Jump to content

הדבר המביך במכבי כדורסל

liewec815

Recommended Posts

אם יש דרבי, או ירושלים, או יורוליג אין כרטיסים ואם אתה רוצה להשיג זה כנראה יעלה לך 120 שקל במינימום מינימום, אבל כל משחק אחר, כולל פלייאוף יעלה גג 15 שקל.
חבר שלי השיג מהעבודה כרטיסים בחינם ל8 חברים בלי להתאמץ בכלל. פלייאוף לא אמור להיות השיא של העונה?
וואלה היום אני אהיה בהיכל פעם ראשונה מזה 3 שנים, אבל איפה האוהדים של הקבוצה הזאת שמפוצצים את ההיכל כל משחק יורוליג? והקטע ה"מצחיק" הוא שהחברה שהוא עובד לא קשורה בכלל למכבי בשום צורה שהיא.
עצוב...

זה מביך שזה הקהל הביתי. הרצון לראות את הקבוצה שלך לא אמור לקטון גם אם אתה משחק נגד אשדוד, ובטח שלא ברבע גמר.

אתה רואה מצב שבלומפילד עם 2000 צופים במשחק גביע הטוטו?

יופי, נושא ההתנשאות השבועי של "אנחנו מכבי רגל, אוהדים אמיתיים".

הרבה יותר קשה לאהוד קבוצה שכל הזמן מנצחת מאשר קבוצה שכל הזמן מפסידה. משמעותית. ומכבי סל כל הזמן מנצחת מאז מלחמת ששת הימים בערך. זה באמת לא משנה כמה חזק אתה שר או צועק.

אלו משחקים חסרי חשיבות, שהתוצאה שלהם ידועה מראש הרבה לפני שהם שוחקו. זה המצב של מכבי סל בארץ.

ההשוואה לגביע הטוטו לא נכונה. היא הייתה נכונה אם בגביע הטוטו היו משחקים נגד קבוצות מליגה לאומית וליגה ארצית, ומכבי רגל היו אלופי גביע הטוטו במשך 40 שנה. ואם זה היה המצב, לא היו 2,000 אוהדים בבלומפילד. אף אחד חוץ מסוייר לא היה הולך אליהם.

זה מביך שזה הקהל הביתי. הרצון לראות את הקבוצה שלך לא אמור לקטון גם אם אתה משחק נגד אשדוד, ובטח שלא ברבע גמר.

אם במשך 60 שנה מכבי -רגל הייתה מביסה ברוב משחקי הבית שלה ולוקחת תארים כמו בכדורסל כאשר בנוסף העניין האמיתי במשך שנים היה אירופה זה מה שהיה קורה.

לא

מה שמביך זה שלמשחק הראשון מול נס ציונה במקרה נכנסתי לכרטיסים דרך לינק בלאן וכרטיס עלה 100 או 150 במינימום

להיראות במשחק מכבי בטלויזיה, זה מה שחשוב בברנז'ה והיי זה מכניס לדריקס יותר כסף ממה שאוהד סביר בגילאי 15-30 מסוגל\שפוי לשלם

אז מה אם זה הגרעין אוהדים של המועדון ולא איזה שאול פאקינג בן אדרת בחולצה שחורה או גלי עטרי

הנה מחירים למנויים

מחירי המנויים לעונת 2015/2016 - מבצע חידוש למנויים קיימים עד ה-19.06.15

מרכז תחתון – אולם 2-3 9,300 ₪
מרכז תחתון – אולם 8-9 8,100 ₪
אלכסון תחתון – אולם 1-4-7-10 5,850 ₪
סל תחתון – אולם 5-6-11-12 2,700 ₪
מרכז עליון – יציע 2-3-8-9 2,700 ₪
אלכסון עליון - יציע 1-4-7-10 2,500 ₪
סל עליון - יציע 5-6-11-12 1,300 מבוגר, 1,200 ילד – נוער – חייל
מחירי המנויים לעונת 2015/2016 - מחיר רגיל החל מ-20.06.15
מרכז תחתון –אולם 2-3 10,300 ₪
מרכז תחתון –אולם 8-9 9,000 ₪
אלכסון תחתון –אולם 1-4-7-10 6,500 ₪
סל תחתון –אולם 5-6-11-12 3,000 ₪
מרכז עליון – יציע 2-3-8-9 3,000 ₪
אלכסון עליון - יציע 1-4-7-10 2,800 ₪
סל עליון - יציע 5-6-11-12 1,400 מבוגר, 1,300 ילד – נוער – חייל
חידוש המנוי אינו מתייחס לבעלי מנויים היושבים בשערים 1 עד 4 ו-7 עד 10 בחלק התחתון אשר רוכשים את המנויים במסגרת מבצע פרסום! בעלי מנויים אלו מתבקשים ליצור קשר עם משרדי המועדון בטל: 03-6059333 שלוחה 1

שמעו, זה פאקינג רבע גמר, זה פלייאוף, זה פשוט לא מעניין. זה עצוב.
האולם חצי ריק, החברה בגוש מנסים אבל בקושי שומעים אותם ורובם בני 14 מינוס... זה מדכא.
וואלה אם זה היה ככה בכדורגל הייתי מתבאס מאוד.
ויועד, זה לא התנשאות, להיפך, זה ממש מדכא. אני חושב שמגיע למכבי הרבה יותר.

