Jump to content

דילמת הזמנת חולצת טרבל

עמית ר

Recommended Posts

שאלתי אותם בחנות

אפשר לבוא עם חולצת אדידס קיימת ולהדפיס את ההדפס של הטרבל מקדימה

עכשיו הדילמה היא, על החולצה הצהובה או הכחולה?

שאלתי אותם בחנות

אפשר לבוא עם חולצת אדידס קיימת ולהדפיס את ההדפס של הטרבל מקדימה

עכשיו הדילמה היא, על החולצה הצהובה או הכחולה?

זה אומר שבמקום לקנות חולצת טרבל ולהדפיס עליה פריצה, אני צריך לקנות חולצה של פריצה ולהדפיס עליה טרבל?

בקיצור, 300 שקל ויש לי חולצת טרבל עם פריצה מאחורה? אם כן סבבה, כמו שאמרתי אין לי בעיה שיהיה יותר יקר מחולצה רגילה.

רק חבל על העובדים שבמקום לתת לי חולצת טרבל מוכנה יצטרכו לעשות עבודה כפולה ושתי הדפסות...

עדיף הצהובה, ההדפס יותר יפה, כי ההדפס הכחול הוא בשני גוונים שונים, ועל החולצה הכחולה יש הדפס צהוב בגוון אחד בלבד.

האמת לא שאלתי אותה לגבי זה, שאלתי רק אם אפשר להדפיס על חולצה שנקנתה בעבר

אם אפשר על חולצה קיימת זה אומר שגם אם לא יתנו במקום משום מה, אפשר להגיע יום אחרי ולהדפיס את הטרבל מקדימה.

קצת מאכזב ש'מכריחים' לשלם יותר כשאין לזה סיבה הגיונית וטכנית, אלא סתם כדי שישלמו יותר.

חייב פריצה על חולצת הטראבל

במקום מכבי אני מוציא דיל מיוחד, אפילו לזמן מוגבל ו/או רק למנויים, אם אין אופציה רגילה. זה ייחטף.

גם יהיה במקום להוציא טי-שירטים של קינג ראדה עם מעין הדפס של הפנים שלו אחרי גול ותאריך המשחק.

זה היה אירוע היסטורי. מהדברים שעם הזמן יצברו ערך, ולא מדבר על ערך כספי. תחשבו שסבא שלכם היה מוריש לכם חולצה שמציינת משחק היסטורי של שייע גלזר. אי אפשר לשים מחיר על דבר כזה.

אם יהיו לי ילדים, אני מאוד רוצה לספר להם ולנכדים אם יהיו, על זה שאבא וסבא או סבא וסבא-רבא נכחו במשחק האדיר הזה, ושיהיה במשפחה פריט מזכרת. אם יש משחק לספר עליו לנכדים, זה זה.

הזמנתי אתמול/שלשום את החולצה.

התקשרתי לחנות לברר למה אי אפשר להוסיף הדפס שחקן, הם אמרו שבתכלס אין בעייה לבוא ולהוסיף על החולצה גם הדפס שחקן.

ד"א הוא גם אמר שנגמרה המכסת חולצות, ככה שמי שלא הזמין- תקוו שהם יביאו עוד נגלה(שנה שעברה למשל, היתה נגלה אחת של מוצרי אליפות).

והדפס של פריצה- אחת ההחלטות הכי קלות שהיו לי

אין סיכוי שעם הקולקציות החדשות שהוציאו לא יביאו מלאי עצום עכשיו

חבל שזה ככ יקר

שיעשו מבצע של הנחה למי שמגיע לבוש כבר עם חולצה של העונה לחנות

תוהה אם טעיתי בדצמבר כשהתלבטתי פריצה או זהבי ושמתי זהבי

הזמנתי אתמול/שלשום את החולצה.

התקשרתי לחנות לברר למה אי אפשר להוסיף הדפס שחקן, הם אמרו שבתכלס אין בעייה לבוא ולהוסיף על החולצה גם הדפס שחקן.

ד"א הוא גם אמר שנגמרה המכסת חולצות, ככה שמי שלא הזמין- תקוו שהם יביאו עוד נגלה(שנה שעברה למשל, היתה נגלה אחת של מוצרי אליפות).

והדפס של פריצה- אחת ההחלטות הכי קלות שהיו לי

בטוח? כרגע ממה שאני רואה ניתן עדיין להזמין בחנות אונליין... הקטע הוא שאני מעדיף לשלם במזומן אם אני גם ככה מגיע ומשלם על הדפסה, מה הסיכוי שביום שני יהיה?

בטוח? כרגע ממה שאני רואה ניתן עדיין להזמין בחנות אונליין... הקטע הוא שאני מעדיף לשלם במזומן אם אני גם ככה מגיע ומשלם על הדפסה, מה הסיכוי שביום שני יהיה?

אני בטוח שזה מה שהוא אמר לי...הגיוני אבל שבגלל שנמכר ככ מהר הם הזמינו עוד ככה שאין עדיין את החולצות כאן אבל ניתן להזמין. אם אתה רוצה לקנות בחנות פשוט תתקשר לראות אם יש שם את המידה שלך.

אפשר להזמין דרך האתר עם הדפס של unicef? לא מוצא שם אופציה כזו....

וכמה זה יעלה? חולצה חלקה 200 + 50 הדפס שחקן. לוקחים עוד כסף גם על הדפס unicef?

שטויות? באמת?

א. זו מזכרת מעונה מדהימה, היסטורית ומהנה בטירוף.

ב. זו הדרך לחזק את התקציב של מכבי - להראות שיש פוטנציאל שיווקי עצום ולהקטין את הזרמת הכספים של גולדהאר בעתיד.

ג. יפית.

ד. בא לנו!

אחי היה בחנות החדשה ואמר שאפשר לקנות חולצת טרבל ולהדפיס מספר...

אני אלך לשם בהזדמנות ואברר גם כן.

מישהו ?

אף פעם לא הבנתי את הקטע של לשאול שאלה בפורום כשיש תשובה במרחק שני קליקים.

http://www.maccabi-tlv-shop.co.il/page.asp?pageID=57&lang=he

תתקשר לחנות (לא משנה שזה התל אביבית) ותשאל. סביר להניח שתהיה להם תשובה (אשראי 99.99% שמקבלים, מכונת הדפסה אני מאמין שיש להם).

שאלה :

לגבי החנות הניידת שמגיעה למשחקים ,מקבלים אשראי?ויש להם את המכונת הדפסה של המספרים או שזה רק בחנות ?

לא יודע לגבי הדפסה אבל מקבלים אשראי בוודאות.