Jump to content

למי שלא הפנים-המשחק אליפות הוא מחר!

אשמדאי

Recommended Posts

אוהד הפועל טיפוסי

הדבר היחידי שאפשר להגיד לזכותו של אבישי זה שהוא אכן אוהד מכבי. מעריץ גדול של נימני, קרא לבן שלו אבי ולבתו קרא אביה. קעקועי 8 מתפרסים על גופו והשיר של בועז שרעבי מתנגן בלופ ברכב.

מכביסזקן?? זה אתה??

לא. כאן עתאי מתיה הבן של הנכד של הבן דוד של

הדבר היחידי שאפשר להגיד לזכותו של אבישי זה שהוא אכן אוהד מכבי. מעריץ גדול של נימני, קרא לבן שלו אבי ולבתו קרא אביה. קעקועי 8 מתפרסים על גופו והשיר של בועז שרעבי מתנגן בלופ ברכב.

אתה תקרא לי מר אבישי. או שושו

יש לי 2 כרטיסי מבוגר להיום מי שנתקע עם נוער ורוצה להחליף שישלח לי מספר שלו בפרטי גם כרטיס אחד הולך

יש לי 2 כרטיסי מבוגר להיום מי שנתקע עם נוער ורוצה להחליף שישלח לי מספר שלו בפרטי גם כרטיס אחד הולך

איזה שער?

קצת הזוי איך לפני המשחק של ק"ש לא היה כרטיס אחד מוצע למכירה ופתאום אחרי המשחק הפלא ופלא כל בן אדם שני מוכר כרטיסים במחיר עלות

קצת הזוי איך לפני המשחק של ק"ש לא היה כרטיס אחד מוצע למכירה ופתאום אחרי המשחק הפלא ופלא כל בן אדם שני מוכר כרטיסים במחיר עלות

לא הזוי בכלל

אין רכבת קרובה לאיצטדיון. הקרובה יותר היא צפון אוניברסיטה משהו כמו 25 דקות הליכה. אם יש לך גט טקסי יש מבצע של 15 שקל מהרכבת לכל מקום בעיר

אין רכבת קרובה לאיצטדיון. הקרובה יותר היא צפון אוניברסיטה משהו כמו 25 דקות הליכה. אם יש לך גט טקסי יש מבצע של 15 שקל מהרכבת לכל מקום בעיר

עכשיו יש לי.

איך זה עובד? לרדת בצפון אוניברסיטה ואז?

תרשום את האשראי שלך באפליקציה ותרשום את הקוד GTBARLE2 איפה שיש שם קופון. ואז אני ואתה נקבל 30 שקל לנסיעות. חצי שעה לפני שאתה מגיע לתחנה תעשה הזמנה עתידית לשלוש דקות אחרי שהרכבת מגיעה והוא יחכה לך שם. תחפש וסרמיל בטח ימצא לך

לא כל כך..

חייב לנצח כדי להתרחק כמה שיותר

איך תיקו לא מספיק היום ?

מישהו הבטיח לך שתיקח אליפות בפער דו ספרתי ? או שתבטיח אותה שלושה מחזורים לסיום ?

תיקו תוצאה מצויינת.

לא כל כך..

חייב לנצח כדי להתרחק כמה שיותר

תיקו אומר שתיקו מול קש נותן אליפות עם הפרש שערים ומוציא את בש מהתמונה. מה שחשוב זה שהקבוצה לא תרוץ קדימה. שתשחק כמו ששחקה חצי עונה. בטוח מאחורה. ב"ש רגילה שמכבי תוקפת והיא יוצאת למתפרצות. ברגע שמכבי יחכו להם הם יהיו בבעיה.