לא יודע, כמו שאמרתי זאת הייתה הפעם הראשונה שלי בהיכל אחרי 3 שנים שלא הייתי. אולי נפלתי על משחק כזה שהוא משחק 3 שאתה מוביל כבר 2-0 וזה אחרי החג ויצא ככה, אתם תגידו.
אבל וואלה גם במחצית שהיה נקודה הפרש אם אני לא טועה האוירה הייתה כל כך רגועה והכל סבבה, הבחור עם הפופקורן המשיך ללכת, המעודדות רקדו, 50 אנשים בערך עודדו, והכל כאילו עבר ליד. כל רבע ישבתי במקום אחר בהיכל, פעם למעלה, פעם למטה, פעם עם הגוש ופעם הסתובבתי. לא יודע, הייתה לי חוויה ממש מוזרה היום בהיכל.
והקטע הזה שהקהל של נס ציונה פשוט ישבו מפוזרים בהיכל בתוך אוהדי מכבי בלי חציצה ובלי כלום גם היה ממש ממש הזוי. אין שום סיכוי שזה היה קורה בכדורגל.

ודרך אגב, המחירים במזנון יותר יקרים מבלומפילד. ובבלומפילד יקר.

אחי זה לא חדש שהאווירה מאד רגועה בהיכל במשחקי הליגה, בעיקר במשחקים שהם לא דרבי/י-ם.

אנשים רגילים ליורוליג ולאווירה אחרת, כאן סוף סוף יש לרוב הצופים אפשרות להביא ילדים למשחק, מה שביורוליג מאד יקר(ומאוחר יחסית)..

לכן המשחק ברובו מתנהל 'על מי-מנוחות'. מקסימום יהיה צמוד עד ל-1-3 דק' האחרונות - אתה תראה עידוד ושהקהל על הרגליים בפוזשנים האחרונים..

שום התנשאות - היו באזור ה-2000 אוהדים במשחק רבע גמר. זה מושפע מכל כך הרבה משתנים, והעיקרי שבהם הוא סביר להניח קהל היעד שמכבי פונה אליו. גם מבלי שזה נאמר אני מקבל את זה שבשביל שחקנים גדולים צריך תקציב גדול - אבל המינוס של מנויים במחירים כאלה (ובלי תחלופה) היא מה שרואים בהיכל. מבטיח לך שאם לאורך העשור וחצי האחרונים המחירים היו יותר עממיים ונגישים - היית רואה היכל קצת יותר מעודד ואיכותי.

שום התנשאות - היו באזור ה-2000 אוהדים במשחק רבע גמר. זה מושפע מכל כך הרבה משתנים, והעיקרי שבהם הוא סביר להניח קהל היעד שמכבי פונה אליו. גם מבלי שזה נאמר אני מקבל את זה שבשביל שחקנים גדולים צריך תקציב גדול - אבל המינוס של מנויים במחירים כאלה (ובלי תחלופה) היא מה שרואים בהיכל. מבטיח לך שאם לאורך העשור וחצי האחרונים המחירים היו יותר עממיים ונגישים - היית רואה היכל קצת יותר מעודד ואיכותי.

גם כשההיכל לא היה מכור מראש למשחקי הליגה (בימים בהם הייתה אופציה למנוי לאירופה בלבד) לא ראית היכל מעודד במשחקי הליגה או פלייאוף בסגנון של נס ציונה. יותר מזה, הוא היה ריק עוד יותר. המשחקים הללו אף פעם לא עניינו במיוחד במציאות שבה מהעונה ה-1,2 שלב הליגה מכבי הביסה את רוב משחקיה הביתיים.

ומעבר לכך, בגלל השיטה המפגרת, כמעט כל המשחקים בליגה חסרי חשיבות אמיתית. במשחקי הדרבי ומול י-ם אפשר להרגיש את האווירה הטובה, וביורוליג יש אווירה מדהימה, בטח ובטח אם מדובר על יריבה גדולה כמו ריאל או פנאתנייקוס.

אנשים שלא היו בהיכל מאז השיפוץ מתבטאים פה חופשי על הקהל, על יחסי הקהל- הנהלה, על המחירים ומה לא. תנוחו

רק אומר שאם תעשו חישוב לתמורה תגלו שהמנויים הזולים ליציע מאחורי הסל לכדורסל יותר זולים ואפילו משמעותית מאלו של הכדורגל.

• 4 weeks later...

כמו לא להבין למה בחגיגות אחרי האליפות בעונה של אוסקר גארסיה הכיכר היתה מלאה ואחרי שנה עם קרויף ההתלהבות פחתה והכמויות ירדו.
אם השנה היתה רק אליפות (בלי כל טררם הטרבל) והיו חגיגות, היו עוד פחות אנשים. עכשיו תדמיינו 51.

העונה בגביע מול אשקלון לא מילאת בבית

הקטע המביך זה שאנשים שלא בכל משחק מבקרים אנשים אחרים על זה שהם לא בכל משחק.

