Jump to content

חגיגות!

itan17

Recommended Posts

חתיכת ילד מפגר, דבר בצורה עניינית.

"כל הכבוד לגילי" כי האישיו פה זה החולצות שהוא לובש (הזונה או השחקן), ולא העובדה שצריך לעשות סוויטץ' בראש ובעיקר בלב. משחקן שהוא הסמל של היריבה ואתה מתעב לשחקן שהוא חלק מהקבוצה שלך. כמו שהסברתי לגבי ערן, זה מורכב ומאוד אמוציונלי.מעורר רגשות שהם לווא דווקא רציונליים (כמו השירה לערן אבל הגועל לראות אותו כקפטן). רגשות הם דבר מורכב מסתבר, וכדי שגילי יתחיל לעורר רגשות חיוביים הוא יצטרך להוכיח את עצמו קודם על הדשא.

* מקדים תרופה לתגובה נוספת מהמאותגר שציטטתי - הוא לא צריך להוכיח את עצמו "כאיום", אלא כדי שמשהו בפנים יזזו כמו שקרה עם ערן..

מכבי מאז ומתמיד כדורסל וכדורגל קלטו את השחקנים הכי טובים בארץ ללא קשר מאיפה הגיעו, לשם גולדהאר מכוון ונראה שתצטרך להתרגל לזה.

מכביזם זה לא לשרוק בוז לשחקנים שלך אלא לרצות לקלוט אותם כמו שצריך כדי שהם ינצחו עבורך.

מלמילאן ואבי כהן, סמלים מובהקים של בית"ר התקבלו אצלנו באהבה ואהדה גדולה ותרמו להצלחות.

באמת שאני לא מבין אנשים שמתיימרים להיות אוהדי מכבי ונגעלים מלראות את ערן זהבי קפטן.

באמת שאני לא מבין אנשים שמתיימרים להיות אוהדי מכבי ונגעלים מלראות את ערן זהבי קפטן.

תצטרך לקבל אותנו כמו שאנחנו :)

מכבי מאז ומתמיד כדורסל וכדורגל קלטו את השחקנים הכי טובים בארץ ללא קשר מאיפה הגיעו, לשם גולדהאר מכוון ונראה שתצטרך להתרגל לזה.

מכביזם זה לא לשרוק בוז לשחקנים שלך אלא לרצות לקלוט אותם כמו שצריך כדי שהם ינצחו עבורך.

מלמילאן ואבי כהן, סמלים מובהקים של בית"ר התקבלו אצלנו באהבה ואהדה גדולה ותרמו להצלחות.

"מתיימרים להיות אוהדי מכבי".

אני בניגוד אליך מסוגל גם להבין את האנשים שלא מסוגלים בכלל לקבל את ערן (לא להסכים איתם ובטח שלא עם הקללות לערן, אבל להבין מאיפה זה מגיע).

על אחת כמה וכמה שלא לפקפק באהבה שלהם למכבי (את רובם אני מחשיב כיותר אוהדים ממני).

ההבדל בנינו שאני נותן ללב ולרגש לקבוע את מי וכמה לאהוב, ואתה "זונת שחקנים" שמחליף בשנייה שנאה באהבה לשחקן כי ג'ורדי ומיץ' מלכים. אז מי אנחנו שנביע דעה או חס וחלילה נפתח רגש עצמאי?

*בחיים לא שרקתי בוז לשחקן מכבי. לא מבין על סמך מה אתה אומר את זה.

**יש לי בעיה עקרונית עם קליטת "השחקנים הכי טובים" כשהם מגיעים מהיריבה השנואה. ברגע שהם כבר פה זה משהו אחר ונאלץ לקבל את זה לטובת מכבי. בדיעבד זה גם יכול להתברר כמוצלח כמו טב"ח וזהבי. עדיין זה לא אומר שצריך לעודד את זה מלכתחילה.

