Jump to content

רועי קהת

yzfR125

Recommended Posts

קוסמיק, אני מוכן להתערב איתך ביחס של 1 ל-5 שאם הוא נשאר בארץ זה לא בקריית-שמונה. הולך ?

* ואני מסכים איתך שבחיפה הוא יכול להיות כינור ראשון, מה שלא יהיה לו במכבי. ממש לא אתפלא אם הוא ילך על זה.

איך הצלחת להבין ממה שכתבתי פה שאני חושב שהוא יישאר בקריית שמונה ?

איפה הוא הצהיר שהוא לא יישאר ?

וגם אם כן, אסור לו לשנות את דעתו ?

...

זה לא שאני חושב שאתה היית מהמר על זה שהוא ישאר שם. אבל עצם זה שאתה לוקח את זה כאופציה זה לא רציני. זה מסכיר לי את ההתערבות עם קמחי על בלבול ומכבי חיפה. נתתי לו יחס של 1 ל-10, מה אכפת לי כסף בחינם.

...

זה לא שאני חושב שאתה היית מהמר על זה שהוא ישאר שם. אבל עצם זה שאתה לוקח את זה כאופציה זה לא רציני. זה מסכיר לי את ההתערבות עם קמחי על בלבול ומכבי חיפה. נתתי לו יחס של 1 ל-10, מה אכפת לי כסף בחינם.

רועי בעצמו אמר שזו אופציה.

זה עושה רושם של התרחיש הכי פחות סביר, אבל להגיד שהוא לא קיים ? אם הוא נפצע במשחק הבא לחודשיים ?

להגיד שזו לא אופציה, ושאיזי ״מנסה להעלות את המחיר״ (מה הקשר בכלל ??) זה מה שלא רציני.

מנש איך אתה מגלה כאן סודות מדינה?

אני בספק שקהת יחתום במכבי. חוזה גבוה, במה אירופאית, מערכת שמשדרגת בכל אספקט והוא משהה את ההחלטה.

רועי בעצמו אמר שזו אופציה.

זה עושה רושם של התרחיש הכי פחות סביר, אבל להגיד שהוא לא קיים ? אם הוא נפצע במשחק הבא לחודשיים ?

להגיד שזו לא אופציה, ושאיזי ״מנסה להעלות את המחיר״ (מה הקשר בכלל ??) זה מה שלא רציני.

הוא יכול להגיד, אנחנו בימים של מו"מ והמחיר רק בעליה. 2 הקבוצות הגדולות בישראל רוצות אותו כאן ועכשיו. והם יקחו אותו גם עם פציעה לחודשיים, קהת זה השקעה לטווח ארוך. בכלל לא טענתי שאיזי לא רציני בהצעה שלו, פשוט אין שחקן שיתן שנה שנתיים טובות בקבוצה דרג ב' בארץ עם 200 אוהדים ולא ישאף להתקדם. לגבי קהת אני מוכן להגדיל את היחס ל 1 ל-10 שהוא לא נשאר שם. ואני לא יודע מי הטאלנט הבא שיצמח בקריית-שמונה, אבל אני מוכן גם עכשיו להתערב שהשחקן המוביל שם שיתן שנתיים טובות ימצא את עצמו אצלנו או בחיפה או באר-שבע או בחו"ל. זו המהות של קבוצות כמו קריית-שמונה פשוט.

אפשר לחשוב "אירופה" לגבי חיפה

יהיה להם קשה מאוד מאוד מאוד להגיע לשלב הבתים בליגה האירופית. אין להם הרבה ניקוד (והאמת שאם שנה הבאה הם לא נותנים קמפיין גדול, שארית הדירוג שנותרה להם תימחק גם כן)

אצלנו קמפיין בשלב בתים גם לא מובטח, כמו השנה, אבל הוא הרבה יותר ריאלי

להוביל קבוצה? בחיפה יש את עטר ובניון, וישימו לו עוד שני קשרים זרים על הראש + עזרא ושכטר. ממש לא יהיה קל יותר להיות באנקר בהרכב שם מאשר במכבי. פה יש לו דווקא משבצת בול בשבילו (ניקולה) ואפילו אם פאקו ממשיך אפשר לומר שמאמן שתופס ממנו (שם אותו בנבחרת העונה)

איפה הוא יכול להתפתח כשחקן - במכבי או בחיפה? אני חושב שהתשובה לשאלה הזאת ברורה לאור השדרוג של השחקנים שלנו בשלוש השנים האחרונות לעומת דריכה במקום אצל השחקנים בחיפה.

הוא חייב לבוא לפה, זה שידוך מנצח (אפרופו חתונה)

לדעתי איזי רוצה להרוויח עליו ולעלות לו את סכום סעיף היציאה, כמה פעמים ראינו שחקנים שחותמים על חוזים לבסוף באמצע מועד העברות עוזבים לקבוצה אחרת

יכול להיות גם שקהת רוצה לחכות לראות אם חיפה תגיע לאירופה ואז יהיה שיקול.

אם לא, הוא צריך להיות ממש טיפש כדי לבחור דווקא בקבוצה שלא תהיה באירופה לעומת קבוצה עם סיכוי לאלופות

אנחנו לקחנו אליפות בלי להיות באירופה, אין סתירה.

איזי: "אני עדיין מקווה שקהת יישאר. נתתי לו הצעה כמו שהוא קיבל באוסטריה וינה. עם שיר צדק אין לי ברירה, הוא סיים חוזה, ולקהת יש סעיף יציאה לאירופה. למכבי תל אביב הוא בטוח לא יכול ללכת. אם לא אוסטריה וינה הייתי צריך להילחם איתו, כי יש לו חוזה".

מישהו מבין למה מתכוון היצור ?

איזי: "אני עדיין מקווה שקהת יישאר. נתתי לו הצעה כמו שהוא קיבל באוסטריה וינה. עם שיר צדק אין לי ברירה, הוא סיים חוזה, ולקהת יש סעיף יציאה לאירופה. למכבי תל אביב הוא בטוח לא יכול ללכת. אם לא אוסטריה וינה הייתי צריך להילחם איתו, כי יש לו חוזה".

מישהו מבין למה מתכוון היצור ?

שהוא רוצה שמכבי יוסיפו עוד 200 אלף דולר.

מנהל מו"מ דרך התקשורת, אין מה להתרגש.

התנהלות מאכזבת.

שחקנים חולמים להגיע למכבי ולאפשרות שלהם לשחק בליגת האלופות וקהת כשחקן שגדל וקיבל יסודות במכבי בוחן חלופות ורואה במכבי "עוד קבוצה".

אני חושב שהוא כבר בחר איפה הוא רוצה לשחק (לפי איך שהוא דיבר אחרי המשחק אתמול) וכל מה שקורה עכשיו זה עניין של משא ומתן .