זה והחלוקה ל"אוהדי כדורגל" ו"אוהדי כדורסל".

זה המועדון שלכם, למען השם. כשמכבי ניצחה את מדריד במילאנו שמחתם וחגגתם יותר מאשר כשקבוצה אירופית "אהודה" זכתה בצ'מפיונס בכדורגל, נכון?

אז אם "אוהדי כדורסל" שלא מגיעים לליגה הם טרמפיסטים, אתם (ואני) הרבה יותר טרמפיסטים מהם.

העונה בגביע מול אשקלון לא מילאת בבית

הבאת 9,915 (לפי האתר הרשמי של מכבי). גם כשהגבתי את התגובה למעלה - לא דיברתי על למלא את ההיכל, אלא להביא יותר מ-2,000 אוהדים למשחק גביע.

אבל אם אתה מתעקש עם ההשוואה - אתה באמת רואה מצב שמכבי רגל במשחק של להיות או לחדול על האליפות שלה לא ממלאת את בלומפילד? כי זה מה שקרה ביד אליהו שלשום, וגם זה אחרי שליחת סמסים המונית של ההנהלה ויציאה בקריאה לצו 8.

אגיד משפט שאמרתי לחברים השבוע - יותר עצוב לי שאני אדיש לאיבוד האליפות מאשר שאיבדנו את האליפות.

הבאת 9,915 (לפי האתר הרשמי של מכבי). גם כשהגבתי את התגובה למעלה - לא דיברתי על למלא את ההיכל, אלא להביא יותר מ-2,000 אוהדים למשחק גביע.

אבל אם אתה מתעקש עם ההשוואה - אתה באמת רואה מצב שמכבי רגל במשחק של להיות או לחדול על האליפות שלה לא ממלאת את בלומפילד? כי זה מה שקרה ביד אליהו שלשום, וגם זה אחרי שליחת סמסים המונית של ההנהלה ויציאה בקריאה לצו 8.

אגיד משפט שאמרתי לחברים השבוע - יותר עצוב לי שאני אדיש לאיבוד האליפות מאשר שאיבדנו את האליפות.

מה? הכרטיסים היו סולד אאוט. כמה שעות לפני המשחק התברר לי שאני אוכל להגיע, רציתי לקנות, אבל לא נשארו כרטיסים.

אגב, אני מאוד ממליץ לקרוא את הטור הזה. מסביר על השינוי בגישה של מכבי מאז תחילת המילניום (לא שאני זוכר הרבה ממה שהיה לפני כן).

וכן, אני מסכים איתך שאיבוד האליפות לא באמת מרגיש כמו רעידת אדמה. כנראה שהתרגלנו לזה בעשור האחרון, וזה ממש לא טוב.

צריך לעשות שינוי כולל בגישה של ההנהלה ולהחדיר לתודעה שיותר מהכל, האליפות היא הדבר החשוב. לא היורוליג, אפילו שמשם מגיע הכסף הגדול.

אתחיל מהסוף - חוסר הרגש הוא לא בגלל שאיבדנו כבר אליפות, אלא בגלל התחושה המנוכרת שיש ממכבי סל. אם תרצה - חוסר הזהות. ברור שאני שמח בנצחונות שלה, בדיוק כמו שאני שמח בנצחונות של הכדורעף/יד - אבל אין את ההתרגשות או השמחה הגדולה / אכזבה גדולה.

בפועל - הצצתי בתמונות מהמשחק (ולא רק משהיה זכור לי בראש). לא נראה סולד אאוט (וזה בלי שמצאתי תמונה אחת של החלק העליון של האולם).

היתה המון הזדהות כשלקחו את אליפות אירופה בעונה שעברה.

נתעלם לשניה מכל עם ישראל שקפץ על הטרמפ ונתמקד באוהדי מכבי:

הייתה המון שמחה והמון אופוריה. גם כי זה בא משום מקום, וגם כי לקחנו אליפות אירופה. תשאל את 80% מהאנשים שהיו בקהל מי החמישייה הפותחת בעונה שעברה + 3 המחליפים הראשונים, ותגלה שרובם לא ידעו להגיד לך.

וכן, בפן האישי אני סולד מהאמריקניזציה שקרתה בהיכל. בא לי להקיא מזה.

הקטע המביך זה שאנשים שלא בכל משחק מבקרים אנשים אחרים על זה שהם לא בכל משחק.

זה והחלוקה ל"אוהדי כדורגל" ו"אוהדי כדורסל".

זה המועדון שלכם, למען השם. כשמכבי ניצחה את מדריד במילאנו שמחתם וחגגתם יותר מאשר כשקבוצה אירופית "אהודה" זכתה בצ'מפיונס בכדורגל, נכון?

אז אם "אוהדי כדורסל" שלא מגיעים לליגה הם טרמפיסטים, אתם (ואני) הרבה יותר טרמפיסטים מהם.

אף אחד לא אומר שלא.

מה לעשות, אנחנו בפורום שהעיסוק העיקרי בו הוא קבוצת הכדורגל, ברור שלא תמצא פה אנשים שהכדורסל מעניין אותם יותר.