Jump to content

רועי קהת

yzfR125

Recommended Posts

יש הילוך חוזר מדהים לשער של ראדי מהזווית של מול השער.

רועי תופס את הראש תוך כדי מסלול הכדור ומיד רץ לשער שלו להוציא את הכדור ולחדש את המשחק.

כאלה אני רוצה.

חחחח גם אני שמתי לב לזה

עריכה, הנה, זה מופיע דווקא בתחילת המהלך בתקציר, חיפשתי בסוף דווקא:

https://www.youtube.com/watch?v=3L3VbD3EUL8&feature=youtu.be&t=3m07s

(אגב, חור שלו שעזב את ראדי..)

ג׳ורדי מפחד שהוא ילך לחיפה , חד משמעית,כי אם פאקו לא ממשיך אז לכאורה הוא ישב על הספסל כי זהבי ישחק בקישור

בכל אופן הוא רמה מעל מיטרו

Z.R www.fixphone.co.il

לדעתי הכי טוב יהיה לשחק ככה

פאבלו

מגן שמאלי זר טיבי קרלוס דסה

זר

נוסא קהת

זהבי טוטו ורמוט\מיכה

אם נצליח לפגועע במגן שמאלי זר שתוקף טוב אז זהבי יוכל להיכנס הרבה לאמצע ולפנות לו שטחים

לדעתכם - קישור של נוסא,קהת,זהבי. שווה משהו?

בליגת העל? קישור מפחיד.

לצערי לא נראה שפאקו בונה על נוסא בתור קשר גרזן סטייל אלברמן אלא יותר מקדימה.

גם אוסקר בזמנו הציב אותו בעמדה התקפית יותר. כנראה שהמאמנים הספרדים אוהבים את מה שהוא מביא שם.

בליגת העל? קישור מפחיד.

לצערי לא נראה שפאקו בונה על אוסקר בתור קשר גרזן סטייל אלברמן אלא יותר מקדימה.

גם אוסקר בזמנו הציב אותו בעמדה התקפית יותר. כנראה שהמאמנים הספרדים אוהבים את מה שהוא מביא שם.

:blink:

נוסא לא קשר אחורי ולא יכול לשחק קשר אחורי, כשניסינו את זה אפילו התומכים שלו בפורום (שזה כמעט כל הפורום) אמרו שזה לא עובד. הוא נייד והוא לא מסוגל להישאר במקום ולהיות עוגן כמו שצריך סטייל אלברמן.

לא סתם כשהיה צריך אפילו העדיפו לשים את מיטרוביץ' מאחורה ולא אותו, למרות שהתקפית מיטרוביץ' מסוגל לעשות יותר.

נוסא לא קשר אחורי ולא יכול לשחק קשר אחורי, כשניסינו את זה אפילו התומכים שלו בפורום (שזה כמעט כל הפורום) אמרו שזה לא עובד. הוא נייד והוא לא מסוגל להישאר במקום ולהיות עוגן כמו שצריך סטייל אלברמן.

לא סתם כשהיה צריך אפילו העדיפו לשים את מיטרוביץ' מאחורה ולא אותו, למרות שהתקפית מיטרוביץ' מסוגל לעשות יותר.

מתי פאקו ניסה להציב את נוסא בתור קשר אחורי בודד? לא זכור לי שזה קרה.

מתי פאקו ניסה להציב את נוסא בתור קשר אחורי בודד? לא זכור לי שזה קרה.

מה שעולה לי לראש זה גמר גביע הטוטו. כל היתרונות שלו של לעשות לחץ הלכו לאיבוד כשהוא היה אמור להוות עוגן מאחורה.

אני כבר אמרתי (גם בנושא הזה) שאפילו אם אתם מאוד מעריכים אותו אני לא מבין למה לא לחפש במקומו שחקן שגם מסוגל לעשות משהו התקפי יותר. הוא מאוד מאוד מוגבל. כל מה שיש לו זה לחץ וחילוצי כדורים, הוא לא ורסטילי, ואפילו בעמדה שלו הוא לא שחקן שלם. זה צריך להיות החיזוק הראשון, הרבה לפני חלוץ שאנשים פה מתעקשים שצריך - שני שחקנים לאמצע, להרכב, שיוכלו להניע משחק. קהת צריך להיות אחד מהם, בנוסף עוד אחד, רצוי זר. אני לא רוצה קבוצה שתשלוט ב-אמצע, אני רוצה קבוצה שתשלוט מ-האמצע. כמו בעונה של אוסקר שהיה לנו את ראדי ואת ערן שבמקום לספק סטטיסטיקה של הרבה חילוצים ומעט איבודים באמת הניעו את המשחק ויצרו מצבי הבקעה, וכבשו בעצמם. זה היה הכח שלנו באותה עונה.

ודווקא אם מזכירים כאן מאמנים ספרדים, מכבי משחקת בשיטה ספרדית, שבה בדר"כ שחקני האמצע נוטים להיות קטנים פיזית, והשליטה היא דרך הנעה של הכדור, פחות מאבקים פיזיים שגומרים עליהם בפורום. אם צריך שחקנים שיהיו פיזיים לליגת אלופות, סבבה, עדיין זה לא מספיק, צריך קודם כל שיניעו את המשחק. במיוחד בארץ.

ולגבי ערן, הוא לא צריך לשחק בקישור כי אז אתה מבזבז אותו כשחקן התקפה.

זהבי גם אצל סוזה שיחק לרוב בשלישייה הקדמית, זאת ממש לא המצאה של פאקו.

