שנה בעמדות שאתה בינוני בהם כמו שוער או מגן שמאלי.

א) הרכש בקיץ שעבר לא היה טוב מספיק, לא באיכות ולא במועד שבו השחקנים הגיעו.

ב) כל חלון העברות מגיע זה שאומר שאי אפשר לשנות 7-8 שחקני הרכב בבת אחת. אף אחד לא אמר לבצע כל כך הרבה שינויים דרסטיים, אבל אם כל עונה נבצע רק רכש נקודתי לא נתקדם למעשה לשום מקום.

בסופו של דבר הרי תצטרך להיפרד מפאבלו קרלוס וניקולה, ובמקום לעשות את זה עכשיו, אתה תעשה את זה לצד שינויים נוספים שתצטרך לעשות (בין אם כי שחקנים יעזבו או יתדרדרו ביכולת שלהם), ככה שתמיד אפשר לומר שאי אפשר לעשות שינויים דרסטיים, אבל לפעמים זה הכרחי.

לא חושב שזה חיזוק יותר מרשים מזה שהגיע בשנה שעברה, בטח לא מהותית, וכמובן שהכל על הנייר. אני אישית לוקח את ייני לפני דסה בכל יום בשבוע.

אתה לא יכול להחליף 7-8 שחקני הרכב, אתה כן יכול להחליף 4-5 ולרענן את השורות בקרב שחקני הרוטציה שלא הוכיחו את עצמם, או שהגיעו למיצוי.

להתחזק בשמונה שחקנים סך הכל בחלון ההעברות זה כן שינוי גדול, אבל לא מהפיכה מטורפת.

בקיץ של סוזה היית באזורים האלו מספרית, ומכבי קיבלה בוסט יפה שעזר לסחוף אותה לחצי שנה מדהימה.

אני גם רוצה לחשוב חיובי, ומדמיין איך טב״ח מוסיף לי פיזיות שחסרה לי בהגנה, את נוסא עושה קפיצה קדימה, ואת גילי משדרג את האינטיליגנציה והברק.

עדיין, אנחנו צריכים, ראויים ומסוגלים ליותר.

אני מתרשם שיורדי באמת מתרכז בשמירה על האליפות ומבין ששלב הבתים של ליגת האלופות זאת פנטזיה כרגע. בשביל זה, אין צורך לשבור את המסגרת התקציבית (ומכל מקום ראינו בעונה שעברה ש"שבירה" כזאת לא בהכרח מביאה תוצאות). אני בטוח שגם יורדי מבין שהקבוצה צריכה רענון. חלק מהרענון יגיע מהמאמן, חלק ממנו מ"פישרים" כמו רייכרט (ילד זין) ומ-bad asses כמו טב"ח, חלק ממנו משחקני רכש וסגל שלא היו כשירים רוב העונה שעברה (ורמוט ויצחקי אני מדבר עליכם) וחלק, שחייב להיות מלווה בשדרוג מקצועי, יגיע משחקני רכש.

דסה זה ברירת מחדל אבל אם יורדי לא מכין לנו הפתעה בעמדת החלוץ (השלמתי עם זה שמיטרוביץ' יישאר) ו/או המגן השמאלי, זה פשוט מעט מדי.

ושוב, כמו שציינתי כאן כמה וכמה פעמים, הרבה מאוד תלוי במערך שיוקאן מתכנן לשחק. ב-4:2:3:1 יותר דחוף לנו לחזק את עמדות המגן ואפשר גם לשחרר את מיטרוביץ', ב-3:5:2 חלוץ יותר דחוף (אם דסה יגיע), וב-4:3:3, די, לא רוצה לחשוב על זה.

אגב, קוסמיק, יואב וכולם - אני חושב שיש תמימות דעים בפורום שדסה הוא לא שדרוג על ייני, שצריך חלוץ מרכזי פיזי ושעמדות המגן זועקות לחיזוק.

א) הרכש בקיץ שעבר לא היה טוב מספיק, לא באיכות ולא במועד שבו השחקנים הגיעו.