*** מאוד מקווה שגילי יגרום לי לאהוב אותו בהמשך. כרגע זה פשוט קשה..

מה אתה מופתע? יש כאלה שלא מוכנים לקבל ערבים במכבי גם אם הם שיחקו בנוער של מכבי. מדובר באנשים שלא התבגרו מנטלית

מה אתה מופתע? יש כאלה שלא מוכנים לקבל ערבים במכבי גם אם הם שיחקו בנוער של מכבי. מדובר באנשים שלא התבגרו מנטלית

יש לי חולצה של ראדי.

קשה לי לראות את גילי בצהוב.

איפה אני בספקטרום שלך?

רוצה להסביר לי על הקורולציה בין קושי בקבלת סמלי הפועל למכבי לגזענות? אשמח לשמוע הסבר בוגר מנטלית להכללה שעשית.

יש לי חולצה של ראדי.

קשה לי לראות את גילי בצהוב.

איפה אני בספקטרום שלך?

אני אומר לך ברצינות אם היית אומר שאתה לא מוכן לראות את זהבי במכבי ואת בן חיים (זהבי זה השחקן שהביא להם אליפות בדקה ה-93 כן...) הייית מקבל את הגישה שלך. אבל אתה צבוע או סתם מתמם כי אתה לא נשמע טיפש. אם תאמר לי שקללת את זהבי במשך חודשיים ראשונים שלו במכבי אז אני אקבל את זה...קללת? לא. אין הבדל בין זהבי לורמוט. ההיפך ורמוט לא גדל בהפועל זהבי כן. זהבי אוהד של הפועל מילדות ורמוט לא.

רוצה להסביר לי על הקורולציה בין קושי בקבלת סמלי הפועל למכבי לגזענות? דווקא נשמע שאתה בוגר מנטלית, אשמח לשמוע הסבר בוגר מנטלית להכללה שעשית.

אין קשר. ואני לא חושב שיש קשר. אני מציין עובדות. העובדות הן ותבדוק אותי. שכל אלו שעדיין מעריצים את נמני בשער 11 מתוכם נמצאים מקללי ראדי ומתוכם נמצאים מקללי ורמוט. זה מה שאני רואה ממרחק 30 מטר קו אווירי בבלומפילד. בעיניים שלי. אם אני טועה סליחה .

ההבדל בנינו שאני נותן ללב ולרגש לקבוע את מי וכמה לאהוב, ואתה "זונת שחקנים" שמחליף בשנייה שנאה באהבה לשחקן כי ג'ורדי ומיץ' מלכים. אז מי אנחנו שנביע דעה או חס וחלילה נפתח רגש עצמאי?

תביע רגש, אבל תעשה את זה בצורה שלא תפגע באינטרסים של המועדון.

כשהתנהלנו על רגש, טון קאנן ואבי נימני היו מאמנים.

רגש זה דבר שאי אפשר לשלוט בו, תפסיקו להטיף לאנשים מה צריך להרגיש ומה צריך לעשות.

לשרוק בוז לשחקן מכבי זה דבר שאסור לקבל כי זה פוגע בקבוצה, כנ"ל לגבי שירים גזעניים וכל דבר שיכול לפגוע בעקיפין בקבוצה.

אף אחד לא חייב לעודד שחקן כזה או אחר, פשוט אל תשרקו בוז ואל תפגעו בקבוצה.

גילי וזהבי זה שמיים וארץ.

גילי שיחק 8 שנים בהפועל כולל קפטן , סמל , אליל האוהדים ומה שלא תרצו.

ערן שיחק שם 3 שנים , היה אהוב על הקהל רק מאמצע עונת הדאבל שלהם ובחצי עונה שלאחר מכן בצ';מפיונס. זהו.

ערן כשחתם במכבי אחרי פלרמו הגיע לנתב"ג שם על עצמו צעיף של מכבי ואמר "מעכשיו אני צהוב" ומאז לא מפסיק לזיין את הפועל.

גילי כשחתם במכבי לא התכוון להגיד כלום , ואז אחרי שחיים רמון התנה את המעבר בכך שהוא יודיע שזאת הייתה החלטה שלו לעבור

אז הוא אמר את הדבר הבא "אף אחד לא הכריח אותי לעבור , זה הדבר הטוב עבורי בשלב זה" , מין אמרה מתחנפנת כזאת , כזאת שהוא חשב

שלא תסגור לו דלתות בעתיד , או במילים אחרות הוא לא ביצע מעבר חד. או שאתה איתנו 100 אחוז או שאל תהיה פה בכלל.