בכל אופן גל/זר נוסא וקהת זה קישור מפחיד

Sent from my iPhone using Tapatalk

מה שעולה לי לראש זה גמר גביע הטוטו. כל היתרונות שלו של לעשות לחץ הלכו לאיבוד כשהוא היה אמור להוות עוגן מאחורה.

אני כבר אמרתי (גם בנושא הזה) שאפילו אם אתם מאוד מעריכים אותו אני לא מבין למה לא לחפש במקומו שחקן שגם מסוגל לעשות משהו התקפי יותר. הוא מאוד מאוד מוגבל. כל מה שיש לו זה לחץ וחילוצי כדורים, הוא לא ורסטילי, ואפילו בעמדה שלו הוא לא שחקן שלם. זה צריך להיות החיזוק הראשון, הרבה לפני חלוץ שאנשים פה מתעקשים שצריך - שני שחקנים לאמצע, להרכב, שיוכלו להניע משחק. קהת צריך להיות אחד מהם, בנוסף עוד אחד, רצוי זר. אני לא רוצה קבוצה שתשלוט ב-אמצע, אני רוצה קבוצה שתשלוט מ-האמצע. כמו בעונה של אוסקר שהיה לנו את ראדי ואת ערן שבמקום לספק סטטיסטיקה של הרבה חילוצים ומעט איבודים באמת הניעו את המשחק ויצרו מצבי הבקעה, וכבשו בעצמם. זה היה הכח שלנו באותה עונה.

ודווקא אם מזכירים כאן מאמנים ספרדים, מכבי משחקת בשיטה ספרדית, שבה בדר"כ שחקני האמצע נוטים להיות קטנים פיזית, והשליטה היא דרך הנעה של הכדור, פחות מאבקים פיזיים שגומרים עליהם בפורום. אם צריך שחקנים שיהיו פיזיים לליגת אלופות, סבבה, עדיין זה לא מספיק, צריך קודם כל שיניעו את המשחק. במיוחד בארץ.

ללא ספק שהאידיאל מבחינת קישור זה- זר,נוסא,קהת.

הבעיה- שמיכה,יצחקי,טב"ח,ורמוט ילחמו על 2 עמדות שזהבי ישחק חלוץ.

אני אישית מעדיף - קשר אחורי מובהק זר ,קהת, זהבי. שככה אפשר להביא גם חלוץ אמיתי.

לא יודע על מה הוויכוח, חייב אותו נקודה.

הוא עדיף על הראדים ובקונסטלציה מסויימת גם נכנס ישר להרכב.

אם איזי ייקח חזרה את דן + לוגסי או מושאל אחר שלנו זה יהיה אופטימלי.

ככה ויתרת על נוסא...

אם אתה חושב שלא יבוא לפה חלוץ רציני אתה טועה

אני חושב שאתה טועה לגבי זהבי. מכבי תמקסם את מה שהוא מסוגל לתת לה כשהוא משחק כשחקן קישור לכל דבר. ההתקפי יותר מבין השלישיה, מין הסתם, אבל כשחקן קישור. כמות השערים שהוא כובש מסנוורת, אבל זהבי הוא מוסר ומנהל משחק משובח, ומעבר לזה, תנועת העומק המפורסמת שלו דורשת שטחים לנוע אליהם שאין לו כשהוא משחק מלפנים. אז הוא יכבוש אולי פחות, אבל הקבוצה תשחק טוב יותר.

כמו שאמרו גם לפני, כנראה שיגיע חלוץ, וכנראה שהוא ישחק לפני זהבי. אם אנחנו לא רוצים לדחוף את זהבי באגפים (ואנחנו לא), אתה דה פקטו שם אותו כקשר.

כמה שאלות על קהת

קיבלנו דמי השבחה עליו מתישהו ממישהו??

למה איזי מוכן לשחרר אותו? נגמר לו החוזה?

אני חושב שאתה טועה לגבי זהבי. מכבי תמקסם את מה שהוא מסוגל לתת לה כשהוא משחק כשחקן קישור לכל דבר. ההתקפי יותר מבין השלישיה, מין הסתם, אבל כשחקן קישור. כמות השערים שהוא כובש מסנוורת, אבל זהבי הוא מוסר ומנהל משחק משובח, ומעבר לזה, תנועת העומק המפורסמת שלו דורשת שטחים לנוע אליהם שאין לו כשהוא משחק מלפנים. אז הוא יכבוש אולי פחות, אבל הקבוצה תשחק טוב יותר.

.

לא מסכים עם הטענה שלך לגבי זהבי. אני ממש לא חושב שהוא מנהל משחק משובח.

ורמוט הוא כזה שהייתי נותן לו להוביל לי התקפת מעבר. ערן לא מספיק טכני בריצה שלו עם הכדור.

הוא יודע להשתחרר מלחץ, זה כן, אבל הוא בטח לא מנהל משחק משובח. מעדיף לראות אותו עושה תנועה באיזורים הקריטיים כדי לסיים את המהלך.

*זה ממש לא אומר שלא הייתי רוצה לראות אותו מתופקד בעמדה שתופקד בה בחצי העונה עם אוסקר.

כמה שאלות על קהת

קיבלנו דמי השבחה עליו מתישהו ממישהו??

למה איזי מוכן לשחרר אותו? נגמר לו החוזה?

אני לא חושב שקיבלנו פיצוי כלשהו.

איזי חושב שקהת לא יכול להתקדם יותר כבר בק"ש ולכן הוא רוצה למכור אותו. כמו כל כוכב אחר בק"ש שהגיע למיצוי- איזי לא נאבק להשאיר אותו.