ב) כל חלון העברות מגיע זה שאומר שאי אפשר לשנות 7-8 שחקני הרכב בבת אחת. אף אחד לא אמר לבצע כל כך הרבה שינויים דרסטיים, אבל אם כל עונה נבצע רק רכש נקודתי לא נתקדם למעשה לשום מקום.

בסופו של דבר הרי תצטרך להיפרד מפאבלו קרלוס וניקולה, ובמקום לעשות את זה עכשיו, אתה תעשה את זה לצד שינויים נוספים שתצטרך לעשות (בין אם כי שחקנים יעזבו או יתדרדרו ביכולת שלהם), ככה שתמיד אפשר לומר שאי אפשר לעשות שינויים דרסטיים, אבל לפעמים זה הכרחי.

לדעתי שאתה זוכה בטרבל זה לא הכרחי לעשות שינוי דרסטי. הרי אירופה זה הרבה הגרלה ובליגה שינוי דרסטי יכול לעלות לך ביוקר.

מסכים שצריך להפטר מלא מעט שחקנים בינוניים(מיטרוביץ עוד לא בטוח נשאר) ומסכים שלעד לא תוכל למשוך עם ח״פ וקרלוס..אבל כן הגיע בלם מצויין ועדין הבעיה הכי גדולה שלך זה חלוץ.

אני מאמין שהסגל הזה בתוספת חלוץ ומגן ימני יכול לספק עונה מעולה...הבעיה בעונה שעברה הייתה שהרכש שהגיע לא השפיעה כמעט על הקבוצה(רק נוסא). רכש ממוקד שכן ישתלב טוב לדעתי יעשה את העבודה.

באמת הכל תלוי בשני חלוצים או אחד , אם זה אחד היתי מביא מגן זר שמאלי . אבל אחרי שסגרו עם יואב ובן הרוש ...

אגב המון קשרי אמצע יהיו שנה הבאה בהנחה שדור פרץ כבר לא יצטרך לשחק כבלם כשיש שלושה בלמים בסגל.

פרץ, רייכרט, נוסא , מיטרו , ראדי , דן , אלברמן. יהיה חייב לשחרר אחד . מניח שדן יעבור לביתר בטרייד של דסה , במיוחד אחרי שקריאף עזב.

לא חושב שזה חיזוק יותר מרשים מזה שהגיע בשנה שעברה, בטח לא מהותית, וכמובן שהכל על הנייר. אני אישית לוקח את ייני לפני דסה בכל יום בשבוע.

אתה לא יכול להחליף 7-8 שחקנים הרכב, אתה כן יכול להחליף 4-5 ולרענן את השורות בקרב שחקני הרוטציה שלא הוכיחו את עצמם, או שהגיעו למיצוי.

להתחזק בשמונה שחקנים סך הכל בחלון ההעברות זה כן שינוי גדול, אבל לא מהפיכה מטורפת.

בקיץ של סוזה היית באזורים האלו מספרית, ומכבי קיבלה בוסט יפה שעזר לסחוף אותה לחצי שנה מדהימה.

אני גם רוצה לחשוב חיובי, ומדמיין איך טב״ח מוסיף לי פיזיות שחסרה לי בהגנה, את נוסא עושה קפיצה קדימה, ואת גילי מוסיף לנו אינטיליגנציה וברק.

עדיין, אנחנו צריכים עוד.