גילוי נאות , אני לא שורק ולא אשרוק לו בוז לעולם. אבל עוד יעברו הרבה מים בנהר לפני שאני אוכל לראות תמונה שלו בצהוב מבלי לחוש בחילה.

תביע רגש, אבל תעשה את זה בצורה שלא תפגע באינטרסים של המועדון.

כשהתנהלנו על רגש, טון קאנן ואבי נימני היו מאמנים.

לכתוב בפורום השחקן ה-12 פוגע באינטרסים של המועדון? כתבתי כבר בתגובה הקודמת שבחיים לא שרקתי בוז או קיללתי שחקן מכבי בזמן משחק.

רגש זה דבר שאי אפשר לשלוט בו, תפסיקו להטיף לאנשים מה צריך להרגיש ומה צריך לעשות.

לשרוק בוז לשחקן מכבי זה דבר שאסור לקבל כי זה פוגע בקבוצה, כנ"ל לגבי שירים גזעניים וכל דבר שיכול לפגוע בעקיפין בקבוצה.

אף אחד לא חייב לעודד שחקן כזה או אחר, פשוט אל תשרקו בוז ואל תפגעו בקבוצה.

סיכם את זה הכי טוב.

לא אשרוק לו בוז, אבל קשה לי לראות אותו לובש את המדים שלנו.

אם יעזוב בטרייד כלשהו, לא אבכה בלשון המעטה, בדיוק כפי שלא יפריע לי אם רייכרט אכן יעזוב בסופו של דבר.

לכתוב בפורום השחקן ה-12 פוגע באינטרסים של המועדון? כתבתי כבר בתגובה הקודמת שבחיים לא שרקתי בוז או קיללתי שחקן מכבי בזמן משחק.

מקבל את זה.

חוץ מזה, איך אפשר להשוות את ורמוט וזהבי?

זהבי הוא הכי מכביסט שיש, בעוד שורמוט הוא כל כך... הפועל. בהכל.

אפשר להשוות כי נקודת הפתיחה היא בדיוק אותו דבר. ערן גדל בשער 5 והביא להפועל דאבל, וגילי היה הסמל שלהם המון שנים.

ההבדל הוא שערן כבר הוכיח שהוא מקצוען שמסוגל להתנתק מהעבר ולהועיל למכבי. ברגע שזה קרה אוהדי הפועל עשו לו את המוות, והוא כמו כל בן אנוש פיתח כלפיהם שנאה. כשזה קרה בתוספת האלוהות המקצועית השנאה אליו הפכה לאהבה.

לגילי יש עכשיו את ההזדמנות לעשות אותו דבר. ברגע שהוא יהיה תותח על המגרש אוהדי הפועל ישנאו אותו והוא אותם. נקווה שזה יקרה וכמה שיותר מהר.

מסכים איתך שכרגע קשה מאוד לראות אותו בצהוב, אבל לא מהסיבה שציינת. אל תעבוד על עצמך, אין הבדל בינו לבין ערן. ואולי דווקא בגלל הדימיון בין המקרים יש סיכוי שבעוד שנה מהיום נאהב לראות אותו בצהוב כמו את ערן. בשביל זה הוא יצטרך להיות תותח ולזיין את הפועל... (ואיזה פיו פיו לא יזיק)

אני אומר לך ברצינות אם היית אומר שאתה לא מוכן לראות את זהבי במכבי ואת בן חיים (זהבי זה השחקן שהביא להם אליפות בדקה ה-93 כן...) הייית מקבל את הגישה שלך. אבל אתה צבוע או סתם מתמם כי אתה לא נשמע טיפש. אם תאמר לי שקללת את זהבי במשך חודשיים ראשונים שלו במכבי אז אני אקבל את זה...קללת? לא. אין הבדל בין זהבי לורמוט. ההיפך ורמוט לא גדל בהפועל זהבי כן. זהבי אוהד של הפועל מילדות ורמוט לא.

טב"ח מ' בכל הנושא הזה. היה בקושי עונה בהפועל, מעבר כביש סטנדרטי ולא מרגש בשום צורה שהיא.

את זהבי לא עודדתי במשך תקופה, עד הטירוף שלו בגול בדרבי 2-0.

שמח שסגרנו את פינת ה-"מי אתה, יוזר שנמצא פה ארבעה ימים, שחושב שאתה מכיר את הנפשות הפועלות או מזיז למישהו?". לך לקיבינימאט ביחד עם כל מי שמטיף פה לאנשים על רגש.

(לפרוטוקול שברור לכל מי שמכיר אותי כבר מספיק שנים - לא זהבי, לא גילי ואפילו לא רייכרט קיבלו ממני בוז. את השני ייקח לי המון זמן לעודד, האחרון יזכה למילת עידוד אך ורק אם יבקיע גול בדרבי וישלוף את הזרנוק שלו מול שער 5. זאת בערך האופציה היחידה).

במחשבה שניה, אחרי שראיתי את הפוסט שפתחת - קבל ביטול. יש לנו מספיק טרולים בפורום גם בלעדייך. לך תן איזה דרינק עם 18לבלב באילת.

גילי וזהבי זה שמיים וארץ.

גילי שיחק 8 שנים בהפועל כולל קפטן , סמל , אליל האוהדים ומה שלא תרצו.

ערן שיחק שם 3 שנים , היה אהוב על הקהל רק מאמצע עונת הדאבל שלהם ובחצי עונה שלאחר מכן בצ';מפיונס. זהו.

ערן כשחתם במכבי אחרי פלרמו הגיע לנתב"ג שם על עצמו צעיף של מכבי ואמר "מעכשיו אני צהוב" ומאז לא מפסיק לזיין את הפועל.

גילי כשחתם במכבי לא התכוון להגיד כלום , ואז אחרי שחיים רמון התנה את המעבר בכך שהוא יודיע שזאת הייתה החלטה שלו לעבור

אז הוא אמר את הדבר הבא "אף אחד לא הכריח אותי לעבור , זה הדבר הטוב עבורי בשלב זה" , מין אמרה מתחנפנת כזאת , כזאת שהוא חשב

שלא תסגור לו דלתות בעתיד , או במילים אחרות הוא לא ביצע מעבר חד. או שאתה איתנו 100 אחוז או שאל תהיה פה בכלל.

גילוי נאות , אני לא שורק ולא אשרוק לו בוז לעולם. אבל עוד יעברו הרבה מים בנהר לפני שאני אוכל לראות תמונה שלו בצהוב מבלי לחוש בחילה.

במלוא הצניעות אני אומר כך. עוד כשכולכם הייתם בהלם מההחתמה של זהבי ולא ידעתם איך לאכול אותו אני ידעתי והפנמתי ואמרתי לכל אלו שסביבי ביציע שהוא יגיע למה שהגיע היום. ואת זה ראיתי במשחק הראשון שלו בנתניה. ואם אתה שכחת תחפש את הסרטון איזה בוז הוא קיבל כשנכנס כמחליף!!!! קיבל בוז מהקהל של מכבי!!! לא אתפלא אם גם אתה שרקת לו בוז.

ולאחר ההקדמה אומר כך - זהבי היה אהוב על אוהדי הפועל הצעירים בעיקר בצורה שלא תאמן. המבוגרים אהבו אותו פחות כי הם ראו את המכביסטיות שלו. אבל הוא היה אהוב מאוד. אין שום הבדל בין זהבי לורמוט מלבד ההבדל שזהבי גדל בהפועל אהד הפועל מגיל 6 והוא היה אדום בנשמה. ורמוט הגיע להפועל בגיל 22 נדמה לי.....