על הנייר אולי. במציאות החיזוק שהבאת לא תרם בשום צורה...רק איגבור בחצי השני של העונה. אני מאוד מחזיק מדסה וורמוט והבעיה הכי גדולה שלך הייתה ששיחקת שנה שלמה בלי חלוץ ברמה מתאימה. ראיתם מה עשו פריצה וזהבי שהגיעו בינואר לקבוצה טובה אבל מוגבלת. אני ממש מסכים שיש הרבה שחקנים בסגל הרחב שמיצו את עצמם(ראדים וכו) ואין ספק שרענון שם יהיה נחמד אבל אני לא חושב שזה מה שיכריע לאן תלך העונה שלך. (מקווה גם שרייכרט פרץ ואולי איזה ישראלי שיגיע בהפתעה יביאו את הרענון הנדרש לסגל הרחב)

לקבוע מלכתחילה שליגת האלופות זה פאנטיזה, זו אמירה שאני לא יכול לקבל, לא מבין למה אנשים כאלה תבוסתניים. די עם הפסימיות והנמכת ציפיות הזאת.
במה אנחנו שונים מדודו גורש, מאריבור, פלזן. אלה לא מועדוני פאר. ציק צק עשו קפיצת מדרגה, והופ הם בליגת האלופות, ברגע שהשתמשו בתקציב וקנו שחקנים. אין פה איזה סוד ואין פה איזה קסם. הגישה שם כנראה שונה בהרבה. אנשים מאמינים, לאנשים יש מטרות. פה אני רק קורא כמה אין סיכוי, כמה לא צריך לקנות שחקנים כי יש מצב שניפול איתם. אם לא מנסים לא מצליחים. אם ריאל מדריד הגדולה קונה שחקנים במיליונים ונופלת, אז מי אנחנו שזה לא יקרה לנו.. אם כל פעם לפני שקונים שחקן יזכרו במדונאינין אז זה טמטום. ברגע שלוקחים סיכונים, לפעמים טועים, אבל אם נמשיך בגישה פחדנית שלפחד לבזבז כסף זה לא יעבוד.. אם נמשיך לפחד לעשות את הקפיצה, נשאר בבינונית לתמיד. אז כל תחילת עונה, תגידו טוב בוא נשמור על האליפות, צמפיונס? לה לא בשבילנו, וככה הלאה. אז מה עשינו פה..
אז עובדה שיש קבוצות אחרות באירופה שהחליטו שטוב בואו נשקיע כסף ונעשה את זה. צריך להתחיל ממשהו, לא יום אחד נקום ונהיה סטיוואה בוקרשט, אבל יש לנו את הפוטנציאל, אנחנו בדרך הנכונה, צריך רק לתת עוד פוש קטן.

עם כמה שאתה מדבר בהיגיון, זה נורא קשה לראות את הקשרים הצעירים שלנו מקבלים הרבה דקות בקבוצה שיש בה אלברמן, נוסא, ראדי, מיטרו, איינבינדר.

באופן אישי אגב אני חושב שהוא ודור פרץ צריכים לשחק לפני שלושת הראדים. אם דסה יגיע ושני ראדים יעזבו בטרייד עליו, זה ישמח אותי מאוד.

ימים יגידו.

לגבי רייכרט אני די בטוח. לגבי פרץ פחות, מעניין לראות איפה הוא ימקם אותו(בהגנה או בקישור)

צפה להפתעות בגזרת שלושת הראדים - הרגשה שלי שחוץ מהסרבי השניים האחרים מאוד מתנדנדים.

שוב, מאמן חדש וכולם מתחילים מאפס, בואו ניתן לו לתת את הטיונינג שלו לסגל.

ימים יגידו.

לגבי רייכרט אני די בטוח. לגבי פרץ פחות, מעניין לראות איפה הוא ימקם אותו(בהגנה או בקישור)

צפה להפתעות בגזרת שלושת הראדים - הרגשה שלי שחוץ מהסרבי השניים האחרים מאוד מתנדנדים.

שוב, מאמן חדש וכולם מתחילים מאפס, בואו ניתן לו לתת את הטיונינג שלו לסגל.

בדיוק מה שרשמתי מעליך , דן לדעתי יעבור בטרייד של דסה . את ראדי הייתי גם מנסה להעביר גם בהנחה שפרץ יהיה בקישור.

לקבוע מלכתחילה שליגת האלופות זה פאנטיזה, זו אמירה שאני לא יכול לקבל, לא מבין למה אנשים כאלה תבוסתניים. די עם הפסימיות והנמכת ציפיות הזאת.

במה אנחנו שונים מדודו גורש, מאריבור, פלזן. אלה לא מועדוני פאר. ציק צק עשו קפיצת מדרגה, והופ הם בליגת האלופות, ברגע שהשתמשו בתקציב וקנו שחקנים. אין פה איזה סוד ואין פה איזה קסם. הגישה שם כנראה שונה בהרבה. אנשים מאמינים, לאנשים יש מטרות. פה אני רק קורא כמה אין סיכוי, כמה לא צריך לקנות שחקנים כי יש מצב שניפול איתם. אם לא מנסים לא מצליחים. אם ריאל מדריד הגדולה קונה שחקנים במיליונים ונופלת, אז מי אנחנו שזה לא יקרה לנו.. אם כל פעם לפני שקונים שחקן יזכרו במדונאינין אז זה טמטום. ברגע שלוקחים סיכונים, לפעמים טועים, אבל אם נמשיך בגישה פחדנית שלפחד לבזבז כסף זה לא יעבוד.. אם נמשיך לפחד לעשות את הקפיצה, נשאר בבינונית לתמיד. אז כל תחילת עונה, תגידו טוב בוא נשמור על האליפות, צמפיונס? לה לא בשבילנו, וככה הלאה. אז מה עשינו פה..

אז עובדה שיש קבוצות אחרות באירופה שהחליטו שטוב בואו נשקיע כסף ונעשה את זה. צריך להתחיל ממשהו, לא יום אחד נקום ונהיה סטיוואה בוקרשט, אבל יש לנו את הפוטנציאל, אנחנו בדרך הנכונה, צריך רק לתת עוד פוש קטן.

שים לב שכל הקבוצות שציינת בקליבר שלנו לכאורה ושעשו את הקפיצה רצו יפה בליגה האירופית שנה שנתיים לפני שהם עשו אותה,

זה משמעותי גם בקילומטראז' האירופי (הניסיון במשחקים ברמה הרבה יותר גבוהה מזאת שאתה נתקל בה בליגה שלך) וכמובן צבירת דירוג (מאריבור אומנם לא צברה מספיק דירוג אבל עשתה קמפיין אירופי יפה מאוד שנה לפני שהעיפה אותנו).

מהבחינה הזאת, אנחנו השנה מתמודדים עם הדבשת של שנה שעברה.

הלכנו צעד אחורה מבחינת הדירוג והמוכנות של הסגל לאירופה.

אז אף אחד לא טוען שאין סיכוי, טוענים שאנחנו תלויים בהגרלה נוחה ובחיבור מקסימאלי של הסגל תוך חודשיים. שני דברים שדורשים גם מזל מסויים.

נראה לי מוגזם לצאת מנקודת הנחה שאנחנו צריכים לצפות להגיע....לצערי יש קבוצות ש"צריכות" להגיע על הנייר יותר ממך כרגע, קבוצות שהן צעד קדימה לעומתך מבחינת ההתקדמות שלהן. איך שלא תהפוך את זה אתה אנדרדוג - וגם הדירוג (שבעצם משקף 5 עונות אחורה) מראה לך את זה. יותר מזה ?

תגידו, מה עם יואב זיו? האריך חוזה? גם שלו נגמר אני חושב.

לא יודע אם באופן רשמי, אבל פורסם בהרבה מקומות שהוא מאוד מוערך ע"י הצוות המקצועי ורוצים להשאיר אותו.

תגידו, מה עם יואב זיו? האריך חוזה? גם שלו נגמר אני חושב.

נקודה מעניינת,

דיברו על זה שזה בדרך וששני הצדדים רוצים אבל לא יצאה הודעה.

לדעתי עצם זה שהוא הגיע לאימון היום מראה שמדובר במשהו פרוצדורלי ובטח נשמע שהוא חתם בימים הקרובים.