ותפסיקו להתנהג כמו מחבל דעא"ש- אתם רוצים סרטונים של ורמוט שהוא אומר שהוא שונא הפועל? מה אתם חוטפים? מצידי שיאהב את הפועל ויכבד אותם אבל כשהוא עולה לדרבי יקרע להם את הצורה.

ועוד משהו חשובה- אתם מתנהגים בטפשות. אוהדי הפועל שונאים את ורמוט וככל שהם ישנאו אותו הוא ילחם יותר למען מכבי. זה עבד עם זהבי. אז מדוע להתנכל לורמוט? איזה הגיון זה?

טב"ח מ' בכל הנושא הזה. היה בקושי עונה בהפועל, מעבר כביש סטנדרטי ולא מרגש בשום צורה שהיא.

את זהבי לא עודדתי במשך תקופה, עד הטירוף שלו בגול בדרבי 2-0.

שמח שסגרנו את פינת ה-"מי אתה, יוזר שנמצא פה ארבעה ימים, שחושב שאתה מכיר את הנפשות הפועלות או מזיז למישהו?". לך לקיבינימאט ביחד עם כל מי שמטיף פה לאנשים על רגש.

(לפרוטוקול שברור לכל מי שמכיר אותי כבר מספיק שנים - לא זהבי, לא גילי ואפילו לא רייכרט קיבלו ממני בוז. את השני ייקח לי המון זמן לעודד, האחרון יזכה למילת עידוד אך ורק אם יבקיע גול בדרבי וישלוף את הזרנוק שלו מול שער 5. זאת בערך האופציה היחידה).

יפה לפחות אמרת את האמת לגבי זהבי. אבל מצד שני האמת שמה אותך באור מגוחך. זהבי "המטונף האדום" הזה שגדל על ברכי יוסי אבוקסיס (הוא אמר לאחרונה שהעריץ אותו) הוא כרגע = מכבי ת"א. כלומר אתה למעשה אוהב את זהבי כי הבקיע בדרבי.....

אפשר להשוות כי נקודת הפתיחה היא בדיוק אותו דבר. ערן גדל בשער 5 והביא להפועל דאבל, וגילי היה הסמל שלהם המון שנים.

ההבדל הוא שערן כבר הוכיח שהוא מקצוען שמסוגל להתנתק מהעבר ולהועיל למכבי. ברגע שזה קרה אוהדי הפועל עשו לו את המוות, והוא כמו כל בן אנוש פיתח כלפיהם שנאה. כשזה קרה בתוספת האלוהות המקצועית השנאה אליו הפכה לאהבה.

לגילי יש עכשיו את ההזדמנות לעשות אותו דבר. ברגע שהוא יהיה תותח על המגרש אוהדי הפועל ישנאו אותו והוא אותם. נקווה שזה יקרה וכמה שיותר מהר.

מסכים איתך שכרגע קשה מאוד לראות אותו בצהוב, אבל לא מהסיבה שציינת. אל תעבוד על עצמך, אין הבדל בינו לבין ערן. ואולי דווקא בגלל הדימיון בין המקרים יש סיכוי שבעוד שנה מהיום נאהב לראות אותו בצהוב כמו את ערן. בשביל זה הוא יצטרך להיות תותח ולזיין את הפועל... (ואיזה פיו פיו לא יזיק)

יופי כתבת. עכשיו יגידו כאן שאתה אוהד הפועל.... אני רק אוסיף. זהבי נהיה כל כך מכביסט כי המטונפים האדומים הללו רדפו אחריו ואחרי משפחתו מתחת לבית ורחובות ואיחלו לבן שלו **** וירקו על אשתו ויש עוד ועוד סיפורים לא כאן המקום לציין. זהבי הבין מייד שהוא לא יכול להיות באמצע ועשה את הצעד החכם. אבל זהבי הוא באמת גדול כי הוא לא מתחנף לאוהדי מכבי. וזו גדולתו. זה כאילו שכל מה שכתבתי לו עם הגיעו לארץ הוא מיישם

צריך הרבה אומץ לעמוד ככה עם חולצה כזאת מול הגרעין הכביכול קשה של האוהדים במסיבה שלהם. יאמר לזכותו.

בדיוק!!