מסכים עם רוב הביקורת על ג'ורדי וכבר בחלון בינואר דעתי היתה שצריך למצוא לו מחליף אבל..! אני לא יכול לפסול אפשרות שדסה, דאבור,טוטו ומגן שמאלי זר יגיעו ואולי לשדרג את מיטרוביץ' בזר קצת יותר טוב, אי אפשר לדעת מה עובר לו בראש למרות מה שאמר במסע"ת.

אני במקומו מנסה להביא את גאושו הגדול במקום מיטרוביץ' שסיים חוזה שיעשה לנו קצת שכונה וקסם ובטוח יאהב את הבנות בארץ :thumbs:

אני לא מבין מה ההפתעה הגדולה של כולם. החלון הנוכחי לא שונה מהקודמים.

בטח שונה. אין דיבורים על אקס הפועל. זאת פעם ראשונה בעידן יורדי.

בן שהר חותם בעוד 3 2 1....

קיצר עוד חלון מבאס

מיטרו נשאר

הזרים אכזרים מעולם אחר לא יבואו

יהיה דסה יהיה דאבור ועוד איזה חלוץ נחמד

כנראה נוח לגולדהאר לשלוט בליגה בינתיים

חבל שליגת אלופות זו לא מטרה עיקרית

היה חשוב להתקדמות שלנו

אלמוג אתה שונה מהן בכמה היבטים:

1. הן צריכות כסף יותר קטן בשביל לבנות קבוצה. ככה זה כשיש עדיין שרידים מהתקופה הקומוניסטית ומערכת שמתבססת על יצירת שחקנים לקבוצה הבוגרת. ההימור הכלכלי (בגלל העלות של ישראלים) גבוה יותר מבחינת מכבי. מעבר לזה, הן יכולות להנחית זרים ללא הגבלה (למיטב ידיעתי) אז מרחב התמרון שלהן רב יותר. ההבדל המרכזי, אבל, הוא בתקציב ובמחלקת הנוער. פלזן נשענת באופן כמעט בלעדי על שחקנים צ'כים.

2. כל הקבוצות האלה (אולי למעט לודוגורץ) היו חברות קבע בשלבי בתים, ועשו את הקפיצה בהדרגה. להגיד לך שאני לא רוצה לקבל את מאריבור או באטה בוריסוב בסיבוב השלישי? וואלה לא מסוגל. הלוואי שנקבל אחת מהן.

לגבי הפוש - ברגע שנעשה עוד קמפיין או שניים בשלב בתים אירופי, נהייה בעמדה הרבה יותר טובה לתת את הפוש הזה.

בטח שונה. אין דיבורים על אקס הפועל. זאת פעם ראשונה בעידן יורדי.

בן שהר חותם בעוד 3 2 1....

למה אתה חושב שהוא השאיל את רייכרט להפועל בינואר?

הוא תכנן את הכל מראש.

קמפיין טוב ברמת הסוזה לא יקרה סתם ככה, נצטרך הרבה מזל בשביל שזה יקרה.

קודם כל להעפיל לשם - כשניפול בסיבוב השלישי של האלופות, נהיה מדורגים בפלייאוף של האירופית, כמו שנה שעברה. אולי יהיה לנו את בלומפילד, אולי הקבוצה תהיה במוד אחר, עדיין נצטרך לעבוד קשה בשביל להעפיל לשם.

נניח והעפלנו - אנחנו יכולים ליפול על בתים עם דורטמונד, ליברפול ומונאקו / בראגה, באטה בוריסוב ואסטראס טריפוליס. כלומר, יכולים להיות אנדרדוג מול כל יריבה או אפשרות ריאלית לעליית שלב, וגם אז זה תלוי במצב רוח שבו יגיעו היריבות.

הכוונה שלי היא שגם בליגה האירופית אפשר לומר שהכל תלוי במזל ובהגרלה, אבל יש סרט שהגיבור אומר I make my own luck, אז גם אנחנו יכולים לשפר את הסיכויים שלנו ע"י רכש טוב יותר ולא להישען רק על המזל.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.